Reklama

Modré holčičí trenýrky ( s gumou v nohavičkách a kapsičkou vzadu )

Kaja (St, 3. 4. 2019 - 23:04)

Nema nekdo nahodou modre holcici trenky velikosti S nebo M nejlepe tmave modre a ze silneho materialu?Jestli ano piste na [email protected] diky

josef (St, 13. 6. 2018 - 12:06)

Dobrý den,skrze tuto...MNEL BYCH ZAJEM O TYTO DAMSKE TRENKY TMAVE MODRE JETO MOZNE VEL.52NEBO58 MOC DEKUJI [email protected] dekuji za odpoved

Marta (Čt, 9. 3. 2017 - 17:03)

Pro Lídu: Kolegyňko,kupuji...Konečně se našel pro skvělou věc.

Miloš a Věra (Út, 14. 2. 2017 - 15:02)

Paní Lído, jakou velikost sháníte? Kdyžtak nechte tu adresu emailovou.Sháníme zejména v 70 létech nošené trenýrky v tyrkysově modré barvě, vykrojenější, materiál s přídavkem elastanu nebo jemu podobnému materiálu. Velikost 46 a 48

Jana (Út, 14. 2. 2017 - 13:02)

Nevíte kde bych sehnala...Pro Lídu: Kolegyňko,kupuji je od této paní přes Fler.cz,má příjemný materiál i provedení od originálu těžko k rozeznání : https://www.fler.cz/zbozi/vzpominka-na-doby-minule-1182223

Jana (So, 6. 1. 2018 - 12:01)

Dobrý den,skrze tuto stránku se obracíme na všechny pamětníky,případné uživatelé i vlastníky na modré dívčí/dámské trenýrky vyráběných v několika podobách od 50 let do počátků 90 let, kdy bohužel jejich výroba zbytečně skončila.Výroba těchto trenýrek probíhala u výrobců jakým byl Jitex Písek, Tatrasvit, TV Vracov, Bonex Teplice.Každý ví,kdo je znal i nosil, že vedle klasických spartakiádních se vyráběli i s přísadou elastanu i jiném syntetickém materiálu jako polyester např.Podle výrobců se lišili typem střihu, bílou výstelkou, kapsičkou a odstíny modré barvy.My potřebujeme právě ty s tou přísadou elastanu nebo plně elastického materiálu. Tento typ trenýrek byl povětšinou oproti jiným vykrojenější okolo stehen a zadní části těla.Odstíny od tmavší modré i ve světlejších odstínech po tyrkysovou modrou. Velikost 46, 48,50,52.Děkujeme

jirka (Po, 1. 1. 2018 - 23:01)

tak nevím, ale mě je mamka dávala pokaždý když sem se koupal na zahradě v bazénku - byli po starší sestře nosil sem je do 13 ti roku - upřesním- měl jsem nosit ! jenže já sem se radči koupal nahatej protože se mi sestra pošklebovala že mám její spodáry

Návštěvník (So, 10. 11. 2018 - 02:11)

ahoj , tak to znám , já je taky nosil po starší sestře až do 15 ti roků , no já v těch 15 ti vypadal ztěží na 12 a navíc můj malej taky byl malej , takže i když my bylo patnáct tak se mnou bylo stále jednáno jako z malým - ale nevadilo my to a tyhle modrásky jsem nosil docela rád . Poté jsem začal nosit slipy na který nedám dopustit .Trenky ani jiný spoďáry nenosím.

Miloslav (Po, 1. 1. 2018 - 16:01)

No pokud jde o tohle, už se...Jakube, máš ještě ty modré trenýrky po sestřě? Pokud jo, tak v jaké velikosti

Iveta (Čt, 26. 1. 2017 - 14:01)

Zajímal by mě dotaz ohledně modrých trenýrek, jde mi o to, zda všude na školách při tělocviku bylo vyžadováno aby jsme měli pod trenýrkama kalhotky. Dle moji kolegyně to učitelka prý po nich vyžadovala a druhá zase tvrdí opak. Jaké s tím jste měli zkušenosti? Já je nosila jen tak i tak.Díky za názor

Miloslav (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

Pro Lídu, napište svoji adresu nebo mobil k tomu množství a velikost. Rádi Vám s partnerkou výjdeme vstříc, pokud to půjde

Lida (Út, 3. 1. 2017 - 21:01)

Mohlo by vás...Nevíte kde bych sehnala spartakiádní trenýrky modré s kapsickou

Josef (Po, 2. 1. 2017 - 00:01)

Moc dobře si na tyto...Pro Radku:Nemám tedy zkušenosti s modrými dámskými trenýrkami, musím však přiznat, že mi vyhovuje nošení volnějších klasických dámských bavlněných kalhotek - žádné nepříjemné švy v rozkroku jako u trenýrek či mnoha slipů, kalhotky z čisté bavlny jsou velmi příjemné, vzdušné a pohodlné.

Milan J. (Pá, 30. 12. 2016 - 11:12)

Hezky den , měl bych o jedny modré zájem , ty silnější a na hubenou postsvu , jsou to myslím velikost 44 .

Jirka (Pá, 23. 12. 2016 - 18:12)

Já bych si rád vyměňoval zkušenosti s modrými trenýrkami, ale když se mi ozve nějaká žena, která nosí slipy, budu taky rád. Aspoň by byl nějaký pohled z druhé strany. O DMT si již dopisuji s několika lidmi a výměna zkušeností a fotografií dívek a žen v trenýrkách, gymnastických dresech apod. je skvělá. Má adresa je [email protected]. Jen bych prosil o trochu trpělivosti; záleží vždy na tom, kdy se dostanu na počítač.

Radomíra (Čt, 22. 12. 2016 - 15:12)

Jsem téhož názoru jako ty.Boxérky taky nejsou k zahození i pánská tanga

Ivana (Čt, 22. 12. 2016 - 15:12)

Tak já mám s pánskýma slipama dobré zkušenosti a nevidím na tom nic divného je nosit. To samé u mužů ty modré dámské trenýrky. Že byly univerzální, to není pochyb a venku v nich kluci lítali stejně jako holky nebo je nosili jako spodní prádlo než třebas přešli na ty slipy

Radka (St, 21. 12. 2016 - 15:12)

Moc dobře si na tyto trenýrky pamatuji a nosím je i dnes.Vyhovovali po všech stránkách a byly univerzální, takže vím, že je mělo dost kluků jako spodní prádlo i v létě na nošení v létě. Partner je nosil a nosí dodnes a dle něho lepší prádlo nebylo a není.Jsou tu ženy tzv.slípařky a ti zas rádi nosípánské slipy nebo je má jejich holka po bratru.Proč by ne,samy slipy se podobají kalhotkám dost i pánská tanga těm dámským.U plavek je to taky podobné.Slipy jsem taky zkoušela a žádný problém s tím nemám.Zajímal by mě názor mužů na modré trenýrky kteří je nosí a u žen zase slipy zda jím vyhovují. Každému holt něco a je to každého věc

Helmut (Út, 20. 12. 2016 - 20:12)

tyto trenýrky jsou dobré že když pustíte bobky třeba v přecpaném vlaku, tak ty bobky nevypadnou. Jinak je vietnamci šijí, ale prodávají je známým a kámošům, což vy všichni a Jirka nebudete, oste si plenky a zavřete zobáky

Hedvika a Rudol (Út, 20. 12. 2016 - 15:12)

Plný souhlas s paní Renátou.Jsme také z té starší generace a tyto trenýrky jsme nosili od dětství oba a i dnes v různém typu střihu i odstínu modré.

Reklama

Přidat komentář