Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

miminko (St, 15. 8. 2018 - 18:08)

Dobrý den, hledáme maminku-paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá(z jakéhokoliv důvodu), dát své miminko do přímé adopce. Jsme zabezpečení manželé středního věku, kteří se snaží dlouhou dobu o miminko. V rodině již máme zkušenosti s přímou a normální adopcí, takže víme co a jak zařídit. Jsme státem prověření (tzn. veškeré zdravotní i psychické testy máme v pořádku). Našemu vysněnému děťátku chceme nabídnout milující náruč, teplo našeho domova, klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky a samozřejmě spoustu lásky. Prosím ozvi se na [email protected]

Nový život (So, 11. 8. 2018 - 15:08)

Dobrý den.Primou adopci jsme doma už přijali děťátko.Pokud hledas miminku rodinu ozvi se nám na email:[email protected]

Viky (Po, 6. 8. 2018 - 19:08)

Dobrý den maminko, rádi bychom se o Tvé miminko postarali a dali mu láskyplné dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi na email [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

Verca (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

dobry den meli by jsme zajem...Dobrý den,čekám miminko a bohužel ho chci dát k adopci,nemohu se postarat. .Hledám rodinu,kde by se miminko melo krásne..Ozvěte se [email protected]

Verca (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Dobrý den.Tesili jsme se na...Dobrý den,můžete mě prosím kontaktovat na [email protected]

Nevzdáváme se.. (Út, 19. 12. 2017 - 08:12)

Dobrý den.Tesili jsme se na chlapecka a mneli ho po porodu moznost ho i chovat v náručí.
Maminka nas ujistovala ze je uz nas a pak i z porodnice odešla.Maly tam ještě musel zustat.Nyni se nám neozyvá a nevíme co se děje.
Vše mame doma pro detatko připravené.Je tyden před vánocemi a je nám z toho smutno.Kdyby se tu nasla maminka ktera hledá pro detatko rodinku budeme doufat že se třeba pozname a dočkáme miminka.Napiste nam maminko [email protected]....

marie (St, 6. 12. 2017 - 18:12)

Chci dát svého syna do...dobry den meli by jsme zajem pokud se nemuzete o syna postarat...napiste na [email protected]

Jaja (Pá, 1. 12. 2017 - 22:12)

Dobrý večer, najde se seriozní maminka která nebude o dítě licitovat ale opravdu mu vybírat rodinu, kde mu, podle ní, bude nejlépe ? Pak prosím napiš na email [email protected]

Hledáme holčičk (Pá, 1. 12. 2017 - 15:12)

Už dlouho toužíme po holčičce, naší vysněné princezně, které bychom nabídli milující náruč a teplo našeho domova. Přímou adopcí už máme chlapečka, který se moc těší na sestřičku. Jestli jste se ocitla v tíživé situaci a nemůžete se o miminko postarat, napište mi prosím: [email protected]

Julie a Tom (Ne, 26. 11. 2017 - 00:11)

Chci dát svého syna do...Už jste nasla rodinu?

Anonym (Út, 21. 11. 2017 - 19:11)

Chci dát svého syna do přímé adopce. Je mu 19meaicu. Prosím napište na [email protected]

Viky (Pá, 30. 11. 2018 - 22:11)

Máme zájem Tvé miminko prožilo by lásky plné dětství. Prosím ozvy se nám [email protected]

Simona (Ne, 18. 11. 2018 - 19:11)

Dobrý večer , je váš inzerát ještě aktuální rádi bychom se postarali pokud by to bylo možné pokud ano můžete se nám ozvat na email [email protected]

Máme zajem o ho (Po, 20. 11. 2017 - 18:11)

Dobrý den doma mame holcicku primou adopci ktera tu čeká na sestricku.
Budeme moc radi za moznost.
Email:[email protected]

Hledame miminko (Út, 7. 11. 2017 - 16:11)

Hledame miminko které bychom milovali, dali mu domov, zazemi a rodinu. Prosim ozvy se nam radi te pozname a pro miminko udelame cokoliv aby se s nami mělo dobře. [email protected]

Milující rodina (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o své miminko a ráda by ho přímou adopcí svěřila do naší péče.
Jsme manželé (tzv. prověření žadatelé o adopci), kteří si už osvojili 2 chlapečky (druhého přímou adopcí). A rádi bychom s láskou a trpělivostí pečovali ještě o další miminko, nejlépe holčičku, po které moc toužíme a nabídli ji milující rodinu.
Budeme rádi, když nás zkontaktujete: [email protected]

D (Ne, 29. 10. 2017 - 13:10)

Hledáme miminko které bychom prijali do naší rodiny a dali mu,ji veškerou lásku, domov , zázemí a rodiče.
Ozvy se nám. [email protected]

Hledáme děťátko (Ne, 22. 10. 2017 - 14:10)

Dobrý den maminko, pokud jsi v situaci, kdy zvažuješ adopci, rádi bychom byli Ti, kdo Ti pomohou a moc poděkují a a zahrnou ji/jeho láskou a péčí ve stabilní rodině. kontakt : [email protected]

Markéta (St, 18. 10. 2017 - 19:10)

Dobrý den, hledám maminku, která se nemůže postarat o miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce. Je mi 36 let a bohužel mi osud nepřeje. Jsem bez partnera, ale to nemění nic na tom, že bych mohla vychovávat děťátko, už i s přihlédnutím k tomu, že jsem slušně hmotně i finančně zajištěna. Poskytnu miminku lásku, zázemí a péči. Prosím jen seriózní a vážné jednání po špatné zkušenosti.Ema­il:Fuxovamar@sez­nam.cz.Děkuji

Dzesy (Pá, 13. 10. 2017 - 20:10)

Pokud čekáš miminko a nemůžeš se o něj z nějakého důvodu postarat, moc rádi se tvého dítěte ujmeme.Jsme manželé moc se milujeme, ale něco nám v životě chybí, dítě.Vlastní mít nemůžeme, pokud hledáš vhodné rodiče pro své ještě nenarozené dítě, jsme to my, tak se nám prosím ozvi na mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář