Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Jirka (Pá, 16. 1. 2015 - 12:01)

Prosím poradte mi,stretávam...A jakou potřebuješ velikost? Věděl bych o nějakých trenýrkách velikosti 42. Zkus napsat na mou adresu [email protected], aspoň zjistíme, jestli bude konečně fungovat spojení. Můžeš rovnou poslat i nějaké fotky.
A pokud se Ti spolužačka líbí, snaž se s ní dát dohromady a pak teprve řešte to ostatní.

Ilona (Čt, 8. 1. 2015 - 14:01)

Vykašli se na rady.Normálnímu člověku to nemůže vadit,že někdo nosí dámské trenýrky nebo že ženy pánské prádlo.Mám známou,co nosí též pánské a nikomu to nevadí a je vdaná a naprosto v pohodě.Nějaký hadr na to nemá mít vliv krom puritánů a jím podobných chytráků.Modré trenky nosilo co si pamatuji dost kluků v dětství,ale i pak a nosí je dál v klidu.Nic na tom není a na jiný tzv.úsudky se můžeš vykašlat

jozef. (St, 7. 1. 2015 - 19:01)

Prosím poradte mi,stretávam sa bývalou spolužiačkou a musím sa priznám som do nej zaľúbený.Hanbím sa jej opýtať či vlastní ešte svoje modré trenírky.Neviem ako bude reagovať lebo nikto mojich známych a ani kamarátky nevedia že som detstve nosil tajne modré trenírky.Moji rodičia rovnako tiež nato už zabudli.Nikdy som okrem trenírok neobliekal žiadne iné dievčenské veci.Práve sa bojím povedať pravdu aby som kvoli tomu nestratil a nepovažovala za idiota.Chcem ešte poprosiť dámy či ešte nevlastní niekto z nich trenírky,som ochotní za ne finančne zaplatiť.Rovnako vlastním zopár fotiek dievčat modrých trenírkach ak má niekto záujem.

Jan (St, 7. 1. 2015 - 14:01)

To samé u holek v modrých trenkách nebo plavkách.Taky bylo nač koukat plus nahoru.Naprosté unikáty

Zdena (St, 7. 1. 2015 - 11:01)

A jak se v nich některým klukům v osmičce rýsoval penis,nádherný pohled o těláku,když cvičili venku

Marek (Út, 6. 1. 2015 - 13:01)

Vím že ty červené byly bezvadné, každé ukápnutí rychle uschnulo, byla to bezva doba klukovství, bezva symbol našeho dětství a dospívání, ty červené chlapecké

Jirka (Út, 6. 1. 2015 - 12:01)

Sháním modré dívčí...MT pro sedmiletou dívku již nesháním, proto již prosím neposílejte další nabídky. Sháněl jsem je pro jednu známou, jíž jsem už přeposlal tři nabídky a nevím, jestli na některou z nich zareagovala. Naposledy se mi ozvala 20. listopadu 2014.

trenky (So, 27. 12. 2014 - 13:12)

Cervene trenky i tzv. adidasky platene . Komu se libi pripadne je nosi? Fotky atd napis [email protected]

lukky (Čt, 25. 12. 2014 - 01:12)

Taky jsem měla modré...ahoj a to jste mely povinne? teplaky byt nemohly ?mohly jste it spodni pradlo? kdyztak napos na meil:[email protected] diky

Jirka (Po, 22. 12. 2014 - 11:12)

Měl bych zájem o výměnu...Bohužel Tě asi zklamu, ale fotografií adidasek mnoho nemám. Mám fotografie klasických dívčích trenýrek kalhotkového střihu, gymnastických a spartakiádních dresů apod. Na několika z nich jsou i adidasky, ale spíše jsou tam jen přimíchané. Nicméně jestli chceš, můžu poslat aspoň těch pár (ale až po svátcích).

Jirka (Po, 27. 5. 2013 - 11:05)

Prodal jsem již i ty druhé trenýrky a momentálně žádné další na prodej nemám.

trencle (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Měl bych zájem o výměnu...Leskle mam jen jedny . Jinak klasika platno

adidasmen (Pá, 19. 12. 2014 - 00:12)

Já mám ale všechny fotky v...Měl bych zájem o výměnu fotek-videi-lesklé trenýrky-adidasky a další oblečení s lesklého nylonu,jó a ty trenýrky byli vyrobeny s lakovaného nylonu-šohaj-gabika,pár jich ještě doma mám!!!!

Lukas (Ne, 28. 7. 2019 - 17:07)

Pošly my fotky červene trenyrky a adiddasky ok na [email protected]

trencle (Út, 16. 12. 2014 - 08:12)

Taky jsem měla modré...U nas na stredni ty adidasky nosily holky i kluci. Mel jsem cervene i modre. Nosil jsem na telak oboje. Uz se tenkrat na ty barvy moc nehralo.

Klára (Po, 15. 12. 2014 - 17:12)

Cervene trenky jsou super....Taky jsem měla modré adidasky, ale do TV jsme je nosit nemohly, musely jsme cvičit v těch klasických kalhotkového střihu.

trencle (Po, 15. 12. 2014 - 11:12)

Co chlapecké červené...Cervene trenky jsou super. Jak klasika tak tzv. adidasky. Par jich mam

Míla (Po, 20. 5. 2013 - 14:05)

Sháním tyrkysově modré dívčí-dámské trenýrky vel.46 a 48 a též plavkového střihu.Děkuji

jozef (Čt, 4. 12. 2014 - 21:12)

Veľkým prekvapením som zistil že nie som jediní muž kto nosil modré trenírky.Rovnako červené trenírky sme nosili ako povinný úbor ako chlapci na telesnú.Aj to bol kvalitný výrobok za socializmu.Dakujem Jirkovi za odpoved a za ochotu sa stretnúť.Diaľka mi vôbec nevadí,rád cestujem a spoznávam nové miesta,len to treba dobre naplánovať.

Trenkař (Čt, 4. 12. 2014 - 19:12)

Co chlapecké červené trenky na tělocvik? Jaké máte vzpomínky, případně máte někde doma ještě schované?

Reklama

Přidat komentář