Reklama

Roláky a šátky

lucifer (Ne, 15. 1. 2012 - 21:01)

filoméno,už si konečně uvědom,že žádnýho skutečnýho kluka nemáš!!!!!!!!!
leda frikulína-a to ještě ve svý nemocný hlavince.
chtěl bych vidět blba co by s tebou chtěl žít..........

Fiona (Ne, 15. 1. 2012 - 21:01)

Už si zase pleteš pojmy? Člověka nemusí hned někdo znásilňovat, aby mu nějaká úchylka vadila. Všem vadí pedofilové, ačkoli většina z nich nikdy nebyla jejich obětí, chápeš to? vA co to meleš o znásilňování roláků a od roláků? Tobě už asi opravdu nenapravitelně šibe.

Pája Max (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

On tě znásilnil, že z toho máš celoživotní trauma?
Znasilnit rolák, to jde, ale nechat se znásilnit od roláku? Nejsi vadná?

Fiona (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Trochu si pleteš pojmy. Tak buď taky tolerantí ty a pochop, že mi ta svetrácká chylka prostě vadí stejně ajko mi vadí třeba pedofilie.

Pája Max (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Kdybyste vy úchyláci svou...Ale vnucuješ se ty, chtěl tady někdo po tobě něco jiného, než tolerancí. To není vnucování!!!

Pája Max (So, 14. 1. 2012 - 22:01)

Právě u tebe o nějaké...Buzerovat a šikanovat okolí a strkat rypák do cizího života je opravdu hnusné a úchylné. Asi to potřebuješ ke své spokojenosti

Fiona (So, 14. 1. 2012 - 21:01)

Právě u tebe o nějaké spokojesnosti přesvědčená nejsem. Copak sám nevidíš, jak je to hnusné a úchylné?

Pája Max (So, 14. 1. 2012 - 21:01)

Tak buď spokojená a neotravuj život ostatním, jsou taky spokojení

Fiona (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

Vyvracet ti to nemá cenu, asi nejsi schopen to pochopit, když sám spokojený nejsi, ale já jsem spokojená a šťastná.

Fiona (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

To si myslíš ty...

Pája Max (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

Ty určitě ne, to bys tady nebuzerovala, nemůžeš mít s takovou povahou normální vztah

Fiona (So, 14. 1. 2012 - 11:01)

Bla bla bla bla bla....jen se vykecej, úchyláčku, každému kdo to tu čte musí být jasné, kdo na tom jak je - kdo z nás dvou žije ve spokojeném vztahu a kdo je opuštěný, ukřivděný chudáček.

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 23:01)

Nikoli. Mně vzrušuje můj...Plyšáci mě nevzrušují, jsou to mí kamarádi a společníci a do ničeho nekecaj.

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Maxíek je panic, kdybys...Jo a občas si to dělám s vydlabanou okurkou

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Nikoli. Mně vzrušuje můj...Zřejmě píšeš podle sebe, protože přítele nemáš, žije jen v tvých představách. A do knihovny si doplň nějakou moderní sexuologii, Uzla a pod., pročti si to a pak teprve můžeš poučovat. Jo a taky si pořiď Pravidla českého pravopisu. Něco jsou evidentně překlepy a hovorový jazyk, , ale něco ne a tahá to za oči.

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Maxíek je panic, kdybys nevěděl.

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Nikoli. Mně vzrušuje můj přítel, Maxíčka vzrušují zásadně jenom ženské ve svetrech a rolácích. Jo, pardon, a plyšáci.

to se tu (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

jen hádáte nebo taky mrdáte?
vás to vzrušuje-to máte jako nějakou předehru?

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Čím dál víc nebývám dojmu, že jsi buď puberťák, nebo psychicky nedospělý jedinec, čemuž by nasvědčovala i tvá fixace na plyšáky. Tak mě prosím tě pouč, jak to je podle tebe v životě, když já podle tebe poučuju z příruček?

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Z příruček? Já mám doma knih dost, ale tohoto rázu ani jednu, jelikož mám málo místa a pořizuji si tedy jen ty knihy, které opravdu potřebuji. Vím o žiovtě podstatně víc než ty, protože na rozdíl od tebe mám partnera, ale ty si vztah představuješ jak Hurvínek válku. Normální chlap není nadržený jen kvůli blbému kousku oděvu. Ano, blbečků tvého typu, co ještě nepochopily, že lidi na sobě nevidí jen fetiše, ale taky třeba porozumněí, bezpečí, oporu, ale i legraci, zábavu, příjemné chvilky ve dvou a x dalších věcí jsou spousty.

Reklama

Přidat komentář