Reklama

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

Markéta (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

Anafranil strašně po něm...A proč to berete ?Doktor je povinnen vám dát lék kterej nemá vedlejší učinky......

aknalbka (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

po Velaxinu, Argofanu a...po agrofonu jsem přibrala 6 kg a to ještě k tomu chodím běhat a večer jím méně

blanka (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

To přibírání na váze...to je blbost, beru agrofan,proto večer jím o hodně méně než dřív a do toho chodím běhat a přibrala jsem 6 mkg

Eliška (Pá, 20. 8. 2010 - 23:08)

Ano existuje, jsou to...Tak to ne... Po Apo-Fluoxetinu jsem během dvou let přibrala 15 kg...

Mia (Pá, 20. 8. 2010 - 21:08)

po Velaxinu, Argofanu a Efectinu se také dobře hubne, zvláště po těch s postupným uvolňováním.

Líba (Pá, 6. 8. 2010 - 20:08)

Anafranil strašně po něm přibírám.Jste na tom někdo také tak?

Myke (St, 4. 8. 2010 - 13:08)

Ano existuje, jsou to antidepresiva obsahující fluoxetin (Prozac,Fluzak,Deprex,APO-Fluoxetin apod.),toto antidepresivum naopak způsobuje poměrně rapidní zhubnutí a podávají se depresivním obézním pacientům. Mě osobně to štve, jelikož jsem od přirody hubený a teď vypadám jak z Dachau, ale jiné léky mi nezabírají, tak budu brát tohle :)

Vlasta Novakova (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

Já beru sertralin a také hubnu,vypadám jak z koncentráku

Michaela (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

já začla brát aurorix 150 dva rano dve odpoledne a vecer prothiaden 75 a je to jak na houpacce kila jdou dolu ale s jidlem to mam tak ze nekdy mam chute k jidlu ale jsou dny kdy vubec nemam chut k jidlu a jim treba jen jednou denne

Mia (St, 30. 6. 2010 - 11:06)

tak zatím po sertralinu 5 kg nahoru....:-(

čiki (Po, 14. 6. 2010 - 18:06)

Já jsem přibrala 20 kg za rok a půl po cipralexu, dr. mi řekla, že je to způsobeno těmi léky, že má pacienta, který přibral až 30kg, ale pro mě je spíš důležité mít klid na duši než vypadat jak sexbomba.

ivana (Pá, 11. 6. 2010 - 20:06)

já beru citalec cvičim jim zdravě a váha leze pořád nahoru

Martina (Pá, 28. 5. 2010 - 22:05)

Já jsem brala APO-Fluoxetin. Přibrala jsem cca 15 kg za rok. Dost špatně se to shazuje.

alena (Po, 24. 5. 2010 - 18:05)

Ukrutně se přibírá po Mirtazapinu (až 25 kg)- viz. např. diskuze na help24.cz + i moje osobní zkušenost, musela jsem ho okamžitě vysadit, protože jsem měla záchvaty žravosti. Dále se přibírá po Zyprexe. Nepřibírám po Deprexu (fluoxetin). A řeči, že AD nezpůsobují tloustnutí, že jde jenom o to, že se člověk dostane "do pohody", tak to je pěkná kravina. Některá AD zvyšují chuť k jídlu nebo zpomalují metabolismus, takže ať děláte psí kusy, kila nabývají.

Dasa (Pá, 15. 3. 2019 - 16:03)

Přesně tak.

Ilča (Po, 24. 12. 2018 - 14:12)

Mirtazapin je peklo. Ještě, když k tomu bereš Sertralin. No děs. Obojí jsem si vysadila sama. Je to asi měsíc, ale mám pořádnej absťák! Chci být hubená, tak to přetrpím...

MIa (Po, 24. 5. 2010 - 18:05)

Po venlafaxinu jsem zhubla 12 kg za 2 měsíce. pak se váha trochu srovnala, takže jsem už nebyla podvyživená. Po vysazení opět deprese a přibývání na váze. Teď beru sertralin sandoz a zatím moc chuť k jídlu není...

Panenka (Po, 10. 5. 2010 - 14:05)

Já jsem brala Sertralin Sandoz, a rozhodně jsem nepřibrala, ba naopak jsem zhubla, protože jsem se dostala do psychické pohody, a tak nějak to šlo:) u někoho to může působyt zas naopak. Takže pokud vám bylo zle, a málo ste jedli v době špatného období, je možné že jak se dostanete do pohody, dostanete "normální" chuť k jídlu a přiberete. Musíme se holt hlíat tom jídle, a tělesná ativita velice pomáhá k psychickému zdraví:)...normálnímu sportu moc nedám, ale když jsem doma a mám trošku klid, tak si aspoň zatančím, a cítím se pak mnohem lépe:)

XCHAO (Po, 10. 5. 2010 - 14:05)

DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A...Já jsem užívala téměř 2 roky Cipralex a váha se mi zvýšila téměř o 15 kg :-(

Jana (Po, 19. 4. 2010 - 13:04)

Dlouhodobě eru Asentru 50 (antidepresiva) a před pár týdny jsem začala brát sibutramin 20 (na hubnutí)... a docela často mi bývá pěkně špatně (závratě, bolesti hlavy, přecitlivělost) :-(((... asi na tom skutečně něco je, že se antidepresiva a léky na hubnutí ovlivňují... každopádně jestli někdo zvažujete, zda začít brát antidepresiva a zda se to neprojeví na Vaší váze, tak má zkušenost s Asentrou je velmi dobrá, vůbec jsem nepocítila, že by to, že ji užívám, se nějak projevilo na mé váze

Reklama

Přidat komentář