Reklama

Roláky a šátky

Zdenička Uuo (Čt, 29. 8. 2013 - 03:08)

Dyť jsem tu na ně...Hele ty slabá a křehká dívko. Proč si rolák neupleteš?
Ušetříš a nemusíš nikde psát dotazy.

Jana (Čt, 29. 8. 2013 - 02:08)

Jano,Dane,tak dělají i...Dyť jsem tu na ně nechávala kontakt:
[email protected]
Není problém napsat jeden mail-dotaz, ne?
No dobrá, tak já jim teda napíšu sama...
Já slabá, křehká, lehce zakřiknutá dívka...
Ale riskuju, že se s nima zakecám a zase budu utrácet - já nešťastnice...
(Dám vědět, jak to dopadlo...)

27.08.2013 (Út, 27. 8. 2013 - 13:08)

Ahoj koukám, že se tady...Jano,Dane,tak dělají i pánské ?
Mimochodem rolák sundat a roubík raději nechat...

Karolína (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

Ahoj koukám, že se tady mluví o roláčcích :) taky od Baghiry jeden mám a dneska jsem v něm strávila celou noc a k tomu ještě se svázanýma rukama a roubíkem z chlupaté šály :) krásná byla noc

Martin (Čt, 15. 8. 2013 - 13:08)

Tak konečně se ochladilo, dneska už jsem koukal na pěknou holku v roláku. Jen tak dál...

Jana (Po, 12. 8. 2013 - 01:08)

Děkuji velice za tip, ale...Myslím, že určitě pletou i pánské svetry...
Zkus jim napsat dotaz na /[email protected]/
________
pro Mike/ho/ promiň, já si takhle moc s nikým nepíšu... Jako co nemůžu probrat veřejně tady - neprobírám..jestli mi rozumíš - můj přítel to nemá moc rád :-)

Dan (St, 31. 7. 2013 - 21:07)

Ahoj, já si kupuju roláky...Děkuji velice za tip, ale pletou tam taky pánské roláky?

Mike (Po, 29. 7. 2013 - 13:07)

Ahoj, já si kupuju roláky...Ahoj Jano...zaujalo mě, že si kupuješ svetry na Baghira-sweaters.... napiš mi prosím na email wwool zavinač seznam cz....dík moc...

D. (Ne, 28. 7. 2013 - 15:07)

Co vy a šátky v létě, holky?
Já mám ráda šátky ve vlasech a šátek na kabelce-oživí a zatraktivní outfit jako celek. Mám i jedny černé letní šaty a bez béžové kabelky a béžovohnědého šátku do vlasů by vypadaly ponuře.

Jana (Čt, 25. 7. 2013 - 03:07)

Ahoj, já si kupuju roláky tady: http://baghira-sweaters.com/uvodni-stranka/?currency=CZK

Buď si nějaký vybereš - můžeš si nechat upravit rozměry, barvu materiál apod, nebo ti upletou rolák dle tvých vlastních představ "na míru".
Uvedené ceny ber s rezervou - jsou orientovaný na prodej do zahraničí...
Pro nás "krajany" mají pochopení :-)
Teda alespoň já jsem už pár slev získala...

Dan (Po, 8. 7. 2013 - 20:07)

Jo, tak vysoký rolák je...V obchodě jsem takový rolák opravdu neviděl. Kde si necháváš roláky plést Ty, mohu-li se zeptat?

Mik (Pá, 15. 1. 2016 - 22:01)

Miluju také dámské silné...Tak to zní super...mas zájem popovídat? Můj mejl je wwool seznam cz

Martin (St, 3. 7. 2013 - 21:07)

20cm límec taky nosím, ale...Jo, tak vysoký rolák je super. Zkus si ho pořídit. Ale v obchodě ho si myslím nikde nekoupíš, budeš si ho muset nechat někde uplést...

Dan (Út, 2. 7. 2013 - 20:07)

Rolák 20 cm se mi zdá...20cm límec taky nosím, ale nad 18°C, zvlášť ve slunečných dnech, bych si asi netroufl. Motorka je tady ale výhodou. Jednou jsem ale jel v takovém roláku na výlet ve slunečný den, kdy bylo 13 - 17°C. Bavilo mě to, když kolem mě chodili lidi v tričkách s krátkými rukávy... 35cm zní super, bohužel sám takový rolák nemám.

Martin (Út, 2. 7. 2013 - 16:07)

Letošní léto až na...Rolák 20 cm se mi zdá celkem normální. Na bazošu jsem našel rolák s límcem vysokým 35 cm. Sám mám doba jeden takový a ohrnuju ho natřikrát. Výhodou je, že více vrstev lépe drží na krku a rolák nesjíždí :-). Teď v létě ho nosím pod bundou když jedu na motorce...

Dan (Po, 1. 7. 2013 - 22:07)

Letošní léto až na...Taky využívám chladnějších dní a nosím alespoň lehký bavlněný rolák. Ale na 20cm límec, ačkoli mě to láká zkusit, bych si asi netroufl:-)

lana (Čt, 7. 1. 2016 - 06:01)

tak to mám velmi podobné...Miluju také dámské silné pletené roláky,mám to už od dětství.Jsem submisivní a musím v nich chodit ke své Madam. Někdy se na mě některá dáma, když mě potká, zvědavě podívá. Nosím k tomu i pletené kamaše s copánkovým vzorem. Je to super oblečení. Musím v tom být i při lekci. Madam mě v tom také svazuje. Je to super.

hanz (So, 29. 12. 2018 - 13:12)

taky bych rád poznal nakou paní. kamaše nosim denně a rolaky mam taky...

Erik (Út, 8. 1. 2019 - 16:01)

Já bych takovou taky rád poznal, ovšem dominantní role bych se zhostil sám :)

Šárka (Po, 1. 7. 2013 - 07:07)

Letošní léto až na několik dní počasím připomína jaro . Nedávno jsem si na aukru koupila rolák bez rukávů s vysokým rolákem (20cm), materiál je slabý a roláček pěkně sedí .

Reklama

Přidat komentář