Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

miminkoprimo (Čt, 5. 10. 2017 - 23:10)

Hledáme paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá, dát své miminko do přímé adopce. Máme touto cestou již jedno miminko, takže víme co a jak zařídit. Současně jsme státem prověření žadatelé o adopci. Miminku bychom chtěli poskytnout klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky, spoustu lásky a adosourozence. Prosím ozvi se na [email protected]

MaS (Út, 3. 10. 2017 - 14:10)

Dobry den maminko.
Pokud jsi v situaci kdy si miminko nemuzes nechat,radi se staneme jeho rodici.
Ozvi se nám na tel.776 071 062.

Milující rodina (Ne, 1. 10. 2017 - 16:10)

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o své miminko a ráda by ho přímou adopcí svěřila do naší péče.
Jsme manželé (tzv. prověření žadatelé o adopci), kteří si už osvojili 2 chlapečky (druhého přímou adopcí). A rádi bychom s láskou a trpělivostí pečovali ještě o další miminko, nejlépe holčičku, po které moc toužíme a nabídli ji milující rodinu.
Budeme rádi, když nás zkontaktujete: [email protected]

Adopce (So, 30. 9. 2017 - 15:09)

Chtěli bychom oslovit maminku, která je rozhodnuta dát své miminko k přímé adopci. Moc toužíme ještě po jednom stesticku, kterému bychom dali lásku, domov rodinu a zázemí. Prosím ozvěte se nám [email protected]

Lada (So, 16. 9. 2017 - 18:09)

Dobrý den neznámá,
protože jsem nechtěla na UPT tak mnezploditel dítěte napadl a tím jsem přišla o šanci na vlastní dítě. Vyrostla jsem v láskyplné a činorodé rodině s mnoha zájmy i koníčky a tímtéž bych ráda obdařila Vaše miminko, které čekáte prostřednictvím přímé adopce. V milující náruči mu pootevřít co nejvíce dveří do života, aby si samo vybralo, které otevře a být mu vždy oporou. Lada [email protected]

Manzele hledaji (St, 13. 9. 2017 - 15:09)

Dobry den hledame detatko ktere bychom milovali.
Podrobnosti po emailu nebo osobnim setkani.
[email protected]

Hledame miminko (St, 6. 9. 2017 - 12:09)

Radi bychom oslovili maminku která je rozhodnuta dat miminko do prime adopce. Prošli jsme již několika nezdary ale stále doufáme že se najde pravé miminko do daší rodiny, kterému bychom dali lásku, zázemi a rodine. proim ozvy se nam [email protected]

Pavla (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Dobrý den, hledáme nastávající maminku, která se nemůže postarat o miminko. Moc rádi ho přijmeme do přímé adopce a chce mu dát šanci na šťastný život. Rádi se s manželem o něj postaráme. Sníme o rodině, je mi 26 a manželovi 34. Život je ke mě krutý, jednou jsem byla těhotná a dopadlo to špatně i. Mimčo by bylo obklopeno láskou a rodinou. Moc prosíme a zároveň děkujeme napište na [email protected]

Markéta (Ne, 27. 8. 2017 - 16:08)

Dobrý den, hledám maminku, která se nemůže postarat o miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce. Je mi 36 let a bohužel mi osud nepřeje. Jsem bez partnera, ale to nemění nic na tom, že bych mohla vychovávat děťátko, už i s přihlédnutím k tomu, že jsem slušně hmotně i finančně zajištěna. Poskytnu miminku lásku, zázemí a péči. Prosím jen seriózní a vážné jednání po špatné zkušenosti.Ema­il:Fuxovamar@sez­nam.cz.Děkuji

Fialovi (So, 26. 8. 2017 - 12:08)

Dobrý den, rádi bychom cestou přímé adopce přijali miminko do naší rodiny. Jsme mladý, zajištěný pár, který se o miminko bezúspěšně snaží už několik let. Vše okolo adopce zařídíme. Pokud víte o někom, kdo se o vlastní děťátko nemůže postarat, a stál by o přímou adopci, prosíme, ozvěte se. Děkujeme! [email protected]

Miminko (St, 23. 8. 2017 - 10:08)

[email protected]ý den máme moc velký zájem se ujmout vašeho miminka, rádi vám sdělíme více o nás , prosím ozvěte se. [email protected]

Martina (St, 23. 8. 2017 - 03:08)

Dobrý den měly bychom...728522801 stačí SMS ozveme se zpět.

Stepa (So, 24. 7. 2021 - 10:07)

Pěkná štětka si ,chrapes s chlapama za peníze a ještě když jsou zadaný špíno jedna aby si chytla sifla nebo kapavku, cubko jedna tobě by měli podvádět vaječníky aby taková štětka nemohla mít děti.

Martina (Út, 22. 8. 2017 - 23:08)

Dobrý den měly [email protected]

Martina (Út, 22. 8. 2017 - 23:08)

Dobry den,mam 3mesicni...Dobrý den měly bychom zájem ....

Dvojcatka (Út, 22. 8. 2017 - 14:08)

Prisli jsme o dvojcatka a tak bychom milovali jine pres primou adopci.
Vice pres email.
Email [email protected]

Martina (Út, 22. 8. 2017 - 02:08)

Zdravím všechny rádi bychom daly lásku a péči miminku .....najde se tu nějaké?Po porodu či měsíc po ideální.vse máme bohužel my ó sve přišly.

Denisa (Po, 21. 8. 2017 - 13:08)

Doufáme, že jandeme maminku která hleda pro své miminko náhradní milující rodinu. Vlastní děti mít nemůžeme a radi bychom do nae rodiny přijali malý uzliček štěstí kterému bychom dali lásku, péči, domov a milující rodice.
Prosim maminko ozvy se nam [email protected]

Najdeme? (Po, 21. 8. 2017 - 09:08)

Dobry den maminko.Pokud jsi tu tak premyslis najit tvemu miminku novou rodinu.
Jsme tu take protoze po miminku moc touzime.
Napus nam na [email protected]

vendy (St, 16. 8. 2017 - 13:08)

Dobry den.Touto cestou hledam pani,slecnu která ceka miminko a z nejakeho duvodu se o nej nemůže postarat,a která by ho chtěla dat k prime adopci.Ja mit bohužel sve vlastní dite nemohu a ani umel.oplodnenim.Budu moc rada když se mi ozvete na [email protected] a nebo na mobil:774 169 200 nebo 728 562 689 mnohokrat dekuji

Reklama

Přidat komentář