Reklama

Děrované brýle

ofelia (St, 25. 4. 2012 - 11:04)

Brýle jsem si koupila poměrně levně přes www.treneroci.cz a jsem docela spokojená. Používám jen druhý týden, zrak se mi ještě nezlepšil, ale už mě nebobolí hlava a oči z počítače.

Jan@VEDA (Po, 9. 4. 2012 - 10:04)

Tento typ brýlí není novodobý výmysl, ale pocházejí z ajurvédy. Mám tyto brýle
http://www.pro-salony.cz/zbozi/dervane-bryle-sport-pro-trenink-a-relaxaci
Mají rozteč dírek 4 mm. Nepoužívám je často, ale i po nějakých 10 minutách cítím, že se očím ulevilo.

Libor (Pá, 27. 1. 2012 - 08:01)

můžete prosím dát někdo odkaz na brýle které vám konkretně pomohly? Koupil jsem si před dvěma lety brýle které staly cca 800,- a po dvou letech se mi zrak nezlepšíl, brýle jsem používal jen doma na televizi večer. Dnes mi přišly brýle z aukra za 200,- dírky mají blíže k sobě a dívá se mi přes ně lépe. než za ty co staly 800,-

Anatol (Čt, 27. 10. 2011 - 00:10)

Dobrý den, chtěl bych se...ano, již jsem to napsal v příspěvku, v mém případě byly jediným prostředkem, který výrazně zmírnil moji vadu a umožnil normálně číst. Jsem velmi racionální člověk, používání brýlí je v mém případě velmi efektivní a účinné. A jen s velmi malou nadsázkou až zázračně.

Josef (Út, 27. 4. 2021 - 06:04)

Proč všichni píšou jako anonym. Čemu pak věřit.

Anatol (Čt, 27. 10. 2011 - 00:10)

Pořídila jsem si je za...V mém případě byly a jsou tyto brýle jediným prostředkem, který mi zlepšil výrazně zrak, když roční pokusy lékařů byly zcely neúspěšné. Jsem k takovým výrobkům nedůvěřivý, ale kde bez nich vidím jen rozmazané šmouhy, vidím s nimi písmo naprosto ostře. A po delším používání začínám vidět i bez nich.

Anatol (Čt, 27. 10. 2011 - 00:10)

Brýle se prodávaly už před 20 lety. Reklamě bych nevěřil, ale po laserové operaci jsem přestal viděl na blízko do cca 0,5 m vše rozmazaně a zdvojené. Po roce marných pokusů na oční klinice UVN mi byly přítelem zapůjčeny děrovaně brýle. Úsměšek mi zmrzl na rtech - po jejich nasazení jsem viděl vše ostře a po roce si mohl něco přečíst. |Po týdnu užívání čtu bez nich písmo, které bych před tím viděl jen jako šedou čmouhu.Pro můj druh vady jsou zřejmě výbornou léčebnou pomůckou. Lékař se o takovém "šarlatánství" nechtěl bavit. Že za týden jsem si zlepšil zrak tak, jak to roční léčba nedokázala je asi nepodstatné. Účinek těchto brýlí je v mém případě až zázračný a umožnil mi opět vidět.

Johan (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

No iste.

! (Pá, 9. 9. 2011 - 20:09)

Já je nosím kvůli požitku. Nikdo by nevěřil, jaký to je požitek, když je večer sundám.

Zdena (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

To je krásné! Věřím Vám!!

Zdena (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

To je krásné! Věřím Vám!!

Jana (Pá, 9. 9. 2011 - 18:09)

Nikdo tady ale zatím...Pořídila jsem si je za 120.- Kč v roce 1995. Ale nebavilo mě je nosit.
Myslím, že kdyby to byl nějaký "zázrak", dnes po těch letech by se o tom vědělo.
Spíš mi přišlo, že se oči namáhaly, než že by odpočívaly.

Saskie (Pá, 9. 9. 2011 - 16:09)

Jsou super očička si...Nikdo tady ale zatím nenapsal, zdali mu ty brýle pomohly. Možná je to úplně nový výrobek na trhu a zkušenosti zatím nikdo nemá.

jarmila valento (Pá, 26. 8. 2011 - 23:08)

Dnes jsem si je koupila, taky...Dobrý večer paní(slečno) Lenko,chtěla bych se zeptat, jak jste dopadla s těmi děrovanými brýlemi??Máte už nějaké zkušenosti ??Uvažuji o možné koupi.

Děkuji Jarmila

Liborek (Po, 18. 4. 2011 - 16:04)

Dobrý den, chtěl bych se...Jsou super očička si odpočinou a lépe koukají, dnes mi doktor z očního řekl, že je to dobrý tunel na peníze a tím mě ujistil, že to funguje. Jen ty peníze netečou k optikům a doktorům. Cena neni tak závratná abych to nevyzkoušel, rozhodně pár ušetřenejch regulačních poplatků zůstane doma.

Silva (St, 15. 4. 2020 - 20:04)

Zdravim, ako dopadli skúsenosti s okuliarmi?

bambus (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

jsi "kjáva".

Reklama

Přidat komentář