Reklama

Roláky a šátky

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

Okurky? To vymyslel chytrý, nedotknutelný Maxíček, vládce náš, slunce naše jasné...trpák jeden rolákovitý obecný.

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

Ty jsi ale chudáček, viď Maxíčku, když ani nechápeš, že to, čemu se oddáváš a jsi na to rádoby pyšný je zvrhlé, úchylné a tolerované povětšinou jen naoko. Podívej se kolem sebe - teplouši se sice berou, ale každej na ně kouká skrz prsty. Většinou i ti, co se tváří, že jim to nevadí v soukromí přiznávají docela jiný názor.
Ono se dneska čím dál přísněji trestá mít vlastní názor a říkat ho? No ne, to se asi vracíme trochu zoýtky, ne. To by sis ale měl začít dávat veeelký pozor, aby pro tebe nepřišla ta inkvizice třeba.
Já se nemám za co stydět - ty máš, asi to i víš, jen jsi zatvrzelý a nechceš to přiznat. Uznej sám, že fixovat se na plyšáky je v dospělosti nejen ostuda, ale i psychická porucha. To saé ve fixaci na roláky - ale to je tvoje škoda, že ti bez roláku ani nestoupne...

okurko (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

Co mas porad s temi okurkami?

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

patnáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

čtrnáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

třináctá okurka...

Pája Max (Čt, 12. 1. 2012 - 20:01)

To, do děláš ty, je daleko...Tak za prvé, to co dělám bylo trestné v době, kdy tady řádila inkvizice a pořádaly se hony na čarodějnice, takže jsi hrubě zaspala dobu, zatímco šikana v té době byla v módě. V současné době je to obráceně. Různě ujetých jsou řádově miliardy, jen homosexuálů je minimálně 300-400miliónů a pokud různé neobvyklé sexuální praktiky jsou účastníky tolerovány, (tudíž se nejedná o znásilnění), tak v moderní společnosti se nejedná o nic, do čeho by mohl kdokoliv jiný zasahovat. Pouze, když jde o sexuální styk na veřejnosti, je to starými strukturami považováno jako přestupek vyvolávání veřejného pohoršení. O tom tady není vůbec řeč.
Zato šikana a šíření nenávisti je trestný čin a toho se tady dopouštíš, je to ubohé, a trestá se to naštěstí čím dál, tím přísněji.
Takže nezapomínej, že nežijeme v době inkvizice ani v islámské společnosti, já se nemám za co stydět, ale ty ano.

vem (Čt, 12. 1. 2012 - 20:01)

Ale jdi, "ty...si okurku!

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 18:01)

Ale jdi, "ty brepto", schyzofrenie, nenormálnost a neschopnost najít partnera tu trápí někoho úplně jiného než jsem já.

lucifer (Čt, 12. 1. 2012 - 14:01)

To, do děláš ty, je daleko...ale jdi ty brepto-žádného přítele nemáš-leda frikulína ve svý pomatený hlavince!
a pořáde nám tu neříkej jak moc jsi normální-nejsi,máš schízu jako prase!!!!!!!

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 09:01)

dvanáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 09:01)

jedenáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 09:01)

To, do děláš ty, je daleko blíže tomu, co je trestné, než to, co dělám já. Copak, copak, ujíždí ti nervíčky? Zdá se. Já mám očividně daleko lepší vztahy s okolím než ty - mám přítele a rodinu, se kterou dobře vycházím - ale ty nemáš (a patrně jsi nikdy ani neměl žádnou) partnerku, s rodinou si očividně taky nerozumíš, když jsou pro tebe nejbližší kamarádi plyšáci. Nevyžívám se v tom, ani mě to už nebaví, ale nemůžu přestat psát, vždyť by to vypadalo, jako že jsem kapitulovala a uznala tvou úchylnost za správnou. Jen se snažím přesvědčit jednoho úchyla, že je úchyl a měl by se za to stydět. Ty jsi velká skupina obyvetelstva? Fakt? to už je ta tvá schyzofrenie v tak pokročilém stadiu?

Pája Max (Čt, 12. 1. 2012 - 09:01)

Je rozhodně lepší být ujetý na roláky a mít dobré vztahy s okolím, než být ujetý na šikanování, buzeraci a být okolím nenáviděný. Vyžíváš se v tom, máš zřejmě sadistické choutky, což je nebezpečná úchylka. Šíříš tady nenávist proti velké skupině obyvatelstva, to je stejné, jako kdybys tu propagovala nacizmus. A to je trestné.

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

Desátá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

devátá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

Ano, blbost je nekonečná a šíří se rychlostí světla, ovšem není to moje blbost, na to tu mám lidi...Nemáš na to, abys pochopil, že jsi perverzní úchylák a měl bys to v sobě trochu krotit. Nerozumíš tomu, že nejsi normální? Nechápeš, kde je ta hranicš, kdy se někomu něco jenom líbí a kdy je tím posedlý a bez svého fetiše v posteli nepoužitelný? Ostatně to je tvoje škoda, že jo. Zato ty bys měl ty plyšáky vyházet, zabírají ti trochu moc místa v postelki, u dospělého je to ujeté, navíc, mnoho dětí z dětských domovů či z rozvojových zemí by to ocenilo, aspoň by si měly s čím hrát a ty bys udělal něco užitečného. Proč ti vadí, že něco obrátím proti tobě? Protože sis myslel, že mě nějakým argumentem uchvátíš nebo naštveš a ono se to neděje? To ti vadí? Já jsem prolhaná? Rozhodně míň, než ty, perverzníku obecný. Je to nuda, když jsi pořád tak nenapravitelně úchylný a nedáš si říct, abys na sobě zapracoval. Anom, srážka s blbcem je nepříjemná věc - tím víc jsem si to uvědomila, když jsem se tu srazila s tebou, protože většího blbce než jsi ty Maxíčku by pohledal. Jo, platí mě ODS, KSČ, neonácci, gadžové, talibán, svobodní zednáři a papež.

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

osmá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

sedmá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

šestá okurka...

Reklama

Přidat komentář