806 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
nohofil (anonym)
Tipoval bych, že Jola má na nohou vysoké kozačky a v rukou bičík. Nic proti gustu, ale pro mě naprosto asexuální představa, dominantní ženy mě odpuzují.
3. Únor 2018 - 15:31
Jola (anonym)
Při těchto hrátkách mám na nohou buď lodičky nebo korkové pantofle ,protože ho obojí vzrušuje. Rákosku nebo proutek používám až při nesplnění úkolu nebo neposlušnosti.
4. Únor 2018 - 9:51
Mít (anonym)
U nás jarmilky slouží k...doma růžovou kreaturu, to tě vzrušuje?
4. Únor 2018 - 10:26
nohofil (anonym)
Při těchto hrátkách mám...Neni tvůj muž zkrytý homosexuál?
4. Únor 2018 - 13:02
Janina (anonym)
doma růžovou kreaturu, to...Kdyby jste četli pořádně....manžel si to přál a ona mu to dopřála, jistě si něco přidá....je to neškodný a tady na tomto fóru jde o cvičky....já mám například ty bílé s tou trikoloróu doma dvoje.
4. Únor 2018 - 13:17
nohofil (anonym)
Proč hned kreaturu? Co lidi...Ahoj, nechci se plézt do vaší inteligentní konverzace, ale tohle mě zaujalo, miluju ženské nohy v cvičkách, tak by mě zajímalo, jaks to myslela, žes měla chlapa, kterému se to líbilo? Jako že se mu líbily tvé nohy v cvičkách, nebo on byl ten fetišista, co si obouvá cvičky na své nohy?
4. Únor 2018 - 15:08
Janina (anonym)
Ahoj, nechci se plézt do...Měl rád moje nohy v cvičkách. Dělal i výborné masáže...po těžkém dni v práci, to nebylo špatné.
4. Únor 2018 - 15:34
nohofil (anonym)
Měl rád moje nohy v...To mě napňuje optimismem........., taky bych chtěl takovou ženskou.......Jak jste se dali dohromady? Nosíš cvičky i normálně třeba na ven?
4. Únor 2018 - 15:37
Janina (anonym)
Na semináři ve škole. Cvičky nosím, když je hezky nebo na cvičení. Ale není to můj fetiš. Ale tehdy mi to nevadilo, si je kvůli němu vzít častěji, měla jsem ho ráda....
4. Únor 2018 - 15:59
nohofil (anonym)
Na semináři ve škole....Tak to je škoda, že se neznáme........chtěl bych slečnu, jako jsi ty.........,ale student už nejsem:-(
4. Únor 2018 - 16:24
Janina (anonym)
Tak to je škoda, že se...Ahoj, jsem ráda, že se bavíš slušně. Je to vzácnost. Chodím na semináře z práce....musím....ano jsem student z donucení , ale né jak myslíš. Je mi 38.
4. Únor 2018 - 21:53
nohofil (anonym)
Ahoj, jsem ráda, že se...Ahoj, ten věk by mi nevadil, mě je 33, ale asi máš přítele nebo manžela......?:-)
4. Únor 2018 - 22:55
Janina (anonym)
Ahoj, ten věk by mi nevadil,...Vidíš, tady ale nemůžu nic napsat, nejspíš jsem už moc stará.
4. Únor 2018 - 23:49
nohofil (anonym)
Vidíš, tady ale nemůžu...Stará? To bych neřek. Takže nemáš..........Odkud jsi?
5. Únor 2018 - 0:16
Jola (anonym)
Kdyby jste četli...Jani děkuji za podporu . Já v těchto případech nereaguji a ono je to přestane bavit. To, že umí psát ještě není záruka inteligence. Jinak homosexuál není , jen ho vzrušuje to , že je mnou "násilím" donucen si toto ponižující oblečení obléknout. K tomu už jarmilky prostě patří a máme s nimi spoustu zážitků. Oba jsme spokojeni , tak proč se o to nepodělit.
5. Únor 2018 - 9:21
Tebe (anonym)
Jani děkuji za podporu . Já...jsem se ptal. Tebe vzrušuje mít vedle sebe růžového ubožáka?
5. Únor 2018 - 9:47
luci (anonym)
jsem se ptal. Tebe vzrušuje...Ale jeho to uspokojuje, ty fetiše ho eroticky dráždí a on se ve své podřízenosti manželce uspokojuje.Je to jedna s forem cuckoldingu.Jí vzrušuje uplatnění její dominance.Takže si vyhovují vzájemně.Lidově,klape jim to.
5. Únor 2018 - 10:00
nohofil (anonym)
Janino? Škoda..........nebránil bych se seznámení.........
5. Únor 2018 - 19:18
diskutující (anonym)
Při těchto hrátkách mám...Jsou to klasické jednořemínkové korkáče? Jaké barvy? Prozradíte taky něco o úkolech, co on musí plnit? To je totiž přesně ono, jarmilky takhle ponižované. Kdysi jsem něco podobné viděl, i když dost nevinné a bylo to fakticky vzrušující.
7. Únor 2018 - 1:55
Linda (anonym)
https://cvicky.cz/cvicky-jarmilky-ruzove Tady si kupuji já
19. Únor 2018 - 15:30
Jola (anonym)
Jsou to klasické "sestřičkovské" korkáče bílé barvy. A musí dělat různé domácí práce , samozřejmě v jarmilkách a patřičně oblečený . Navíc je pomocí pout , obojku a roubíku omezený v pohybu , takže to nemá jednoduché.
23. Únor 2018 - 7:08
Linda (anonym)
Jsou to klasické...To je hodně vzrušující, takovéhle hry. A co má oblečeno na zklízení? Nějakou zástěru nebo uklízečský hábit? A co Vy? Normální klasické oblečení na doma? Jsou v rámci hry i nějaké tresty?
23. Únor 2018 - 13:40
diskutující (anonym)
Jsou to klasické...Sestřičkovské je dost neurčitý pojem. Jsou to tedy jednořemínky na hrubší platformě? A musí v rámci ponížení třeba i líbat nohy, tedy i ty korkáče?
24. Únor 2018 - 2:06
Dana (anonym)
...Tak ty růžové Toga jsem dnes viděla hned dvakrát na cvičení, ty přímo svítěj...:-)
26. Únor 2018 - 15:29
Jola (anonym)
Tak přesně takhle mi svítí, když vykonává určené úkoly. Luxuje , utírá prach , vaří , myje nádobí , atd ... Na sobě má přitom již zmíněné jarmilky , silonky , legíny pod kolena , tutu sukénku a body s podprsenkou. To všechno krajkové a v růžovém provedení , aby ladil s cvičkami. Navíc je omezený pouty na nohou , opaskem a vysokým obojkem , které jsou za zády spojeny řetězem . Ruce má na práci spoutané před tělem a jsou spojeny s obojkem krátkou tyčkou , aby nemohl manipulovat s roubíkem.Všechny pomůcky jsou uzamčeny zámky , takže se sám nemůže osvobodit a je plně v mé moci. Po uplynutí určené doby je odvolán , ruce mu spoutám za zády a musí si kleknout do kouta, kde čeká jak dopadne moje inspekce provedené práce. Ta samozřejmě nikdy nedopadne dobře , aby vznikl prostor pro potrestání. To je různé , podle toho co mě zrovna napadne a začíná u výprasku až po umístění do kotce , či do sklepa na řetěz . Tam může čekat , až se vrátím ze cvičení , nákupu nebo až odejde návštěva . Nebo musí vynést koš do popelnice přes celou zahradu, kde hrozí že ho někdo uvidí .Já mám na sobě buď nějaké vyzývavé prádlo doplněné lodičkami nebo civilní a na nohou korkáče. Jinak hodně ponižující jsou pro něj nákupy cviček a vycházky v lese či na parkovišti u nákupních center.Znovu podotýkám , že to vše je na jeho přání a já k tomu přidala jen ty jarmilky.
27. Únor 2018 - 12:50
diskutující (anonym)
Ale pořád nevím, co jsou to za korkáče.
2. Březen 2018 - 8:48
Dana (anonym)
A co se barev týče....nevím jestli v dospěláckých velikostech, ale ve škole mají holky stříbrné...ty svítí fakt dost a zlaté....nemají ale trikoloru...
2. Březen 2018 - 16:06
diskutující (anonym)
Tak přesně takhle mi...A teda když jedete autem, kto řídí? Na nákupy chodí taky v popsaném ohozu? Vy chodíte v tom civilu předpokládám.
2. Březen 2018 - 16:38
Linda (anonym)
https://www.cervenytulipan.cz/cvicky_jarmilky/?gclid=EAIaIQobChMI-ODT7L3a2QIVU8-yCh1PZg5vEAMYAyAAEgLlRPD_BwE
7. Březen 2018 - 16:06
Naďa (anonym)
Tak přesně takhle mi...Moc pěkný. Na noc bych mu koupila růžové pyžamo nebo dlouhou košily. :-)
9. Březen 2018 - 17:35

Stránky

Přidat komentář