Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (So, 4. 2. 2012 - 22:02)

tak do toho bych šel a...Jsem rád, že tu je trochu klidu, tak si na "kaviár" prosím najdi jiné stránky, určitě je snadno najdeš a tohle nech příznivcům roláků a šátků. Myslím, že u těch slečen najdeš i kontakt, takže přeju příjemnou zábavu

waldíku (So, 4. 2. 2012 - 21:02)

tak do toho bych šel a...ty jsi ale čuně co?

waldiik (So, 4. 2. 2012 - 19:02)

Ahoj,
Jsme 4 spolužačky...tak do toho bych šel a klidně by jste i mohli i kakat do pusy vše bych spolykal

jebák (Pá, 3. 2. 2012 - 22:02)

anooooooooo,budeme na sebe hodní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jebák (Pá, 3. 2. 2012 - 22:02)

anooooooooo,budeme na sebe hodní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pája Max (Pá, 3. 2. 2012 - 22:02)

Buďme na ní hodní

jebák (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

káreček nám odumřel

Pája Max (St, 1. 2. 2012 - 20:02)

Ale chlapečku, my jsme tu...Tak tenhle příspěvek je opravdu unikátní. Pořád nám tu líčíš, jak máš přítele a my ti tu tvrdíme že přítel je imaginární. tenhle příspěvek je toho důkazem, proč asi?

Fiona (Út, 31. 1. 2012 - 21:01)

Ale chlapečku, my jsme tu přece stejně často - a navíc, napsat pár řádek se dá i když u toho člověk dělá něco jiného (alespoň ženy toho stíhají víc najednou), nemyslíš? Mě tedy nevítají plyšáci, ale rodiče, sourozenci nebo přítel, pes, kočka...Já na rozdíl od někoho samotou netrpím - to ty si léčíš komplexy svým blbým fetišismem.

Pája Max (Út, 31. 1. 2012 - 20:01)

Je zajímavé, že mi připisuješ samotu a prázdnotu, ale vzhledem k tomu, že se tady každý den ukájíš, tak tou samotou musíš trpět sama.
Samozřejmě mě vítají plyšáci, ale tabe ani to a proto závidíš.

Fiona (Út, 31. 1. 2012 - 18:01)

Neboj, já jsem v pohodě, ale někomu jinému tu ujíždějí nervy...Kdopak to asi bude?
Já přece neříkám, že má člověk chodit v mrazu nahý, ale tady jde o něco docela jiného - roláky a šátky coby fetiš, ne jako normální součást oblečení, kterou nosí každý...

jebák (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

kárečku(fiono)už se nám nečerti nebo to s tebou špatně skončí!
hlavinka to už dlouho nepobírá a ty se zblázníš!

roláky a šátky (Út, 31. 1. 2012 - 10:01)

tak jsem z Vrchlabí a rolák a šátek šálu teda dnes mám!-17 to jinak nejde čepici šálu a rolák zima jako v Rusku a prej bude hůř!

Fiona (Út, 31. 1. 2012 - 10:01)

Nikoli - jen to čtu ze tvých příspěvků - akorát že já na rozdíl od tebe mám k pravdě blíž (uznej, že tvoje dohady o mém životě v klášteře, Bohnicích atd. jsou hodně přitažené za vlasy, nemluvě o tom, že jednou jsem puberťačka, pak zas stará panna).
Jo ty si ho zpestřuješ...jo, to jsem ještě neslyšela, že by opuštěnost a neschopnost najít si partnerku bylo zpestření - ale co, proti gustu...Tak se podívej zpátky - bylo tu pusto a prázdo. A kdo tě vítá? Plyšáci? Nebo tvá fata morgana? Tobě není co závidět, uvědom si to konečně.

Pája Max (Út, 31. 1. 2012 - 09:01)

Asi máš vlastní zkušenost s prázdnotou a nudným životem, když o tom tak pořád píšeš, já si na prázdnotu stěžovat nemůžu. A moje odchylky mi rozhodně neovlivňují život tak, jak si ty představuješ, jen mi ho zpestřují, stejně jako plyšáci. Nikdy se mi nestane, že by mě doma vítal jen prázdný byt, vždycky mě někdo vítá svým krásným pohledem. Ale to ty nemůžeš pochopit, protože tebe nevítá nikdo, proto závidíš.
A kecáš, že tady nikdo nediskutoval, jen jsi zase projevila svůj egoismus a sobeckost

Fiona (Út, 31. 1. 2012 - 08:01)

Pěkně nudný život musíš mít ty, když jedniní přátelé, které máš, jsou plyšáci...O tom, co je přídavný podnět a co je posedlost fetišem jsem tu už mluvila a tys ještě pořád nepochopil, že každému člověku se něco líbí víc a něco míň - ale ne každý je takový posedlý fetišista, aby musel mít zrovna jenom ženskou ve svetru/podvazcích/lodičkách a s každou jinou byl impotentní, chápeš? To je asi na tvů chatrný mozeček moc. Ostatní příznivci roláků víc prostoru nepotřebují, protože sem žádní nechodili, tato diksuse byla mrtvá, pokud máš špatnou paměť.

Pája Max (Po, 30. 1. 2012 - 22:01)

Takže ve skutečnosti vůbec...Nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem svetrofetišistické veličenstvo, ani svetrofetišista, to jsi si vymyslela sama, navíc ve své zaslepenosti ani nečteš , co tu píšu. Jo a s těma plyšákama je docela sranda. To bys ale musela mít trochu fantazie a nežít šedý, nudný život o samotě, kde jediné vzrůšo je zřejmě návštěva těhle stránek. Tady a takhle žádného partnera nenajdeš. A ty fetiše má skoro každý chlap, jen si to většinou neuvědomuje, ale je to vítané zpestření stereotypů a většinou to neznamená záměnu partnera za rolák a pod. Ale o tom jsi nikdy nechtěla slyšet, proto tahle debata směřovala do absurdna a jen mě mrzí, že tu ostatní příznivci roláků namají víc prostoru

Fiona (Po, 30. 1. 2012 - 18:01)

Takže ve skutečnosti vůbec nevěříš v plyšáckou duši?

Fiona (Po, 30. 1. 2012 - 18:01)

Jo? Takže ty nejsi svetrofetišistické Veličenstvo, jo?

Pája Max (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Meleš z cesty...Asi je ti...Jsi k politování sama, protože za celou tu dobu jsi nepochopila, že si tu z tebe dělám srandu,i moji plyšáci se ti chechtají, až se za bříška popadají.

Reklama

Přidat komentář