Reklama

spodní prádlo u chlapců

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 17:04)

Nevím,jak se převlíká,ale...A jeste jaky nosi tvuj syn za barvy jaky doporucujes ja bych nejradsi nejaky sexy a aby byly pohodlne uz kvuli tomu mymu problemu ze mi porad stoji a kupujes mu je sama nebo si tanga syn kupuje sam a kolik je tvemu synovi jestli to neni tajny

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 17:04)

Nevím,jak se převlíká,ale...Tak te fajn diky ja teda uz pracuji a tanga u nas v praci jsem u nikoho zatim nevidel tak budu asi jediny asi se na me budou divat divne nebo co myslis obac me totiz vyleze spodni pradlo nebo zadek kor v lete

kluci v kalhotk (Čt, 3. 4. 2014 - 13:04)

ten prostor vepředu fakt chybí. Já si od segry parkrát kalhotky půjčil, ty největší co měla. Šel jsem v nich i do školy, jen tak z hecu. Jak jsou těsný, spíš to přispívá, že se častěji chce postavit. I jsem je pak sundal a byl raději naostro.

Táta (Čt, 3. 4. 2014 - 12:04)

Pokud by manželka koupila tanga synovy, letěly by komínem. Nemám nic proti tangům, ale to ať si rozhodne kluk až bude velkej.
Je dost velkej výběr trenek, boxerek i slipů v chlapeckých velikostech, takže nevím proč tu magoři píší o tom ,že nosí kluci kalhotky, plavky a pod. Je to degradace klukovství.A snad i absolvent zvláštní školy chápe, že kluk se prostě do kalhotek bez stísněného pocitu nacpat nedá.Asi tam chybí prostor, ne? Vy maminy

Martina (Čt, 3. 4. 2014 - 09:04)

Nevím,jak se převlíká,ale...Že vás to baví,trápit školáka tangama,to vám ho není líto?Takové prádlo by v dětských velikostech vůbec neměli vyrábět.

kluci v kalhotk (Čt, 3. 4. 2014 - 07:04)

Já bych v dívčích kalhotkách chodit nemohl. Nějak to na mně působí, že z toho mám erekci a vtěch kalhotkách není kam s ním. Před rokem na segřiny narozky chtěla, abych jí udělal trans představení. Teda nelíčil jsem se, měla půjčenou paruku, tu jsem si nasadil. Oblíkal jsem si její prádlo a dělal módní přehlídku. No a zkuste si představit kluka v dívčích tangách se ztopořeným penisem.

Zuzka (St, 2. 4. 2014 - 22:04)

A Zuzko a jak to dela tvuj...Nevím,jak se převlíká,ale tanga nosí do školy celkem běžně a bez problémů.

wew (St, 2. 4. 2014 - 21:04)

Už ně vážně nebaví, jak se tady všichni 'dušujou', že dávají svým dětem nebo dokonce nosí dámské uplé kalhotky apod. ... Je mi jasné, že 80% z toho není pravda, takže proč to sem vůbec píšete?! ... Já vím svoje, protože se pohybuju v té 'věkové kategorii' 15-17let a moc dobře vím, co ostatní nosí - rozhodně to nejsou uplé kalhotky, ale maximálně jsem viděl tanga nebo jockstrapy a to je tak asi všechno.... Já osobně nosím klasika boxerky a na sport jockstrapy (je to pohodlnější) a nehodnám to měnit. Tímto přeji hodně štěstí těm lidem, co si myslí, že jsou coooool, když sem napíšou něco úplně absurdního, co si myslí, že každýho vytrhne, ale ono je spíše víc nechutné než zajímavé (a to nemluvím jenom o téhle diskuzi) .....

Lucka (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Náš kluk se v prádle...Brácha chtěl od 12 let nosit trenýrky jen proto, že už je nosí všichni kluci kolem něj. Byl kvůli tomu drzý a nepříjemný. A protože se choval jak malý zlobivý kluk, tak taky dodnes nosí těsné dětské slipy s obrázky. Máma mu nic jiného nekupuje. Je v nich roztomilý a nikde se nepředvádí. Někdy ho kvůli tomu škádlívám. Časem si stejně vybere sám, co bude chtít.

Max (St, 2. 4. 2014 - 16:04)

Sestřenice má tři syny a...taky jsem byl slipar ale to jsem byl v puberte jeste celkem mlady ale ted uz jsem dospely kluk tak uz v zadny pripade slipi

Hana (St, 2. 4. 2014 - 13:04)

Sestřenice má tři syny a manžela. A nedávno jsem viděla jak věší vyprané prádlo. za týden to bylo 24 slipů. Ani jsem netušila že má všechny chlapy slipaře.

Ivaně (St, 2. 4. 2014 - 08:04)

Synové oba slipaři, trochu...No opravdu jim kup už volnější, aby se jim nepřehřívaly varlata. Ataky začnou mít častý erekce....a když není prostor, je to víc nepříjemný, než když si toho někdo všimne. U kuků je to normální, nikdo z toho vědu nedělá. Mamka je zdravotní sestra, něco o tom ví. Takže i na její doporučení nemám doma často dole nic, hlavně v létě. A je to fakt příjemný.

JANĚ (St, 2. 4. 2014 - 08:04)

Na synovi se mi líbí...Teda že dáváš synovi dívčí spodek palvek a ještě těsnej....se ti asi jednou poděkuje. Když mám na sobě celej den těsnější slipy, jsem už z toho nesvůj, je mi to nepříjemný, jsem někdy dost zapařenej. To jsem pak rád, když přijdu domů, vlítnu do sprchy....a až do rána ho netísním ničím. Na sobě jen triko a v noci nic.

Signum (Út, 1. 4. 2014 - 21:04)

Na synovi se mi líbí...Jano...nezlob se, ale těsné dívčí kalhotky h
fakt nejsou to pravé pro kluky. Nevím, jak jsou tví kluci staří, ale od puberty je nutné počítat s prostorem pro změnu velikosti penisu, snadno se vzruší. A trvalé potlačování erekce těsným prádlem může mít i trvalé následky, jak psychického, tak fyzického charakteru. Dej jim volnost, za erekci je nekárej, nejsou schopni to ovládnout.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 20:04)

Náš kluk se v prádle...A Zuzko a jak to dela tvuj syn kdyz se nekde prevlika treba pred klukama psala si ze nosi tanga nevim sicee kolik je tvemu synovy jestli jeste chodi do skoly nebo uz ne ale prevlikani se nevyhne a nekde nemuze byt sam ja kdyz se prevlikam tak po me kluci pokukuji nevim proc a holky se taky podivaji ale te normal ze holky se divaji na kluky

Zuzka (Út, 1. 4. 2014 - 20:04)

Náš kluk se v prádle stydí,to je jenom dobře,nemusí se nikde předvádět s holou zadnicí,všechno prádlo je intimní záležitost a nepatří na veřejnost.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

Jistě,souhlasím.Myslím si...souhlasim stebou kazdy nosi neco a kazdymu to muze byt jedno jestli nosi tanga nebo ne u chlapa je to ted v dnesni dobe uz normal a jsou pohodlne kazdny nosi vcem se citi dobre a taky hodne chlapu chodi na ostro i zeny

Ríša (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

Někdy je potřeba zpočátku...Jistě,souhlasím.Myslím si že při tom opravdu hrají velkou roli předsudky,které jsou nabyté at' už jakoukoliv formou,zcela zbytečné.Já se nestydím v tangách ani převlékat před ostatními,nevím v čem je problém.Viděla mě v nich i náhodou kolegyně a tvářila se úplně normálně.Když někdo dělá závěry ze spodního prádla ostatních,je to blb.

Zuzka (Út, 1. 4. 2014 - 17:04)

Já proti tangám nic nemám,...Někdy je potřeba zpočátku kluka donutit,aby se zbavil předsudků a pochopil,že jsou to slipy jako každé jiné.Alespoň u nás to tak bylo.

karol (Po, 31. 3. 2014 - 15:03)

môj chlapec sa ešte v 14-ich rokoch pocikáva, tak má plienky...

Reklama

Přidat komentář