Reklama

spodní prádlo u chlapců

jarek (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

vy toho naděláte,když se mu kalhotky líbí tak at si je nosí co je komu do toho.

Šimon (Pá, 12. 8. 2011 - 14:08)

Maminku, která by klukovi dala dívčí kalhotky s krajkou bych s chutí praštil do hlavy,aby se probrala a pochopila,že v dívčích kalhotkách je asi klukovi těsno z anatomických důvodů.
Dala by maminka holce klukovské trenky či slipy? Určitě ne, takhle děláte z kluků jen blbce

jarek (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

do hlavy se prašti sám a nech každého nosit co mu je příjemné

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

Náš kluk taky běhá ve slipech a dcera v gymnastickým dresu (body) , to jim je 9a10, no a co ?
taťka v boxerkách a ? já tedda tak odvážná nejsem ale na šortky se odvážím. :-)

Radek (Pá, 12. 8. 2011 - 09:08)

No názorů je tu hodně,... Mě mamka taky dává holčičí kalhotky mám taky starší sestru.

petr (Pá, 12. 8. 2011 - 06:08)

No názorů je tu hodně,...Já jsem jako kluk nosil slipy asi do 15 a teď mi je 20 a nosím sportovní boxerky a je to perfektní holkám se to líbí já se cítím pohodlně nic mě neškrtí. Docela si na sponím prádle zakládám a nešetřím na něm.

GABINA (Pá, 12. 8. 2011 - 01:08)

No to by můj syn asi... No názorů je tu hodně, ale asi každý kluk je jiný.Mám 13 letou dceru a kluky dvojčata 11 a oba si berou sestřiny kalhotky,klučičí prádlo odmítají,vůbec jim nevadí krajky či srdička na předním díle.Občas to doma je jak na přehlídce dívčího prádla.

kamil (St, 10. 8. 2011 - 19:08)

Já u kluků v šatně...Máš pravdu, byl jsem v pubertě kolem roku 1992 a skoro všichni kluci nosili slipy. Kdo je neměl, tak nebyl IN. Slipy začaly ustupovat kolem roku 2000.

Nejvhodnější pr (St, 10. 8. 2011 - 18:08)

jsou pánská tanga

Jitka (St, 10. 8. 2011 - 18:08)

Nemají někdy ostatní kluci...Všechno oblečení mu vybírám sama,tedy i slipy.Mám kamarádku,která pracuje ve velkoskladu v Německu,oblékáme se kvalitně a levně.Puberťáci mají narážky na všechno,takže něco taky bylo,ale nestojí to za řeč.

Standa (St, 10. 8. 2011 - 14:08)

Tak souhlasím s Robertem, pod červené trenky kluci u nás slipy nenosili, pod ty adidasky to ano.Pak už byli zase někteří kluci, kteří slipy nosili pravidelně a jen na tělák navlékli trenky,ale co já si pamatuji tak těch bylo tak pět. Pod klasické trenky ale slipy nosilo málokdo.

Mí synové nosí slipy a bez prtoblému,myslím,že slipy jsou věčné

Andrea (St, 10. 8. 2011 - 11:08)

Tak to se dost mýlíš....Já u kluků v šatně nebyla,ale pamatuji,že kluci měli pod trenkama slipky vždycky.A jestli nosili plátěný trenýrky pod kalhotama,tak to nevím.Ale nemohlo to být příjemné mít tuhé plátno celý den v zadku.A dnešní slipy jsou z tenkých úpletovin,příjemných a vzdušných,tak jaképak zahřívání intimních partií.

petr (Út, 9. 8. 2011 - 22:08)

Nemají někdy ostatní kluci...Já nosím sportovní boxerky jsou taky docela uplé a nedrbu se naopak jsou perfektní a holkám se líbí.

damian7 (Út, 9. 8. 2011 - 19:08)

Náš kluk má slipy dost...Nemají někdy ostatní kluci na tvého syna narážky ohledně toho že nosí slipy? Vybírá si slipy sám, nebo je mu vybíráš ty?

Otec (Út, 9. 8. 2011 - 14:08)

Neřešte detaily, je pravdou že kluci se občas drbali, když byly v módě uplé slipy i džíny a to pak občas bl problém.

K (Po, 8. 8. 2011 - 23:08)

A jest-li se drbe tak nemá náhodou filcky!

Jitka (Po, 8. 8. 2011 - 17:08)

Náš kluk má slipy dost mini,ale nedrbe se vůbec.

Robert (Po, 8. 8. 2011 - 16:08)

V té době se nosily ne jako...Tak to se dost mýlíš. Kluci je nenosili jen ven,ale i jako docela běžné spodní prádlo. Je vidět,že si asi holka a nikdy si v klukovské šatně nebyla. Ty slipy většina kluků nenosila pod klasické červené trenky,ale pod kopii tzv.adidasek s červeným lemem a ze šustivého materiálu,ato z důvodu především ukápnutí,protože ty tzv.adidasky nesály moc dobře. Pak se dělaly adidasky s bílým lemem z materiálu jako červené trenky,ale víc k tělu. To měli kluci na spartakiádě v roce 1985,starší kluci.
Výhodou ttrenek vtéto době bylo to, že se šily z plátna a tím pádem vlastně dost chladily i intimní partie kluků a příp.mužů Bavlna zahřívá,tedy i tolik populární boxerky zahřívají.
Musíš toho o o klukách ještě více nastudovat.Jo a to svědění v pubertě u kluků není tím,že by se nemyli v int.partiích,ale tím,že jim rychle roste ochlupení nad penisem.Proto někteří v pubertě dnes slipy nenosí.

Tom (Po, 8. 8. 2011 - 13:08)

Doktorka je nikdy nenosila, tak at blbe neradi. Zeptejte se kluku, co je jim prijemnejsi a pohodlnejsi, a se i zeptejte, jestli maji radi tesnejsi nebo volnejsi slipy nebo trenky a tak. Proc by jim mel nekdo jiny vybirat, co budou nosit za pradlo?

Andrea (Po, 8. 8. 2011 - 13:08)

Tak ty trenky měli kluci i v...V té době se nosily ne jako spodní prádlo,ale na ven.A vždy měli kluci pod nima slipky.Byly buď hodně uplé,nebo se širokýma nohavičkama-to bylo vidět až...Nám holkám se to líbilo.

Reklama

Přidat komentář