Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Když nosím rolák,tak...Podle Fiony jsi a musíš se léčit :-)

Fiono (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

nejsi náhodou křestním jménem Olga?

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Už jsem dnes říkala, že nemůžu odejít, bylo by to bráno jako kapitulace a já se rozhodně nemíním vzdát.

bukwice (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Doufám, že si ho o ten...já vím,rád bys abych ti vložil svůj horký úd do pusinky viď?!?jsi nepochopený sadista?

lucifer (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

hele filoméno-koukám dole je taky diskuze o skolioze-nechceš je tam navštívit a zůstat tam natrvalo?třeba bys jim řekla něco o tvé diskuzi se svým vyvoleným!jak jsi jej poznala a jak moc tě to poznamenalo.........

Kuklí (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Doufám, že si ho o ten svetr náležitě silně třeš, nejlépe do svetru z nějaké hodně hrubé vlny, aby tě to pak přešlo aspoň na tejden, sprosťáku. Hele, já jsem gay a ještě trochu sado-maso, nejsi taky? že bysme to spolu zkusili.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Nosit rolák je normální, nenormální je mít ho jako fetiš a slintat po jakékoli ženské (15 nebo 50 let, 50 kilo nebo 100), jen když má na sobě rolák.

kryšpín (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

taky rás střikám do svetrů,jednou jsem se udělal do svetru ségry,nepoznala to

lucifer (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

fionko,zdvihni svá stavidla....projev se!
řekni nám své skryté touhy!vzrušuje tě pletená moda?máš ráda roláčky?no jen se pochlub!

slušnej (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Rolákovým fetišákům to...Když nosím rolák,tak nejsem doufám divný ?

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Ne? A že se tu svými příspěvky usvědčuješ z něčeho úplně jiného. Tak si to přece přiznej...

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Ale rolákoví fetišisti zas tak moc problémů nemají, to si myslíš jen ty.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Rolákovým fetišákům to taky v hlavě dobře nedopadlo...

slušnej (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Tak rolák v letošních výprodejích nedopadl.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

No té první větě jsem se hodně dkouho smála. Naokap - rolákoví fetišisti mají problém, kdyby ho neměli, nebyli by rolákovými ftišisty...Proč, když sám jsi opuštěný, to pořád podsouváš mně? Všichni nejsou asociálové jako ty.

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

Nějaké otevírání by bylo...Ale tady kromě tebe nikdo žádné problémy nemá, kromě problémů s tebou. Jedině ty se tady projevuješ jako zamindrákovaná chudinka, která evidentně nemá s kým se bavit. Takhle se nechová člověk, který má nějakého partnera, ale ten, kdo žije někde v ústraní, sice možná v kolektivu, ale lidí, se kterými sdílí stejné prostory a nemá si s kým co říct, takže je tahle debata jediným vzrušením.
Jestli to je tak, tak to přiznej, a i když jsem tu psal, že jsem potvora a že si myslíš, že myslím jen na sebe, potvora jsem, ale mrcha ne, pokud cítíš ten rozdíl. Nemusíme si pořád nadávat,i když žádné kontakty nevyhledávám, na rozdíl od tebe to nemám zapotřebí. Všechny problémy, které nám připisuješ, tak se rodí jen v tvé hlavě.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Nějaké otevírání by bylo možné jen kdyby bylo co otevírat, víš. To nějaký ten úchyl by si měl přiznat svoje problémy a ne je v sobě dusit a pouštět je na povrch pouze v podobě vzrušení z žen, co jsou zásadně v roláku. Ty tak pěkně znáš, co bys měl dělat, ale radíš to jen lidem kolem sebe, co třeba začít od sebe? Otevři se nám, úchyláčku, projev se, řekni jaké skryté trauma může za to, že máš problém s opačným pohlavím a vzrušují tě pletené oděvy? Hlavu vzhůru, když se odhodláš, tak to půjde a úchylky se zbavíš a zas tě budou mít všichni kolem rádi. Stačí chtít a trochu se snažit.

lucifer (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

nechat toho? ani náhodou.......je s ní náramná prdel,frikulína už máme skoro pořešeného,myslím si,že nastává doba pro další ožehavá témata-a nakonec se nám filoména úplně otevře,procitne,omluví se a přestane blbnout!
pokud je doma-a nemoc,nebo trvalé postižení(skolioza a podobně)na ní samozřejmě zanechává trvalé následky-myslím tím na jejím duševním rozpoložení-proto ony výpady a přebujelá fantazie.možná,že tato diskuze je její malé spestření,jisté povyražení,oddálení svých problémů.........
proto i já říkám-pokud chceš,můžeš tu s námi i nadále diskutovat,zapojit se svými příspěvky-ale ve vší slušnosti!
tím,že budeš agresivní,neurvalá,drzá,zlá-si přátele nezískáš!-ale to už jistě víš sama.neboj tím,že se budeš chovat slušně a pěkně k ostatním-svou tvář neztratíš-ba naopak!
tak už přestan blbnout,svěř se nám-co tě trápí,jaký máš fetiš,klidně si i ten rolák navlékni-pokud je ti v něm příjemně,nasad milý úsměv,hlavu vzhůru-a ono to půjde!

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Naprosto nechápu, proč jsi to chtěl navrhovat někde stranou, to jsi přece mohl říct normálně i tady, ne.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Jo, tvoje blbost je naprosto jedinečná, ta se jen tak nevidí. K smíchu jsi tu ty.

Reklama

Přidat komentář