Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 22:01)

Budu vycházet z toho, co tu...Zas poučuješ z příruček a nic nevíš o životě. Asi jsi se nesetkala s žádným nadrženým "normálním" chlapem. Agresivní vnucování se jsem viděl už mnohokrát, ale nikdy to nebyl fetišista, naopak evidentní fetišistka v lakových červených kalhotách byla na ulici! slovně napadána tím, co ty nazýváš "normální" a to jsem byl náhodný kolemjdoucí. Asi se s tím musela setkávat každou chvíli, protože takových blbečků, nejchytřejších na světě je spousta

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 21:01)

Budu vycházet z toho, co tu kdysi psal Martin o tom, jak kdesi viděl dívku v roláku a čuměl po ní tak, až mu za to partnerka vynadala. Vžij se do role té očumované ženy : Bylo by tobě příjemné, že na tebe někdo čumí, slintá, a oplzle tě uhání ne proto, že se mu líbíš ty, ale že se mu líbíš proto, co máš na sobě? Jistě ne.Navíc jestli sis toho ještě nevšiml, vy úchylové máte ve zvyku k všemu přistupovat skrze svou úchylku, vecpete ji do všeho, rádi ji někomu vnucujete a ospravedlňujete se, že je to neškodné. Pochop, že někoho to obtěžuje. Každému se na tom druhém něco líbí, ale nesmí to být přehnané. Třeba když budeš mít rád nějakou ženu a ona bude mít například krásné vlasy a tobě se budou líbit. Necháš ji potom a rozejdeš se s ní, když o ty valsy přijde? Pokud máš někoho opravdu rád, tak ne, takže uvědom si, že vztahy nestojí jen na ujetých fetiších.

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 21:01)

Kdyby to okolí neotravovalo,...A jak to může okolí otravovat? Otravuješ akorát ty, že furt někomu něco vnucuješ. Já nikomu nic nevnucuju a chodit si v čem chce snad může každý a nikoho nenutím nosit roláky. Já , na rozdíl od tebe jsem celkem normální, tolerantní a komunikativní člověk.

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 21:01)

Kdyby to okolí neotravovalo,...A jak tě to může otravovat? Jsi jak někteří vyšahaní agresivní jedinci, na které se podíváš a oni ti rozbijou hubu, časté u opilců, duševně nemocných, ale i u některých hnědočechů, ale rasista nejsem, jen to je u nich časté.

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 19:01)

Kdyby to okolí neotravovalo, taky by mi to na tobě a dalších nevadilo.

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 19:01)

To jsem netušila, že smyslem života svetráků je být osamělý a jen otravovat své okolí oplzlými pohledy a uháněním ženských ve svetru.

Pája Max (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Nevím, jestli máš v hlavě něco , co dokáže pochopit, že si každý zařizuje život podle toho, jak mu to vyhovuje a pokud tím neomezuje okolí, tak je tomu okolí potom houby. Prostě v kulturní společnosti se nestrká rypáček do cizího života

zelenina (Pá, 13. 1. 2012 - 14:01)

je to tady sama vokurka,ale ja je mam rada

zelenina (Pá, 13. 1. 2012 - 14:01)

je to tady sama vokurka,ale ja je mam rada

bože (Pá, 13. 1. 2012 - 14:01)

ta je ale blbá

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

dvaadvacátá okurka...

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

jednadvacátá okurka...

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

dvacátá okurka...

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

devatenáctá okurka...

Fiona (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

Ty jsi vážně ještě pořád nic nepochopil...To dá rozum, že v každé domácnosti jsou plyšové hračky, protože každý si i v dospělosti nechá nějkou upomínku na dětství nebo je to pro něj vzpomínka na nějakého blízkého člověka nebo je třeba sbírá jako jiný sbírá známky - ale brát je jako kamarády a fixovat se na ně je zcestný, dětinský a vyšinutý. Plyšák v posleti dospělého člověka působí infantilně. Ohledně tvého svetráckého fetiše - tak to už jsem tu říkala stokrát - nenormální, oplzlé, hnusné, nechutné - to se pak nediv, že když stojíš jen o ženskou v roláku, že si nemůžeš najít partnerku, protože žena si jednou vezme rolák, podruhé něco jiného, potřetí nevím co. Můžu se tě na něco zeptat? Jsi bez svetrového fetiše ipotentní? Nebo v tobě alespoň jiskřička normálnosti ještě zbyla a dokáže tě přitahovat taky úplně obyčejná normální ženská?
Říkej si co chceš, ale je nechutný bejt s někým pro to, že má peníze nebo pro to, že je slavný nebo proto, že se mi na něm líbí jenom to, že nosí rolák. Pokud nechápeš tohle, tak asi nikdy nepochopíš, že vztahy mezi lidmi s láska není o oblečení. Vztah na základě oblečení je blbost.

Pája Max (Čt, 12. 1. 2012 - 22:01)

třináctá okurka...Netušil jsem, že jsi taky masochista a že ojíždíš okurky i za mé příspěvky

Pája Max (Čt, 12. 1. 2012 - 22:01)

Máš podivné názory na svobodu. Sama se tváříš, jako by ti někdo svobodu upíral a přitom se vměšuješ do svobody druhých. Podivná logika, ale logika je u tebe pojem neznámý, takže mě to nepřekvapuje. Vměšování se do života druhých v rozsahu, jaký si představuješ, to snad nebylo ani za minulého režimu, možná v Korei za Kim Ir Sena.
A plyšáci, to je kapitola sama pro sebe. Źiju ve společnosti "normálních" lidí, ale řada z nich plyšáky má! A nikdo se nad tím nepozastavuje Další předmět šikany z tvé strany.
Každým příspěvkem dokazuješ, že nejsi dobrý člověk, jsi posedlá zlobou a nenávistí

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

osmnáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

sedmnáctá okurka...

Fiona (Čt, 12. 1. 2012 - 21:01)

šestnáctá okurka...

Reklama

Přidat komentář