Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

K. (Pá, 20. 7. 2018 - 10:07)

Dobrý den!
Velké varováni...Je to prosím ta mladá slečna se třemi dětmi z Prostějova???

Adopce (Pá, 21. 4. 2017 - 19:04)

Ahoj hledam ado rodice co touzi po dvojcatkach .mam velke fin.problemy a o deti bych se nemohla postarat jsem pro primou adopci se zapsanim otce do rl.hledam rodice co mi mohou nabydnout fin.kompenzaci vice na email:[email protected]

Adopce (Pá, 21. 4. 2017 - 19:04)

Ahoj hledam ado rodice co touzi po dvojcatkach .mam velke fin.problemy a o deti bych se nemohla postarat jsem pro primou adopci se zapsanim otce do rl.hledam rodice co mi mohou nabydnout fin.kompenzaci vice na email:[email protected]

Lenikn (St, 18. 7. 2018 - 17:07)

Dobrý den!
Velké varováni pro všechny, komu by se ozvala paní Veronika Přikrylová - mail: [email protected].
Je to podvodnice. Měsíc pred terminem jsme zjistili, že deti-dovjcatka párecek nedostaneme a ted se s ní soudíme o peníze!!!!!

Viky (Út, 17. 7. 2018 - 14:07)

Ozvala se už nějaké...Dobrý den maminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

????? (Po, 16. 7. 2018 - 15:07)

Jsem v 6m.t nemohu si miminko...Ozvala se už nějaké rodině?Čekáme odpověď a nic

Veronika (Po, 16. 7. 2018 - 10:07)

Dobrý den maminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

mimi (Po, 16. 7. 2018 - 01:07)

Hledáme maminku-paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá, dát své miminko do přímé adopce. Jsme zabezpečení manželé středního věku, kteří se snaží velmi dlouhou dobu o miminko. V rodině již máme zkušenosti s přímou a normální adopcí, takže víme co a jak zařídit. Jsme státem prověření (trzn. veškeré zdravotní i psychické testy máme v pořádku). Našemu vysněnému děťátku chceme nabídnout milující náruč, teplo našeho domova, klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky a samozřejmě spoustu lásky. Prosím ozvi se na [email protected]

Sára (Čt, 12. 7. 2018 - 14:07)

Jsem v 6m.t nemohu si miminko nechat. Hledám hodný lidi pro přímou adopci. [email protected]

Simona (Ne, 18. 11. 2018 - 20:11)

Dobrý den , pa i neboli slečno pokud je váš inzerát ještě aktuální a nenašla stě pro drobečka vhodnou rodinu rádi ho s manželem vychované a damemu lásky plný domov a lásku na mě kontakt je 602959290 manželem priviítame

Rodinka (Út, 11. 4. 2017 - 12:04)

Dobry den maminko ktera hledas rodinku pro sve miminko.
Moc radi by jsme se postarali jeste o jedno detatko.
S primou adopci uz zkusenost mame a o vse se postarame.

Pokud nas budes mit zajem poznat prosim napis na email [email protected] ti.

Máme zajem o ho (St, 11. 7. 2018 - 15:07)

Prosím ozvěte se na adopcatko @seznam.cz.Dekuji.

Máme zajem o ho (St, 11. 7. 2018 - 15:07)

Dobrý den, stále hledáte...Prosím ozvěte se na adopcatko @seznam.cz.Dekuji.

Stesti (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

Hledame seriozni maminku, ktera si nemuze nechat sve miminko a je rozhodnuta ho dat do adopce.Jsme harmonicka,stabilni,financne zajistena rodina a strasne moc touzime po miminku. Dame mu milujici domov,spoustu zazitku,vzdelani,..Vse ohledne adopce zajistime!Maminko,prosim,ozvi se nam na email:[email protected].

Stesti (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

Hledame seriozni maminku, ktera si nemuze nechat sve miminko a je rozhodnuta ho dat do adopce.Jsme harmonicka,stabilni,financne zajistena rodina a strasne moc touzime po miminku. Dame mu milujici domov,spoustu zazitku,vzdelani,..Vse ohledne adopce zajistime!Maminko,prosim,ozvi se nam na email:[email protected].

pro Tukan (Po, 3. 4. 2017 - 14:04)

To je přesně ono,postupné...Nezlobte se ale na náhradním mateřství není nic "jako pronájem u krávy". Pokud nemůžete mít vlastní děti, věřte že dnem a nocí nemyslíte na nic jiného než jak by to mohlo vyjít - ať NM nebo přímou adopcí a myslím, že většina z těch rodičů co zde hledá miminka che pomoct jak miminku tak taky v sobě - tu potřebu dítěte saturovat. Obvykle bohužel takto hodnotí ti, co jim dítě vyšlo na první, bez IVF, pokus...

pro Tukan (Po, 3. 4. 2017 - 14:04)

To je přesně ono,postupné...Nezlobte se ale na náhradním mateřství není nic "jako pronájem u krávy". Pokud nemůžete mít vlastní děti, věřte že dnem a nocí nemyslíte na nic jiného než jak by to mohlo vyjít - ať NM nebo přímou adopcí a myslím, že většina z těch rodičů co zde hledá miminka che pomoct jak miminku tak taky v sobě - tu potřebu dítěte saturovat. Obvykle bohužel takto hodnotí ti, co jim dítě vyšlo na první, bez IVF, pokus...

mamatata (Ne, 2. 4. 2017 - 22:04)

Dobrý den!
Chceme tu nechat vzkaz pro maminku, která chce pro své dítě to nejlepší, i když to bude znamenat, že se ho musí vzdát! Nechceme obchodovat s dětmi! Ale chceme pomoci dítěti, které začíná svůj život v nejistotě a dát mu jistotu a bezpečí milující rodiny. A také chceme pro našeho adoptovaného chlapečka sourozence. Rádi se o vše postaráme.

Chcete-li, ozvěte se na email: [email protected]

Tukan (Ne, 2. 4. 2017 - 15:04)

To je přesně ono,postupné rozmělňování rodiny.Příležitost,které se nakonec chytí byznis a začne prodávat žennské reprodukční orgány k pronajmutí,jako nějakou krávu.

nabídka kompenz (Ne, 2. 4. 2017 - 14:04)

když nemám na to dítě...Dobrý den, odnošení miminka ani kompenzace v přiměřené výši trestná není, jen její výše by měla odpovídat více realitě - "prodej" je trestný

Reklama

Přidat komentář