Reklama

Pánské podprsenky.

Barca Krazkova (Po, 6. 4. 2020 - 01:04)

Hej Kretene NEURAZEJ JASNÝ NEBO T8 URVU KOULE ZAKOMPLEXOVANEJ SRACI JASNÝ JSI PLNEK SRAČEK MÍSTO MOZKU A CHCEŠ TADY PSÁT TY SVY HOVNA VLEZ SI MATCE DO PÍČI A UŽ NELEZ NIKAM CHRAPOUNE CESKEJ

Karel (Čt, 5. 3. 2020 - 20:03)

Evo takovou ženu bych chtěl mít taky nosím rád podprsenku a dámské kalhotky ale moje paní je proti tomu jsem muž a mám poměrně velká prsa když jdu v tričku tak mě bradavky bolí a v podprsence ne tak nevím co mám dělat nechce to pochopit

Anonim (Út, 4. 2. 2020 - 01:02)

Proč všechny debaty končí u nadávky do buzerantů?
Jsem gay a lakuju si nechty a nosím občas kalhotky no a

Barca Krazkova (Po, 6. 4. 2020 - 01:04)

Ahoj, lidi myslím si že nadávat lidemkteri mají svůj názor je omezování jejich práv a potlačování demokracie a jejich práv vůbec a hlavně ukazuje to stupeň vzdělání tě daně země

George (Út, 1. 1. 2019 - 10:01)

Nosím dámské prádlo už dlouho. Koupit si vhodné kalhotky není problém, ale sehnat podprsenku 85AA bylo dlouhodobě problémové, ale poslední dobou jsem dobře nakupil tady. Pro běžné nošení preferuji hladké a na parádu mám i pár krajkových. Až na výjimky sednou dobře a pod vhodně zvoleným oblečením jsou nenápadné. https://www.aboutyou.cz/zeny/obleceni/spodni-pradlo/podprsenky?size=42324&cupsize=28109

Alenka (Po, 17. 12. 2018 - 20:12)

Já.musim nosit podprsenku 90b zpočátku jsem si nemohl zvyknout ale je to nutnost aby se mi prsa nezvetsila .Je mi jedno jestli je podprsenky s krajkou nebo hladká s kostici nebo bez hlavně když plní účel.

Zdeněk 1 (Čt, 17. 8. 2017 - 08:08)

Pokud by tě to zajímalo...Píšeš tu nesmysly. O vývoj by komunisté nezastavily! To v žádném případě. I ona ta KSČ by musela postupem času uvolnit i tyto možnosti a pouštět lidi z těchto závodů do zahraničí! Nakonec i internet by musela také umožnit protože vývoj se nedá nějak zastavit. To jako by někdo dokázal zastavit otáčení Země okolo soustavy! To prostě nejde. Zde se jednalo v onu dobu o něco úplně jiného! Zřejmě ten tebou zmiňovaný rok 1968, kdy o tom nic nevíš, tak o tom t´raději nepiš!

Zdněk1 anonym (Po, 26. 7. 2021 - 14:07)

Určitě o roku 1968 nic nevím?? Kolik ti je!

Zdenda (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

Pamatuji i datum 21. srpen 1968 jak vojsko projíždělo okolo baráku,chudáku!

A ještě pro Zde (So, 5. 8. 2017 - 13:08)

Pokud by tě to zajímalo blíže tak ta firma Triola tu licenci koupila od fi. Felina a ještě štěstí, že to stihli ještě před okupací v 68 roce. Jinak by naše ženský asi chodily dosud v těch dvou sešitých čepicích na těch gumovejch kšandách. No ale, že by se nějak snažili to né, dosud větší velikosti stále šijí stejné typy co koupili v 68 roce beze změn! Jinak ty gumové práskačky měli pro nás také své kouzlo.Chytali jsme holky za ty gumy, zatáhli a Prásk!!

dfgd (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

půjdu na ryby, bude obed.

pro Zdenka 1 (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

A pokud to chceš vědět přesně tak míry jako 75C a podobně k nám přišly v roce 1968 na jaře když firma Triola Praha zakoupila licenci na podprsenky v Německu a sní se u nás zavedlo jejich číslování. Před tím bylo u nás jenom číslování 1 až 9 bez udání obvodu pod prsy! Ale to jsi asi chyběl ve škole když to probírali! Máš možnost se to doučit, aby jsi neměl tak vážné mezery ve znalostech a nenapadal jsi tady neprávem někoho kdo o tom ví trochu více!

Zdenku (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

Když chceš někoho poučovat tak bys měl něco o tom vědět. Ty míry 65,70,75, atd přišly až později! Před tím bylo jen jednoduché číslování od 0 dp 9! Tak si laskavě nejprve něco o tom přečti a pak můžeš dělat chytrýho ty hlavo skopová!

Zděnek 0 (Pá, 4. 8. 2017 - 21:08)

Ahoj,
ak to, že nemáš...Zděnku, a velikost č.4 už je teda první nenormální?

Zděnek 0 (Pá, 4. 8. 2017 - 21:08)

Kecáš! Co to tady...Já to znám jinak, líp:
...
E - eště větší
F - Fuj, to sem se lek!

Barca Krazkova (Po, 6. 4. 2020 - 02:04)

hej ty KUNDO ZAVRI ZOBÁK CHCI TĚ PRCAT DO HUBY ZAVRI PÍČU SVINĚ JEDNA UMYLA SIS KUNDU SPINO JEDNA KDO JE ZZENSTILEJ ZKURVYSYNE JE TVA
MATKA BUKVICE KUNDA LÍNÁ VACLAVAK JSES NEGGER NEBO KADES ŽE TVA, MATKA A DĚTI ŠLAPOU CHODNÍK ZKUVYMRDKO KDE TE PICO MRDALI CO V KONTEJNERU NEBO V CHLIVE PICO JEDNA ZASRANA TAHNI KUNDO DO KONCENTRAKU HULIT CHLASTAT RUSKY KOKOTY A NELEZ MEZI SLUŠNÝ LIDI PICO
1

bubák (So, 22. 8. 2020 - 09:08)

Chlapče spletl sis adresu, tady se diskutují vážná témata. Téma duševní onanie sexuálních deviantů
si najdi na Doktorce.cz v sekci Sex a vztahy.

Zdeněk 1 (Pá, 4. 8. 2017 - 21:08)

Kecáš! Co to tady... Mně nemusíš poučovat a ím jak to bylo dříve. Jsem vyučen v obchodě a tak mně nemusíš poučovat! Vždy bylo číslování, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 atd! Mně nezajímají počoviny z této doby a vím co bylo dříve a jaké bylo číslování! Je jasné, že angliclé či francouzské jsou jiné, včetně i USA atd!! Chytrá hlavo!!

Jó ( . )( . ) j (Po, 31. 7. 2017 - 19:07)

http://www.tabulkavelikosti.cz/podprsenky
Tady si to můžeš stahnout a můžeš se dát do měření!

( . )( . ) (Po, 31. 7. 2017 - 19:07)

A ještě dodatek, musíš si najít tabulky ale Euro velikosti. Italské nebo Francouzké velikosti jsou jiné a neodpovídají.

Reklama

Přidat komentář