Reklama

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

Já jsem (Čt, 27. 2. 2014 - 17:02)

po 15ti letech braní AD přibrala 20 kg. Nevím samozřejmě, zda to není také věkem,klimakteriem, můžu mít pomalejší metabolismus. Jím a hýbu se pořád stejně. V době, kdy jsem AD začala brát, tak ta váha šla nahoru bleskově, během půl roku 10 kg navrch. A to jsem se snažila omezovat jídlo a víc cvičit. Nepomohlo to.
Beru Asentru a Deniban.

m (Čt, 27. 2. 2014 - 17:02)

Po všech Ad se hrozně...To je blbost

Edita (So, 8. 2. 2014 - 07:02)

V případě Wellbutrinu bych...kacko, jak dlouho jsi Wellbutrin brala a jen tabletu ráno ? Opravdu jsi neměla chuť k jídlu nebo to byla spíše sugesce ?

Kacka (Pá, 7. 2. 2014 - 08:02)

Treba Wellbutrin, po tom se...V případě Wellbutrinu bych byla opatrná - nechuť k jídlu v kombinaci s nespavostí a radosti z úbytku hmotnosti mě dovedla na hranici mentální anorexie :(

jana (Pá, 29. 10. 2010 - 11:10)

PANÍ DOKTORKA, KOTASKOVA MI DALA TOLIK PRAŠKŮ, ŽE BY TO ZABILO I KONĚ. NESLA JSEM SI DOMŮ TAŠKU PLNOU LÉKU. JIM JDE OPRAVDU JENOM O PENÍZE. JÁ JSEM BYLA DEPRESÍVNÍ CO, SE MI NARODILO DRUHE DÍTE.PO LETECH SE TEPRVE ZJISILO ŽE, MAM HYPOFUNKCI, ŠTÍTNOU ŽLAZU. LETA JSEM BRALA NĚJAKE LEKY NA DEPRESE, AŽ KDYŽ JSEM CHTELA ABY MI UDELALI TESTY NA ŠTÍTNOU ŽLAZU, TAK MI NA EDRIKRONOLOGII ŘEKLI ŽE MOŽNA, NEBUDU MUSET BRAT ANTIDEPRESÍVA. ZA TŘI MĚSÍCE JSEM OPRAVDU PŘESTALA JE BRAT.PSYCHIATRIČKA BYLA NAŠTVANA ŽE JSEM PŘESTALA BRAT S PROMINUTÍM, TY SRAČKY. POKUD MATE PSYCHICKÉ PROBLEMY, HLDEJE PŘÍČINY JINDE. JA JSEM HLEDALA TŘICET ROKŮ.KDYBY PO PORODU MI UDĚLALI VYŠETŘENÍ ŠTÍTNÉ ZLÁZY, NEMUSELA JSEM SE TRÁPIT LETA.JENOMŽE LÉKAŘI NEMAJÍ O NAS ZÁJEM ONI MAJÍ ZAJEM JENOM O BODY.JE TO ČÍM DÁL HORŠÍ, VŠUDE PLATÍTE, ZA TAKOVÉ LEKY, KTERÉ VÁM JEŠTE NAVÍC UBLÍŽÍ.PROTOŽE I ANIDEPRESÍVA JSOU NÁVYKOVÁ, TAK JSEM MĚLA PROBLEMY TO, VYSAZOVAT. DIVÍM SE ŽE MI TO JEŠTE JAKŠ TAK MYSLÍ PO, TĚCH SRAČKÁCH.TAKŽE DEPRESE MŮŽOU BÝT RŮZNÉHO PŮVODU.ONI TVRDÍ ŽE CHYBÍ V MOZKU SEROTONIN, ALE TAK MLADÁ JSEM BYLA. PROSTE ŠTÍTNÁ ZLÁZA UDĚLÁ SVÉ. STAČÍ ABY MALINKO NEBYLA V NORMĚ A MŮŽE VÁM TO ROZHODIT CELÝ ORGANIZMUS. TAKŽE SE NEDEJTE A STAREJTE SE O SVÉ ZDRAVÍ, PROTOŽE LEKAŘI TO, ZA VÁS NEUDĚLAJÍ.HEZKÝ DEN.

Lada (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

Jani ted se s tím trápím ja muzes mi napsat na email? [email protected]

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

Nic ve zlém, ale reagujete na 13let starý komentář.

lenky anomym (Po, 28. 6. 2021 - 16:06)

Trefa

aknalbka (Po, 4. 10. 2010 - 08:10)

on kecá aby se s tebou...já jsem zkoušela i psychologa a ten mě vůbec nepomohl až pak ta chemie

Markéta (Pá, 1. 10. 2010 - 15:10)

podle něho se po žádných...on kecá aby se s tebou nemusel zabývat, někteří psychiatři jsou fakt hrozní.....

aknalbka (Pá, 1. 10. 2010 - 14:10)

to ale nedělej, říkám ti...podle něho se po žádných AD nepřibírá a máš pravdu, asi budu muset změnit doktora

aknalbka (Pá, 1. 10. 2010 - 14:10)

Lidi, proč to berete?...byly doby, kdy jsem nemohla vstát z postele a běhám proto, protože je to balzám na nervy a že bych byla rozmazlenej fracek, o tom nic nevím

Markéta (Pá, 1. 10. 2010 - 13:10)

Lidi, proč to berete?...neplet se do věcí kterým nerozumíš.......holky neregujte na něj.....u depky jde někdy o život....

Kvak (Pá, 1. 10. 2010 - 13:10)

Lidi, proč to berete? chodíš běhat, normálně funguješ, ty máš depku? To teda není depka, nevíš co to je, jsi jen rozmazlenej fracek, který kňučí, když mu něco nejde.

Kakamila (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Depka není špatná nálada a antidepresiva se neberou jen na deprese.
Psychické potíže a onemocnění by se neměla brát na lehkou váhu, neovlivňují totiž jen psychický stav, ale také funkci orgánů jako srdce, mozek, štítná žláza, ledviny, játra atd....Tyto léky mají za úkol snížit hormonální nerovnováhu a vyklidnit organismus aby přešel z nouzového stavu a přestal uvolňovat kortizol a další látky ovlivňující funkci orgánů. V mém případě - hraniční bipolární porucha- se střídají stavy mánie a depresí, kde ty depresivní stavy bývají silné a doprovázené panickými záchvaty při kterých se jako vedlejší účinek zvyšuje tepová frekvence a tak mi bez medikace v 28 hrozil infarkt
raději mlčte a šoupejte nohama, pokud nemáte dostatek informací

Ahoj1 (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

"Kvak (anonym)" ->> TOTO JE NÁDHERNÝ PŘÍKLAD TROLLA SP. :D (TENTO DRUH LZE STRPĚT JEN IGNORACÍ A ZDVIŽENÝMI PROSTŘEDNÍČKY) aneb lidi jsou nízkého IQ a jiní i nižšího...

Markéta (Pá, 1. 10. 2010 - 12:10)

no můj doktor mně řekl,...to ale nedělej, říkám ti že moje dcera bere Zoloft a je štíhlá jako laňka.........dnes jsou AD i taková po kterých se nepřibírá........člověk se musí sám sebe zastat, prostě se s ním vůbec nebav, bud ti dá lék bez vedlejších , nebo si najdi slušnýho doktora..........

aknalbka (Pá, 1. 10. 2010 - 12:10)

jasně že se...no můj doktor mně řekl, když jsem ho upozornila, že jsem po něm přibrala, že na mě nevidí kila na víc ( bodjeď by jo, když třikrát týdně běhám po lese jak blázen a každý veče trpím hlady) a hotovo

Markétka (Pá, 1. 10. 2010 - 12:10)

když jsem svého doktora na...jasně že se tloustne............aůe doktor je povinnen ti dát takový na který tak nebudeš reagovat ......moje dcera má AD a vůbec o něm neví .....
Kdysi chodila do Motola na dětskou kliniku a místní doktorka jí dala léky a ona se šíleně rozjela ve váze a přestala menstruovat......když jsem zavolala doktorce řekla že to chce dietu......a v životě už nás neviděla ....ha ha ha ....

aknalbka (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

A proč to berete ?Doktor je...když jsem svého doktora na to upozornila, tak mně tvrdil, ža to se netloustne po antidepresivech, ale že je větší chuť k jídlu

na toto samé jsem se zeptala své obvodní lékařky a ta mně řekla, že se po antidepresivech tloutne

Reklama

Přidat komentář