Reklama

Lechtání partnerky

Rad*ka (Ne, 23. 3. 2014 - 19:03)

To je proto, že je žebrák,...Jsem kost a kůže a přesto nejsem na nožkách lechtivá, jinde nepatrně více. Nezávisí to na hmotnosti a tělesné stavby, ale od citlivosti pokožky a funkčnosti reflexů.

Milleno (So, 22. 2. 2014 - 14:02)

To je proto, že je žebrák, tlustého nic nelechtá.

Millena (So, 22. 2. 2014 - 13:02)

Tak u nás je to spíš naopak. Já lechtivá nejsem, ale partner šíleně. Stačí když mu dlouhými nehty počítám žebra nebo podráždím chodidla a řehtá se jak blázen. Předtím bych neřekla, že muž může mít tak citlivá místa.

Leník (Pá, 24. 1. 2014 - 22:01)

Chorche: No já nevím, někdy je to moc a taky bych ho chtěla polochtat:)

Renecek (Čt, 23. 1. 2014 - 21:01)

Miluji lechtani na chodidlech, bohuzel to manzelku nebavi :-(

!!! (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Ale opatrně s tím lechtáním aby vám partnerka neprochcala štrozok!

Chorche (Ne, 19. 1. 2014 - 14:01)

Mě dokáže plně odrovnat...Tak to má být.

Leník (So, 18. 1. 2014 - 18:01)

Mě dokáže plně odrovnat lechtání na žebrech a samozřejmě na nožičkách.Přítel toho dost zneužívá, ale bohužel ho nepřeperu :)

Duran (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

Kdyby sem zavítala náhodou ještě nějaká slečna co by se chtěla seznámit a poté třeba ZLECHTAT, tak ať se neprodleně ozve :-D : [email protected]

realtick@seznam (So, 4. 12. 2010 - 14:12)

Já jsem šíleně lechtivá...Klobouk dolů, takovou holku znát co se dobrovolně nechá lechtat a ještě někdy záměrně nastavuje bosé nohy, tak jsem u ní pečený, vařený.

Jane Lucy (Čt, 16. 1. 2020 - 00:01)

Já se klidně necham zlechtat ale nemám kým. Bývalí přítel mě lechtal každou chviličku. (Jinak jsem strašně lechtivá) Baví mě být lechtaná. Je mi to příjemné.

Default User Image
Laufis (Ne, 26. 11. 2023 - 15:11)

napiš mi jen na ig že jsi to ty

Default User Image
Laufis (Ne, 26. 11. 2023 - 15:11)

klidně napiš, ig- (lau._.fis)

realtick@seznam (So, 4. 12. 2010 - 14:12)

nenávidím...Brácha je pěknej frajer - o tom jsem vždy snil mít sestru a lechtat ji.Jozefe je mi jasné proč nechápeš proč sestře nedělat lechtání, protože je normální to sestře udělat, ale před tím ji svléknout a ještě k tomu spoutat ve sprše a lechtat tak dlouho dokud se nepočurá už tak normální není, nicméně to "bráchovi" docela závidím => BRÁCHO SI FRAJER

Lara (St, 27. 10. 2010 - 13:10)

Ty jsi normalni, ale cele tve...Jak píše v předchozím příspěvku Julia, málokterý kluk se nesnaží využít toho, že je holka lechtivá. A spousta z nich má slabost i pro bosé nohy, takže mě letní letní lechtací mánie nepřekvapuje.

! (St, 27. 10. 2010 - 09:10)

Mám stejný problémy....Ty jsi normalni, ale cele tve okoli je asi posahane, kdyz jakmile te vidi bez ponozek tak te lechtaji. Co je na tobe zajimave, mas 7 prstu na noze?

Lara (Út, 26. 10. 2010 - 16:10)

Tak to máš fakt...Mám stejný problémy. Jakmile se oteplí a sudnám ponožky, zlechtá mě snad každej kluk v okolí. V tom jsou kluci fakt hrozný. Jak vidí bosé nohy jsou k neudržení. Pro mě je to strašný mučení, válím se smíchy a oni se přitom náramně baví. Jinak si ale nedokážu představit nechodit v létě naboso.

Julia (Po, 25. 10. 2010 - 21:10)

Já chodím ráda bosá ale...Tak to máš fakt těžký...stejně jako já. To víš, málokterý kluk se nesnaží využít fakt, když je holka lechtivá. Takhle se skutečně chodit v létě nedá. Doma mne lechtá na chodidlech každé ráno partner, když se mi nechce vstávat (když mám ponožky tak mi je sundá). A v kancli kdyz je horko si mne vychutnávají kolegové. Výsledek je takový, že čím dál tým méně jsem i v létě naboso.

Alice (Pá, 22. 10. 2010 - 17:10)

Dík za radu. Fakt je, že...Já chodím ráda bosá ale stejně jsem strašné lechtivá. Problém je, že kdykoliv jsem bosky, všechny v okolí to hned vyzývá k tomu, začít mě lochtat, takže si v létě vždycky "užiju".

Elis (Út, 19. 10. 2010 - 14:10)

Nič si z toho nedělej, jen...Dík za radu. Fakt je, že bosa moc nechodím ale jestli to funguje, tak rozhodně začnu. Moje lechtivost je ale obrovská. Stačí se dotknout mých chodidel a můžu se zbláznit, takže nevím jestli mi "bosá" procedura pomůže.

Reklama

Přidat komentář