5135 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Gabina (anonym)
Nevidím na klukách nic špatného když si vezmou kalhotky.Kdyby se v nich necítli pohodlně asi by je nenosili.Nevidím na kalhotkách nic špatného i když ja má kluk.Gabča
8. Říjen 2012 - 8:24
samsung (anonym)
Pokud chcete kluka trochu poholčit tak určitě jsou divčí kalhotky tou správnou volbou :)
8. Říjen 2012 - 9:07
Wenda (anonym)
kalhotky patří na holky, ne na kluky. Co by z nich pak vyrostlo, babochlap????? A slipy jsou pro pubertáky už dětinské!!
8. Říjen 2012 - 12:31
Karel Lébet (anonym)
Máme šestnáctiletého kluka, do sedum let nosil plenky, počuraval se, pak to najednou přešlo a začal nosit detské slipy, sám si je vybral a nosí je doposud spokojene, boxerky nechce, ja nosím slipy též...
8. Říjen 2012 - 13:43
jirka (anonym)
MUJ KLUK (17) TAKE NOSI SLIPY, JA (50) BOXERKY, ASPON SI JE VZAJEMNE NEBEREME...
11. Říjen 2012 - 10:21
... (anonym)
kalhotky, jenom kalhotky.
17. Říjen 2012 - 7:51
olinka (anonym)
kluci by mneli nosit kalhotkove slipy...
23. Říjen 2012 - 10:40
karlos (anonym)
Co jsou kalhotkové slipy??
23. Říjen 2012 - 11:32
marian (anonym)
to sú slipy z jemnejšieho materialu,,,
23. Říjen 2012 - 15:49
@ (anonym)
Kluk, co nosí kalhotky není kluk. To je holka co má omylem koule :-)
25. Říjen 2012 - 14:15
Petr (anonym)
Přesně pokud občas nevykoukne penis z trenek tak to není ono.Hlavně ženský to rady vidí.
25. Říjen 2012 - 14:19
123 (anonym)
Rozhodně slipy
25. Říjen 2012 - 14:42
Mirek (anonym)
Synovec dělá juniorský akrobatický rokenrol a gymnastiku.Nevěřil bych,jak těsné slipy nebo dokonce i tanga musí ti kluci nosit.A přijde jim to normální.To je sport vychovávající teploušky,nezlobte se na mne!
25. Říjen 2012 - 19:20
marian (anonym)
Synovec dělá juniorský...Mirečku, buzíkom sa narodíš a nič s tým nenarobíš a to ti po troch borovičkách príde tiež normálnííííííííí.......
25. Říjen 2012 - 21:28
Petr (anonym)
Synovec dělá juniorský...Já souhlasím naprosto s Marianem,protože žádné spodní prádlo nemá vliv na utváření sexuální orientace,to je naprostý omyl.To jaký člověk je si přinese sebou při narození.
26. Říjen 2012 - 19:05
Libuše (anonym)
U nás máme s mužem jiný problém, náš kluk před dúležitou slouškou ve škole se přes noc počúravá a musí mít plenku, jinak nosí jenom bíle slipy, jiné nechce.
27. Říjen 2012 - 17:51
Marie Nováková (anonym)
Drahá Libuško, to my s manželem jsme mnely stejnej problém, i když náš kluk od základní školy byl velice dobrý student, střední udelal coby dobydub a neříkam o vysoký, při nejaké duležité skoušce se nám přes noc počúral, dokonce se počúral na své svadbe... Jo, abych nezapomnela, Jiříček nosí jenom slipy, jako klukovi sem mu dávala kalhorky.
29. Říjen 2012 - 11:34
Pro Marušku Nov (anonym)
Ty kalhotky fakt nechápu.Neměli vám sebrat mateřská práva?Cpát klukovské přirození do kalhotek bych považoval za zneužití
29. Říjen 2012 - 13:36
Mato135 (anonym)
My sme doma traja bratia a od mala sme nosili slipy, tam boli aj take detske obrazky v predu, ale to len do cca 8-10 rokov, ked sme boli starsi, kupovali nam uz len jednofarebne, najcastejsie biele slipy a neskor boxerky, uz ako kto chcel, teraz nosime boxerky a slipy, uz podla potreby chuti
2. Listopad 2012 - 16:17
Jirka (anonym)
My sme doma traja bratia a od...Mám 19 a nosím slipy od sedmi let do ty doby sem nosil kalhotky...
2. Listopad 2012 - 20:31
Mirek (anonym)
To je prostě každýho věc co nosí, já mám nejrdši slipy a at si říká kdo chce, mám je u zadnice
3. Listopad 2012 - 8:56
Q (anonym)
To je prostě každýho věc...Ty tvoje slipy, nebo ty, kterym se nelibi, ze je nosis?
3. Listopad 2012 - 18:29
slávek (anonym)
mne je šestnást a mám jenom slipy, naši na mne skošely trenky. no neúspečne, natáhnu si je jenom ve škole na sport...
4. Listopad 2012 - 8:49
TEREZA (anonym)
Taky jsem občas zabloudím,a koukám jak jsme netolerantní.Mám doma taky kluky a taky nosí kalhotky a nejsou ani divní ani jinak postižení.Snad je lepší když o tom vím než aby je kluci někde kradly.
5. Listopad 2012 - 6:20
kamila (anonym)
Ja mám kluky ve veku 15 a 17 let, do tech deseti oba nosili kalhotky, pak sem jim koupila slipy a oba ted nosi obojí prádlo a nedelaji s toho drama, my s manželen taky né. Manžel nosí jenom slipy a to už když sem ho poznala a mne se to na mich chlapech líbí.
5. Listopad 2012 - 10:39
kurník (anonym)
Taky jsem občas...kurník proč by kradli kalhotky???? Za předpokladu že jsou to normální kluci.
6. Listopad 2012 - 14:50
Ludvík (anonym)
proč mají kluci krást kalhotky když jsou pomnerne lavne,když vidím že je kluci potřebuji nové, tak jim ráda koupim i se slipama do školy...
6. Listopad 2012 - 16:33
Hedvika (anonym)
No Ludvo,taky jsem si na chatě říkala že se nám tam nikdy nic neztratilo,ale ouha,letos 4x a kdo myslíš že to dělal?12letý kluk,libili se mu krajky a bodyčka dcer.
8. Listopad 2012 - 6:35
matin (anonym)
ja nosím kalhotky.
9. Listopad 2012 - 10:14
Iveto (anonym)
muj kluk nosí kalhotky.
14. Listopad 2012 - 11:10

Stránky

Přidat komentář