Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Pá, 27. 1. 2012 - 23:01)

Nevím proč. Téměř v...Já, na rozdíl od tebe z oponentů molitan nekuchám, snažím se je přesvědčit demokratickými metodami, vysvětlováním, přesvědčováním a oni na mě koukaj a mrkaj svejma krásnejma očkama a většinou se mnou souhlasí. A když tě něco nudí, a navíc je to špatné, tak toho nech. Orgazmus si můžeš přivodit třeba vibrátorem, nemusíš tady

Pája Max (Pá, 27. 1. 2012 - 23:01)

Nevím proč. Téměř v...Zajímavé, ty tu celou dobu buzeruješ a šikanuješ skoro všechny diskutující, šíříš nenávist vůči velké skupině obyvatelstva, ale já jsem nenávistný člověk jen proto, že se tě snažím přesvědčit všemi možnými i nemožnými způsoby, že to, co děláš je jen hnus a svinstvo, které se snažíš zabalit do pozlátka moralizování. Podobně jako náš bývalý pravdoláskař s humanitárním bombardováním

(Pá, 27. 1. 2012 - 23:01)

Nevím proč. Téměř v...bych je postříkal!tak jako stříkám na svetr svojí ségry ty blbko jedna

(Pá, 27. 1. 2012 - 23:01)

Nevím proč. Téměř v...bych je postříkal!tak jako stříkám na svetr svojí ségry ty blbko jedna

(Pá, 27. 1. 2012 - 23:01)

Nevím proč. Téměř v...bych je postříkal!tak jako stříkám na svetr svojí ségry ty blbko jedna

Fiona (Pá, 27. 1. 2012 - 22:01)

Nevím proč. Téměř v každé domácnosti je plyšová hračka - ale někde slouží dětem na hraní, nekde je to dárek od někoho blízkého, někde je to talisman či milá vzpomínka na nějakou událost či někoho. Ale tvrdit, že plyšák má duši může jenom magor. A takoví by psychiatrii měli navštívit, to uznáš jistě sám. Ty jsi asi pěkndě nenávistný člověk, že, když pořád jen myslíš na to, co by mě mělo naštvat. Mě to neštve, mě už to jenom nudí, jak jsi pořád stejný zabedněnec, co vůbec nic neví. Běž si povídat se svými plyšovými kamarády. Hele, co bys s nimi udělal, kdyby s tebou nesouhlasili a poradili ti, že máš jít na psychiatrii? Vykuchal bys z nich molitan?

Pája Max (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Plyšáčci tě obzvlášť serou, že?
Ale v Británii má každý třetí plyšáčka, pošleš vsechny na psychiatrii?

Fiona (Pá, 27. 1. 2012 - 20:01)

"A kdybys nějakého plyšáka měla, tak bys poznala, že mají duši a že to není jen chlupatá věc"
Zralý na psychiatrickou léčebnu...

Pája Max (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

Léčíš se s tou...A kdybys nějakého plyšáka měla, tak bys poznala, že mají duši a že to není jen chlupatá věc

Pája Max (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

A v které zemi vládnete,...Myslím, že nemáš na to, abys řadu věcí chápala. Takže pro méně inteligentníznova odcituji z tvého příspěvku " na to jsme ale u tebe zvyklí". Často používáš množné číslo, jako kdybys psala za lid, národ,a pod. Používají to podvodníci i v politice, aby vytvořili zdání, že jejich osobní názor je názor většiny. No a taky to používali císaři, králové, prostě hlavy pomazané. Takže to se týká tebe, nikoliv mně. Pokud jsem někdy vyjímečně já použil množného čísla, bylo to pouze v souvislosti s příspěvkem někoho jiného. Nemám potřebu se vydávat za lid, většinu, za normální, ani za císaře, veličenstvo, ani za misionáře, mravokárce a moralistu.

Fiona (Pá, 27. 1. 2012 - 09:01)

A v které zemi vládnete, Vaše svetrofetišistické Veličenstvo?

Fiona (Pá, 27. 1. 2012 - 09:01)

Léčíš se s tou schyzofrenií? Tak hele, jsi vůbec dospělý nebo je ti náct, že tu pořád meleš ty krávoviny a plyšácké duši a podobné žvásty?

Pája Max (Čt, 26. 1. 2012 - 22:01)

My, císař Maxmilián VI.na to jsme ale u tebe zvyklí. Vypadáš legračně, když o sobě mluvíš v množném čísle

Pája Max (Čt, 26. 1. 2012 - 22:01)

Alespoň u mě nezávisí...A proč by se nemohli plyšáci smát?

Fiona (Čt, 26. 1. 2012 - 21:01)

Alespoň u mě nezávisí překlepy na nervovém stavu, ale nedostatku času. ?, vidím, že už jsem zas za nějakou starou vykopávku, to je od tebe milé, že máš tak vtipné nápady co všechno bych mohla být, opět jedna trefa mimo terč, na to jsme ale u tebe zvyklí. Nic nového pod sluncem. Stále stejný trapák, který je i v dospělosti přesvědčen, že plyšáci se můžou smát. To je teda otřes. Asi ses rozumově zastavil někde na rozhraní mezi školkou a školou, že?

Pája Max (Čt, 26. 1. 2012 - 20:01)

vidno je zde rušnoA ještě tady asi dlouho bude. Fiona se překonává v sebeztrapňování. Ještě nepochopila, že je tu všem pro smích.

Pája Max (Čt, 26. 1. 2012 - 20:01)

Čím překračuju rámec?...Opět zábavný výlev hnisu, podle počtu překlepů vidím, že nervičky zase pracují , i všichni moji plyšáci se chechtají, až se za bříška popadají.
Nebyla jsi v minulosti nějakou svazáckou lektorkou, na jeptišku příliš agresivní výlev.

jak (Čt, 26. 1. 2012 - 20:01)

vidno je zde rušno

Fiona (Čt, 26. 1. 2012 - 09:01)

Čím překračuju rámec? Tím, že řeknu svůj názor? Já myslela, že máme svobodnou diskusi a že máme demokracii, ne svetrofetišistickou diktaturu. Nebo snaž tady ta diskuse žije v Pájomaxostánu, kde je uznáván kult postříkaných svetrů?

Fiona (Čt, 26. 1. 2012 - 09:01)

Už zas ta ohraná písnička? Jo, to víš, že jo, já jsem zakomplexovaná chudinka s tlustým křivým nosem (zvláštní, když je nos obalen tukem, tak na něm ta křivot není tak nápadná, ale u mě je to přesně naopak - čím víc tuku, tím přivější, jo, jo, jo, Maxíček to musí vědět, on mě už někdy vidět, že), jo, no jasně ty víš všechno nejlíp, co. Jsi k smíchu, prosím tě. Nejvíc mě pobavilo, že překračuji rámec své svobody na úkor jiného, to je fakt na záchvat smíchu. Rámec překračuješ ty, když slintáš po jakékoli ženě v roláku a obtěžuješ své okolí svou vysazeností na roláky. Nehledě k toimu, jak trapné ani musí být tvým rodičům, když vidí, jak si v dospělém věku fixován na plyšáky. To je musí opravdu ohromně těšit.

Reklama

Přidat komentář