Reklama

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

tono (Po, 19. 4. 2010 - 13:04)

netloustne se po cipralexu a...Mám odzkoušené, že nepřibírá se po Citalexu, Cipralexu a Velaxinu. Jinak nevím.

tono (Po, 19. 4. 2010 - 13:04)

Existují vůbec nějaká...Beru Velaxin a řekla bych, že jsem částečně ztratila chuť k jídlu, spíše jsem zhubla. Ale četla jsem, že se k tomuto léku nemají brát volně prodejné léky na hubnutí. Škodí to vyloženě? Může to ohrozit?

jou (St, 10. 2. 2010 - 04:02)

netloustne se po cipralexu a venlaflaxinu

majda (Po, 1. 2. 2010 - 16:02)

A co APO-Fluoxetin a Mollome, máte někdo zkušenost? Mám šílené chutě na sladké a a na pečivo, cca od té doby co beru Mollome. Naopak se nemůžu ani podívat na uzeniny a na maso...

Jana (Po, 1. 2. 2010 - 13:02)

prosím vás, nevíte někdo, jestli se tloustne se po Esoprexu?

. (Čt, 14. 1. 2010 - 10:01)

Ne, po Ataraxu se netloustne.

petra b (St, 13. 1. 2010 - 09:01)

prosm vas.tloustne se po ataraxu? zda se mi,ze tloustnu,mam anorexi,nechci zaptky bulmii.predem moc dekuji

(Po, 21. 1. 2013 - 22:01)

Ano vím,že je to voda na...di si stěžovat na policii , ale to seš posranej v kalhotách co?
Ty si troufáš jen na anonymní diskuzi , všude za ní lezeš, seš do ní zamilovanej , ale pořád máš smůlu, sere na tebe !

Návštěvník (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

meles hrozny kraviny

Monika (Po, 21. 1. 2013 - 22:01)

DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A...Já beru Cipralex a taky po něm přibírám a dost mě to znepokojuje.

Zdenda (Ne, 13. 1. 2013 - 21:01)

Ano vím,že je to voda na její mlýn,ale zkuste mrknout na abecedu/ženatý milenec - tři dny se tam neukázala.A V PROSINCI JÍ KOLEGA TAK NAKRKNUL, že admin který nic neřeší, musel zakročit.Já zde nechci otravovat jako bláznivá Markéta,vrátím se zpátky na abecedu, ale co tedy s ní?

taktak (Ne, 13. 1. 2013 - 19:01)

ale tímhe ji jenom...nezbývá než s tebou souhlasit "no jo".

Vanda (Ne, 13. 1. 2013 - 15:01)

Ahoj, přišla jsem o 3 miliony, přišla jsem také o střechu nad hlavou, nevím, co si počnu, nikoho nemám, poraďte.

..? (Ne, 13. 1. 2013 - 14:01)

Dobrý den chtela sem se zeptat chodim cvicit a prisla sem domu a zacal me bolet palec na noze nemuzu ho ohnout a boli me to v tom ohybu. Nevim mam zajit na chirurgii ? kdyz se toho dotknu tak to bolí. Děkuji

Maruš (Ne, 13. 1. 2013 - 08:01)

Prosím o radu.kamarádce...změnit lékaře, někdy i to pomůže.

(Ne, 9. 12. 2012 - 20:12)

pokud tloustnete po AD , musí váš psychiatr najít Ad na které tak nebudete reagovat...každý reaguje jinak na určitý lék.....

(Ne, 9. 12. 2012 - 20:12)

Prosím o radu.kamarádce...to určo nesouvisí s AD......to sousisí s tím že oba byli depresivní blázni.....muselo to tam být už předtím.......AD nikdy nevyvolaj chut k sebevraždě...ale jsou lidi, kteří mají těžkou depu a těm AD nezaberou a zemřou......

Blanka (Ne, 9. 12. 2012 - 19:12)

Prosím o radu.kamarádce zemřel manžel,už je to asi rok a půl.Spáchal sebevraždu a ona ho našla.Má těžké deprese,ze kterých se nemůže dostat.Užívá silná AD a pořád chce spáchat sebevraždu.Napadlo mě,jestli to nemůže být těmi AD.Nevím jak se jmenují.Také podstoupila elektrošok,po němž byla přechodně lepší,ale vše se vrátilo.O sebevraždu se pokoušela už dvakrát.Psychiatr to nijak neřeší.Už nevím,co jí poradit.
Vím,že to nesouvisí s váhou,ale pokud berete AD,mohli byste třeba něco vědět.

Jana (Po, 15. 2. 2021 - 22:02)

Ano, Wellbutrin - bupropion se nesmí předepisovat lidem se sebevražednými sklony, je to i v příbalovým letáku, málem jsem na to taky dojela, vím, o čem mluvím.

lea (Ne, 9. 12. 2012 - 18:12)

Pokud po AD tloustnete, vykašlete se na AD nebo budete mít depky horší než bz nich. U AP je to asi horší, kdo je potřebuje je vážně nemocen

IIleen, já myslím, že se to srovná, jak je to dlouho, co jsi vysadila? I kdyby to nebylo na původní váhu

Reklama

Přidat komentář