Reklama

Spříznivkyně JC a ML

. (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

.

, (St, 13. 1. 2010 - 19:01)

Vyliž si pičku Emičko.ml čáu:-))

Guly (St, 13. 1. 2010 - 19:01)

Vyliž si pičku Emičko.

Ema (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

Evo,ty bys nějaké ty antidepresiva měla brát. Jsi vážně nemocná. Musíš navštívit psychiatra a on ti pomůže. Nemáš se za co stydět.

Spravedlnost (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

Omlouvám se všem co jsem...Ano, tak to zůstane do smrti.Další sviňárny tajím jak se dá.Bojím se, proto kopu.Váš JC.

::: (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

A to vás tady všechny...tebe hlupońo pozná každý.Takový hrdina, každé ráno se maješ, to zírám, všechna čest!Opavdu novinka, něco zvláštního.Lítej po horách víc, ptovětrej se, třeba se ti ta blbost trochu vykouří z palice.Achjo!

achjo (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

.......mezi vás?NIKDY!

achjo (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

JC s tím nemá co dělat,myslíte si,že nikdo jiný nemůže mít na vás názor?Jste fakt tupci.

achjo (St, 13. 1. 2010 - 17:01)

A to vás tady všechny ??diskutující ?? pořád jěště nenapadlo a nedošlo,že si z vás dělá prču a vy mu to baštíte?Baví se a já mu tleskám,jen tak dál JC.Hned mám lepší náladu,jak to tak tady čtu.A vy ostatní,vy se jen opakujete dokola.

Patrik (St, 13. 1. 2010 - 17:01)

Ano tak si něco řekneme o...Tak muti mekouří,ale?Ty budeš pozitivně naladěn pořád, tvá sebeláska nepřipustí žádnou vadu u tebe.Jsi tak úžasný, jenže to vidíš jen ty,málokdo je tak ze sebe nadšený, unesený ze své geniálnosti, je to nemoc, ostatním jsi k smíchu.

JC (St, 13. 1. 2010 - 16:01)

Jo, chlapečku, Ty máš demenci...Ano tak si něco řekneme o STÁRNUTÍ. Je přáním každého z nás mít klidné stáří.Jenže to musíte na sobě pracovat .Neříkám ,že vše dělám dobře ale snažím se na stáří připravit. Nazval bych tu přípravu "prevence" Tak já jsem na první místo zařadil životosprávu současně s přehledem nemocí a jejich léčba. Mám trochu zvýený tlak /to mám z vás / ale to jsem už vyřešil. Správná životospráva není jenom o jídle. Bez alkoholu a kouření,větrání a pohyb. Také už tolik nejím.Tělocvik a zátěž .Miluji sekání se sekačkou .Za dvě a půl hodiny mám posekanou celou zahradu. Vůbec práce na zahradě je super .Je to vhodnou nenucenou formou a protáhnete celé tělo,v zimě lyže. Osobní hygiena a holení každý den ráno je obřad společně s mytím. Ráno též chodím pěšky a trochu rychlejší chůze. Stárnout je umění. Mé matce přes 80 let a lékaři doporučují hodně chodit. Nemá žádné francouzské hole akorát hůlku. Hodně čte a luští křižovky. Má mladé pozitivní myšlení.Když vás tak prohlížím a čtu ,nemáte na dělo ani pušku. Ta moje 80 maminka vás strčí do kapsy. Nepije ,mekouří a zajímá se o vše hezké .Řada z vás je i mladší jak já a strčím vás do kapsy .A víte proč? PROTOŽE MÁM POZITIVNÍ MYŠLENÍ.

::: (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Přečti si kdo diskuzi...Takže i pro tebe, že áno.

! (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Když říkám ,že jsi hloupá...Jo, chlapečku, Ty máš demenci alkoholickou + stařeckou, ale to ty už nevíš, jsi šťastný člověk,nic ti nevadí, děláš co chceš, nezapomeň,plenky měnit každý den!!

JC (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Jsi výborný,...Přečti si kdo diskuzi zakládal ,7.8.2009 založil JAN CIDRYCH .Tak se chovej slušně anebo odchod. To platí pro všechny.

JC (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Cidro, od teď tě budu nazývat...Když říkám ,že jsi hloupá ,tak vím o čem mluvím. Když už tak "abstinující alkoholik" Jak říkám více čtěte co vám o alkoholu píši. Nedáváte pozor.Takže dáme léčení. Aktivní léčení se provádí v alkoholických léčebnách anebo v psychiatrické nemocnici. Je jich pro vás zajištěn dostatek /na každého z vás se dostane ,necpěte se/ Léčba je režimová ,pracovní terapie,muzikoterapie,psychoterapeutická. Blinkačky už nejsou ale PRO VÁS BYCH JE SPECIELNĚ ZAVEDL ,OBNOVIL. Ono by vás to trochu srovnalo a ještě bych vám naordinoval klystýr a tuplovanej jako ve Švejkovi. Ztrácíte smysl pro estetiku a nastoupila u vás zblbělost.Pro objasnění jedná se o ALKOHOLICKOU DEMENCI. Jak říkám váš sloh svědčí o nevyrovnanosti .Jste horší jak opičáci ,ty mají aspon základy. Jste zanedbaní ,jak říkám celková degradace osobnosti. Nemyslím ,že se to u vás zlepší .

Kamikadze (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Píšeš NA ŽÁDNOU DOSKUZY ...Nehledáš vážný vztah?Mám zájem!

Jana (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Píšeš NA ŽÁDNOU DOSKUZY ...Toto se přečte, zato po tobě nelze přeluštit větu.Chyby, překlepy, víc písmen u sebe stejných,vím, že umíš, že to děláš schválně-jako-, ale nepoučuj, vypadá to trapně.

:::: (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Píšeš NA ŽÁDNOU DOSKUZY ...Nebyl to on, škoda.

Jan (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Píšeš NA ŽÁDNOU DOSKUZY ...Jsi výborný, nádherný,nejlepší, jenom zalez a dej pokoj nám, slušným.

Věra (St, 13. 1. 2010 - 15:01)

Ano, jsi perfektní Jendo. Pochval se sám. Bla bla bla.

Reklama

Přidat komentář