Reklama

Děrované brýle

irisek007 (Pá, 20. 1. 2017 - 21:01)

Děrované brýle mohu jen doporučit.
https://www.bajecne-darky.eu/Derovane-bryle-pro-zlepseni-zraku-d411.htm

Eva (Ne, 15. 1. 2017 - 13:01)

Dobrý den, chtěl bych se...Zdravim vsechny,derovane bryle jsem si nedavno objednala. S prvnima jsem nebyla spokojena,jelikoz dirky nebyly symetricke od prostredka,bryle staly 65 Kc. Objednala jsem si dalsi,asi za 200 Kc. Muzete je koupit na heurece nebo aukru. Mam dioptrie 2,5 a vidim spatne na dalku. Uz jsem nechtela cpat penize do dalsich cocek. Po par dnech vidim obrovsky rozdil. Uz prectu veci,ktere jsem neprecetla. Obraz neni rozmazany jako kdysi. Nosim je skoro celý den,kdyz jsem doma,odkladam je,kdyz citim unavu. Doporucuji. Za zkousku nic nedate.

george (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Zázračné děrované brýle jsem zkoušel již před 25 lety. Také díky bombastické reklamě. Ano, koukat se přes ně dalo, dokonce i ostřeji, ale že by se zlepšil zrak ? To teda ne. Ty brýle měl tenkrát "kdekdo". Neznám však nikoho, kdo by si vyléčil zrak. No, na 20 let to utichlo a teď se zase snaží někdo napakovat. Ahoj

Mianney (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

Můžu se zeptat, jestli se vám zrak zlepšil?

Kablah (St, 29. 5. 2019 - 07:05)

Pročítala jsem odpovědi a zjistila jsem, že někomu tyto brýle dokážou pomoct a někomu ne. Asi je to i o tom, jestli dokážeme věřit ve zlepšení. Dokud si je nekoupím a nevyzkouším sama na sobě, nebudu vědět, jestli mi dokážou pomoct nebo ne.

oo (So, 30. 7. 2016 - 11:07)

Těžko říct jestli to...Já mám 4,5 a už jsem zkoušela s očima cvičit co to šlo jsem chodila bez čoček i brýlí a vážně jsem viděla líp. Po 2 týdnech jsem přečetla nápis co na začátku ne. Tak věřim že to jde. Akorát že tenkrát jsem měla právě oční infekci a byla s tím doma tak to šlo jenže jak jsem " musela" nasadit oční berly zase se to zhoršovalo. To je to zlepšilo se o dost ale asi ne tak abych v práci viděla na pc
malý písmenka. No mít práci kde nepotřebuji číst možná jsem dnes bez brýl? :-)
No možná to zase zkusim už mě to štve být pořád závislá na pomůckách...
A dík za odpověď .

w (So, 30. 7. 2016 - 10:07)

Těžko říct jestli to snižuje dioptrie.. Někde psali ze to aspoň bráni dalšímu zhoršení.. Výsledky jsou asi lepší u nízké vady..třeba u jedné dioptrie..já když už mám nad 3 tak neočekávám zlepšení do nuly ale aspoň částečné..

oo (Pá, 29. 7. 2016 - 13:07)

každopádně když se...tak myslíte že jak se tvrdí že to snižuje časem dioptrie není pravda ? :-(

a (Pá, 29. 7. 2016 - 13:07)

každopádně když se díváte přes děrované brýle,tak se vám zrak zaostří..ale je to trochu nezvyklé a bolestivé..

a (Pá, 29. 7. 2016 - 12:07)

ne na dioptrické..jen když máte rám býlí s vypadlými skly..prostě ty oční svaly to cvičí koukat přes díry..ale samozřejmě to nemá nějak extra efekt a například prý u lidí nad 6 dioptrií už to nefunguje vůbec..

Miriam (Pá, 6. 12. 2019 - 20:12)

Aha že já která mám už 6 a něco mám prostě smůlu

a (Pá, 29. 7. 2016 - 12:07)

Mám brýle za 200 a stačí to zlepšení je ale jen krátkodobé a nedají se nosit dlouho..takové brýle lze i vyrobit..vemete si normální brýle a na to dáte děrovanou látku..

oo (Pá, 29. 7. 2016 - 12:07)

Je rozdíl mezi děrovanými brýlemi za např. 1300 a 300 ?? Kdyby to nefungovalo nechci tolik platit.

dobrý večer (Út, 26. 7. 2016 - 21:07)

má někdo zkušenost se zlepšením pomocí děrovaných brýlí , děkuji

nemo (Čt, 17. 9. 2015 - 13:09)

ještě bych rád někdy...Souhlasím. Přečeštl jsem si příspěvky a jen samé bla, bla. Otázka zněla "Komu to pomohlo a jak?". Odpovědi "Dej si to na oči, muswíš věřit, můj doktor mne uzbezpečil apod." Vážení, umí zde někdo odpovědět na jednboduchou otázku??

jo (Po, 8. 6. 2015 - 22:06)

Četla jsem dva neviděli....jeden začal vidět po cvičení a taky mu to naměřil přístroj že se to fakr zlepšilo ale za cca 2 roky, druhý měl jinou metodu a v?ru s najednou viděl nez brýlí " ač přístroj " ukazoval že by vidět neměl...ale viděl! Tak to musí být o tom že hranice si dáváme mi sami.....každý má to čemu skutečné uvěří a za jak dlouho....ale jak se to dělá VĚŘIT když nás všude bombardují články že to je blbost že nic nejde? Proč věříme cizím víc než sobě???? Má někdo názor? Radu? Moc děkuji :-)

čau (Po, 8. 6. 2015 - 22:06)

Právě...potřebuji sáhnout a uvěřit...sakra jak se správně věří...mam pocit že to neumim.

Iv (Po, 8. 6. 2015 - 20:06)

ještě bych rád někdy...HeHe, vy jste typickej materialista, sáhnout a stejně neuvěříte, možná až přijedou Havrani.

Obo (Pá, 27. 3. 2015 - 23:03)

asi před 20 léty se to...Hluchneš? To si nemáš dávat na uši kkte, ale na oči!

Bob (Pá, 27. 3. 2015 - 21:03)

asi před 20 léty se to...ještě bych rád někdy viděl někoho, komu to pomohlo, nejen na obrázku

Reklama

Přidat komentář