Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (St, 25. 1. 2012 - 23:01)

Já nejsem blbá, abych...Tak tady tě musím ubezpečit, že se chováš jako zakomplexované ubohé individuum, které má potřebu poučovat, buzerovat a šikanovat druhé, prostě někomu škodit. A tady jsme u pojmu svoboda, protže jakmile někomu začínáš škodit, začínáš někoho omezovat, překračuješ rámec své svobody na úkor druhého. Takže když rozeberu to, co se nám tady pokoušíš namlouvat, tak si nevidíš na špičku svého tlustého křivého nosu

Fiona (St, 25. 1. 2012 - 22:01)

Já nejsem blbá, abych nevěděla, cos tím myslel, ale já ti jen říkám, že to, co tvrdíš je špatně, že se mýlíš a tak to obracím, aby to bylo správně, víš, ty žáku 3. třídy zvláštní školy. Nenalezla ti vlna do mozku? Zdá se mi, že ti mozková činnost nějak vynechává.
Já spíš myslím, že by bylo na čase, abys ty přestal blbnout a rolákovat, svetrákovat. Nejsem ubohé zakomplexované individuum (jako ehm někdo), takže nevidím důvod sem nechodit, zvlášť,. když je to veřejné fórum a žieme v demokratiské zemi, kde si každý může říkat co chce.

Pája Max (St, 25. 1. 2012 - 19:01)

Tak ti připomenu pár tvých příspěvků. To že jsi stará, už je jasné, že jsi i sklerotická, už začíná být zřejmé taky, takže např: " Vdím, že ty sám naprosto nic nechápeš." "A tvoji - nápodobně..." "O nic méně trapnější než tvoje..." " Převracím fakt? Spíš bych řekla, že uvádím fakta do těch správných mezí a kontextů, ne?". Tak kdo tu převrací fakta a tvrzení.
Už by bylo na čase, abys přestala buzerovat. Tohle fórum je pro příznivce šátků a roláků a ne pro zakomplexovaná ubohá individua, která mají potřebu jen škodit

Fiona (St, 25. 1. 2012 - 16:01)

Převracím fakt? Spíš bych řekla, že uvádím fakta do těch správných mezí a kontextů, ne?

tak (St, 25. 1. 2012 - 14:01)

to tu trošku zklidníme ne? a opět žhavé téma-roláky!

Pája Max (Út, 24. 1. 2012 - 22:01)

Umíš něco jiného, než převracet fakta naruby?

Fiona (Út, 24. 1. 2012 - 21:01)

O nic méně trapnější než tvoje...

Pája Max (Út, 24. 1. 2012 - 21:01)

A tvoji - nápodobně...Jak trapné, jako celá tvoje přítomnost tady

Fiona (Út, 24. 1. 2012 - 20:01)

A tvoji - nápodobně...

Pája Max (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Vdím, že ty sám naprosto...Ano, tvoji zarputilost, blbost a zabedněnost bych možná chápal na konci 19. století ale v 21. to už nechápu

Fiona (Út, 24. 1. 2012 - 06:01)

Vdím, že ty sám naprosto nic nechápeš.

Pája Max (Po, 23. 1. 2012 - 22:01)

Máš opravdu zvláštní...Vidím, že nechápeš, co tu píšu, ale to už jsem tu několikrát psal, takže mě to nepřekvapuje

Fiona (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

Máš opravdu zvláštní pojetí pravdy, ale to už jsem, si všimla dávno...

Pája Max (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

Pravdu se tady o sobě nedozvíš, ale pravdivý obraz o sobě si tu vytváříš už dlouho

Fiona (Po, 23. 1. 2012 - 20:01)

To se člověk o sobě dozví věci...

Pája Max (Po, 23. 1. 2012 - 20:01)

Stará, ale někdy se chováš jak předpuberťák, a ošklivá, protože o tebe nikdo nezavadí, jinak bys tu nebyla od rána do večera. A tuctová ani normální nejsi, protože jsi exot

Fiona (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Být mormální neznamená být tuctový...Jo, jsem stará a mladá, dítě a baba, no, co ještě?

Pája Max (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Necítím se jako tuctový ovčan, ale exot jsi ty, už jen s tím překrucováním. Jako malé dítě, a přitom stará, tlustá a ošklivá ženská.

Fiona (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

To spíš exot jako jsi ty se jen tak nevidí...já jsem proti tobě slabý odvar.

Pája Max (Po, 23. 1. 2012 - 14:01)

Já sem píšu proto, že na takového exota, jako jsi ty, hned tak člověk nenarazí. A taky proto, že "zbožňuju" takové moralisty . Kromě tebe jich máme plnou vládu, větší část parlamentu, ministerstva a církve-líheň pedofilů, kázajících o morálce.

Reklama

Přidat komentář