Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Chtěl jsem jí to navrhnout, že bychom toho nechali oba současně, ale není s ní rozumná řeč. To bylo to , co jsem s ní chtěl dohodnout někde vedle, nechtěla. Takže bude sranda dál

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Když nemá chlapa , tak se nudí, je tohle možná jediný kontakt s okolím. A sranda s ní je, tohle se totiž hned tak nevidí.

roláček (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Uznej, že z principu...takže to nevzdáš?
a budeš tu prudit...............
ježíš.........ale je s tebou aspon sranda,když už nic a doma se tak moc nudíš........

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Uznej, že z principu nemůžu dopustit, aby tu nějaký úchylák měl poslední slovo a myslel si, že jsem to vzdala.

roláček (Út, 17. 1. 2012 - 14:01)

Pořád tu vyřváváš, že...takže ty se sem chodíš opravdu jenom ukájet!

Pája Max (Út, 17. 1. 2012 - 09:01)

A jéje, tady mi zas nějaký...Já myslím, že o té puberťačce tu psal někdo jiný. Je jasné, že i kdybych se trefil na 100%, nikdy to nepřiznáš. Ale to, jak se tu vyjadřuješ, svědčí proti tobě. S takovou povahou nikoho mít nemůžeš, takový blázen se ještě nenarodil, byla by to sebevražda a možná, že ten tvůj první, když tě poznal, zjistil, že rolák, který jsi měla na fotce, co jsi mu poslala, měl větší hodnotu, než obsah. Z toho pramení žárlivost a nenávist vůči rolákům.

Fiona (Út, 17. 1. 2012 - 07:01)

A jéje, tady mi zas nějaký ten panic závidí...Tak si taky někoho najdi a nezáviď.No jo, onose to asi blbě hledá, když jsi takový úchyl. No ne, njřív jsem bla puberťčka, teď jsem zase stará rašple ke všmu v pordučí rodičů a ještě ošklivá a zanedbaná, no to se podívejme...a pořád vedle jak ta jedle.

Pája Max (Po, 16. 1. 2012 - 22:01)

úplně jsem se zděsil,při...Ale žádný chlap není. Trauma ze známosti (ne přímého styku, jen po internetu, asi se ani nikdy neviděli) s tím rolákovým musí být tak strašné, možná horší, než znásilnění někde v tunelu před příjezdem rychlíku, že jí to poznamenalo na celý život. Od té doby žádnou známost neměla, děsí se představy, že by zas narazila na někoho v roláku. Kdyby nějakou známost měla, tak už dávno na to zapomněla, nejvýš by se tomu v duchu zasmála. Takhle ale jen sní o nějakém ideálním , normálním a nepřipouští si, že ten už dávno nežije, že je to ten čtvrtý, o kterém psal Dumas. Do reálného světa se bojí vstoupit, proto jen pletací jehlicí píchá kolem sebe. Není to puberťačka, musí jí být nejmíň 30, ale spíš ještě víc, a krásy zrovna moc nepobrala a o svůj zevnějšek pečuje jen minimálně. Pokud se nad sebou nezamyslí a nezačne pozitivně myslet, zůstane sama stará panna, protože takovou, jak se tady prezentuje zi žádný rozumný chlap (a tím nemyslím ujetý) nepustí k sobě blíž, než 100 km. Ideální bezpečná vzdálenost. Za předpokladu, že první vztah vyjde tak v cca pěti procentech, tak skoro každý vystřídá minimálně jednu, ale i třeba pět známostí, než najde toho pravého. A takové zážitky, že někdo byl ujetý na korzety, nebo na roláky a o ženskou ani nestál, se pak dávají k dobru na různých srazech přátelů a nedělá se z toho životní tragédie, kvůli které je nutno vyhladit nejmíň sedminu lidstva. Takže pozitivní myšlení potřebuje, pak možná i nějakého chlapa najde a pak si do toho nesmí nechat kecat od matky

roláček (Po, 16. 1. 2012 - 21:01)

Jsou jen dvě možnosti, buď...úplně jsem se zděsil,při představě,že by třeba jen na chvilku musel bydlet s oběma........ale na druhou stranu-pokud to bude stejný trouba jako ony dvě-tak to třeba dá........lucifer tu psal cosi o frikulínovi-pokud bude dostatečně nadutý a sebestředný jako fiona.....tak to dá

Pája Max (Po, 16. 1. 2012 - 21:01)

víš,s někým jako je ona...Jsou jen dvě možnosti, buď by statečně vzal nohy na ramena, a nebo by se dopustil dvojnásobné vraždy, protože by k tomu musel přibrat i tchyni

roláček (Po, 16. 1. 2012 - 21:01)

Rád bych, ale pokud budu na...víš,s někým jako je ona se vážně diskutovat moc nedá,je sprostá jako dlaždič,neumí vzít v potaz i jiný názor........opravdu bych jí přál nějakého chlapa,ale-.........chudák onen muž.......

Pája Max (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

vrátíme se ještě někdy k...Rád bych, ale pokud budu na ní sám, tak toho nenechá. Myslí si, že 1 kus je většina

Pája Max (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

Tak sem nehoď, když ti to...Tak sem nechoď, když ti to vadí. Tentokrát to nejde říct jinak , sorry.

roláček (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

vrátíme se ještě někdy k tématu?

Fiona (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

Tak sem nehoď, když ti to vadí...Zabedněnec je ten, co ho nezajímá člověk, ale to, v čem je oblečený. Nebo ten, kdo se v dospělosti fixuje na plyšové hračky.

Pája Max (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

Ano, tak exkluzivní...Zase neumíš nic jiného, než moji připomínku převrátit, to dělaj í předpuberťáci, pak kdo je zabedněnec

Fiona (Po, 16. 1. 2012 - 17:01)

Ano, tak exkluzivní zabedněnec jako jsi ty se sotvakdy najde.

Pája Max (Ne, 15. 1. 2012 - 21:01)

Co si to vy ůchyláci vůbec...Když nechceš číst o úchylácích, tak nelez na stránky převážně pro úchyláky. Nebo jsi "normální" jako Fiona? A číst to nemusíš a podle chyb si to radši nech předčítat, asi moc číst a psát neumíš

Pája Max (Ne, 15. 1. 2012 - 21:01)

Kdybych měl všude psát, co mi vadí, musel bych asi navštívit nejmíň polovinu zdejších stránek, a spoustu dalších diskusí, ale jelikož nejsem cvok, na rozdíl od Fiony, tak řeším jen to co má smysl. Tady tahle debata je vyjímka. Na tak exkluzivního zabedněnce, jako je tady Fiona se tak často nenarazí

Kaloup Oto (Ne, 15. 1. 2012 - 21:01)

Havlův otec měl styky s R. Heydrichem. Václav Havel byl lhář a pouze se chopil příležitosti. Jinak byl amerikanoříťolezec. Navíc militantní prezident(podpora vpádu do Iráku, bombardování Jugosl.) Nedokázal směrem do zahraničí hlásat žádné postoje, pouze všem podlézal a přikivoval. Proto ho několik politiků mělo rádo. Navíc to byl prezident co měl vadu řeči a jeho mrkotavý projev je všeobecně znám. Chybělo mu vzdělání a inteligence. Vizáž měl jak Hurvínek.

Reklama

Přidat komentář