Reklama

cvičky

Ja (Čt, 23. 11. 2017 - 06:11)

Už se těšim, až bude jaro...Hm... Ako sa môže potencia zdvihnúť o 200%, keď potencia môže byť vždy iba v rozmedzí 0%-100%? Nevymýšľaš si to? :)

Tom (Čt, 23. 11. 2017 - 04:11)

Ahoj. Já miluju cvičky a...Ahoj, já nosím v létě cvičky. Nosím černé, tmavě modré a šedé.

Blanka (St, 22. 11. 2017 - 11:11)

Moje cvičky jsou vysloveně domácí - to jsou ty měkké nabírané z prodejny RENO, jak jsem tady už psala. Beru si je s sebou na návštěvy jako přezutí a někdy jsem v nich i v kanceláři. Mám je moc ráda na nohách a teď jsem docela ráda, když jsem se dočetla, že i ostatním se líbí pohled na ně.

Petrp (Pá, 23. 7. 2021 - 07:07)

Blank gymnasticke cvicky delaji z ze bohyne chlapi jako ja to milujou

cvičkofil (Út, 21. 11. 2017 - 21:11)

Už se těšim, až bude jaro a až holky obujou cvičky, to bude nádhera. Potence nás dolňáků se hned zvedne o 200%.

diskutér (Pá, 10. 11. 2017 - 23:11)

Jarmilky byli vždycky super!

Ja (St, 8. 11. 2017 - 12:11)

Ano Karle, viděl. I když...Tak to ja keď som videl na ulici nejakú holku v Jarmilkách, tak to boli biele. Jarmile, prišiel by si si na svoje ;)

Jarmil (Pá, 3. 11. 2017 - 14:11)

Už jsi Jarmile viděl aby...Ano Karle, viděl. I když většinou v černých, sem tam v růžových. V bílých výjimečně (což se mi líbí nejvíc...).

Ja (Út, 24. 10. 2017 - 05:10)

Ahoj. Já miluju cvičky a...No, ja cvičky aj plátenky nosím. Ale som hetero ;)

bisexuál (So, 21. 10. 2017 - 12:10)

Ahoj. Já miluju cvičky a plátěný tenisky jak na holkách tak na klukách. Je tu nějakej gay nebo bi kluk, co tohle nosí? Občas třeba v létě vidim i pěkný mladý kluky, co tohle nosej a je to fakt sexy.

Default User Image
Michal cvička (Po, 9. 10. 2023 - 20:10)

Přečetl jsem si komentář z 21. 10.2017. Taky rád nosím jarmilky a miluji kluky, který je nosí. Vzrušuje mě to. Rád bych se s tebou potkal, jsem jak hetero ale taky gay, mohli bychom si to užít, že? Cvička

Jirka (So, 21. 10. 2017 - 08:10)

Zkus tyhle, máme odzkoušeno že nezavání a jdou prát. Navíc jsou lehké, moc příjemné a sexy.
http://platenetenisky.cz/index.php?route=product/category&path=18

Tonda (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

Holky hlavně že je nosíte. Jako chlap jsem za to moc rád a doufám, že bude takových žen přibývat. Je to úžasnej lék na mužskou potenci. Tedy to nemluvím za sebe, ale za všechny chlapy aspoň trochu ulítlý na nohy.

Zuzka (Pá, 20. 10. 2017 - 16:10)

Cvičky vyprat nejdou, je to...Umělá kůže??? Tak to neděláš vše proto, aby ti jen smrděly nohy. Je otázkou času než za tohle obouvání začneš platit v podobě nějakých plísní a podobných kožních problémů. Ale je to tvá věc. Když ti to za to stojí a tvému mužskému to nevadí, tak proč ne.

Zuzka (Pá, 20. 10. 2017 - 16:10)

Ne, bosa nikdy. Snažím se...Nj, když neuděláš krok bosa, tak kdy se potom mají ty chudinky nohy vyvětrat. To si hold budeš muset vybrat. Buďto si budeš za každou hrát na nějakou eleganci a nosit uzavřené botky, ve kterých ovšem nohy nedýchají a následek je přesně ten zápach, o kterém jsi psala. Anebo občas vyrazíš někam do přírody, kde tvojí eleganci budou doplňovat bosé špinavé nohy se zbytky bláta mezi prsty, ale zato se potom nebudeš muset stydět zout lodičky, když bude někdo poblíž.
Počítej s tím, že je jen otázka času než to neustojíš a někdo ti naplno vpálí, že máš smradlavý nohy. Zažila jsem takhle nějakou holku v tramvaji, že si udělala pohodlíčko pod sedačkou a povyzula nohy z lodiček. Vidět to v té plné tramvaji nebylo, ale chvíli na to jí chlap sedící za ní přede všemi vpálil, ať si ty své smradlavky větrá laskavě doma. A paní vedle se přidala, že si už myslela, že je tam někde nějaký bezdomovec. Věz, že jí moc veselo nebylo.

Blanka (Pá, 20. 10. 2017 - 15:10)

Neni třeba žádná velká...Cvičky vyprat nejdou, je to umělá kůže. Ale mám je moc ráda na nohách. Jen musím být opatrná při přezouvání, aby nikdo nic nepoznal.

Tonda (Pá, 20. 10. 2017 - 15:10)

Ne, bosa nikdy. Snažím se...Neni třeba žádná velká chemie přeci. Stačí cvičky občas vyprat a usušit, dále si časo mýt nohy a např.zásyp s obsahem stříbra neni nic chemicky škodlivého a je to 100% účinný. Sám jej používám.

Blanka (Pá, 20. 10. 2017 - 15:10)

A chodíš bosa? Nemyslím...Ne, bosa nikdy. Snažím se vypadat elegantně a mám ráda právě lodičky a ty cvičky. V přírodě jsem málokdy, ale vypadá to jako dobrý recept, lepší než chemie.

Jana (St, 30. 9. 2020 - 04:09)

Cvičky jsou na sportování.

Zuzka (Pá, 20. 10. 2017 - 13:10)

Nevím, jak je to s tím...Tak to si buďto měl velkou kliku anebo si ještě moc holek blíž nepotkal.

Reklama

Přidat komentář