Reklama

Lechtání partnerky

Pepe (Pá, 20. 3. 2009 - 19:03)

Partnerka to taky hrozně moc prožívá, v podpaží aj. to ještě jakžtakž zvládne, ale při lechtání na chodidlech (občas jsem tak škodolibý) šíleně ječí, chechtá se a kope... Nevěděl jsem, že někdo může mít chodidla tak citlivá.?

the girl Jana (Pá, 20. 3. 2009 - 15:03)

Tema lechtani me rozesmiva a zaroven strasne desi, protoze moje posledni zkusenosti s lechtanim od pritele jsou tak intenzivni ze o tom ani nemuzu v klidu psat a podelit se o zazitek!Jsem totiz lechtiva uplne vsude a verim ze hodne citlivosti na kazdym cm3 na svem tele ve me vyvolava muj pritel jenom kdyz se na me podiva pohledem

Tom (So, 21. 2. 2009 - 10:02)

To spoutání se mi na tom právě líbí. Věřil bych, že se člověk přízná i k tomu co neudělal. :) Dá se říct, že je to jediná forma mučení u kterého se člověk směje na celé kolo. Mohlo by se to používat i dnes třeba u výslechu. :))

Linda (Čt, 19. 2. 2009 - 13:02)

Hmm...To by se mi líbilo :) ..ani bych nemusela být spoutaná :))...

Tom (Po, 16. 2. 2009 - 15:02)

Věřím Lindo, že tihle by tě zlechtali www.czechticklishgirls.com. Určitě by nám řekli víc jak se nejlíp lechtá. To je úplná SM lechtačka

david (Po, 26. 1. 2009 - 13:01)

já lechtám svojí partnerku skoro každý den. dost toho vydrží ale už jsem za ty měsíce přišel jak na ní a třeba na žebrech už ode mě nemá šanci vydržet.občas se to povede i na chodidlech, jinak spíš vždycky zlechtá ona me:-D

Pepe (Ne, 25. 1. 2009 - 00:01)

Moje partnerka je hrozně ale šíleně lechtivá na chodidlech. Občas jí tak schválně zlobím, už mě ale párkrát kopla...

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 03:01)

Ahoj, já rád partnerku lechtám. Jestli jsi z Brna tak písni na panavl"seznam.cz čau

Linda (Po, 12. 1. 2009 - 16:01)

Přítel to zkoušel opravdu VŠUDE :) ..Lechtivá fakt nejsem...Přímo to miluji :)

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

Nevěřím, že nikde lechtivá nejsi, každý je někde lechtivý, možná tě to někdy předkvapí.

Milan (Ne, 4. 1. 2009 - 03:01)

Lechtání je super zábava, ale je dobře si uvědomovat, že je možné tím zabít.... Oběť si málokdy dokáže objektivně určit vhodnou míru a záchvaty smíchu mohou zastřít nebezpečí srdeční zástavy způsobené křečemi bránice a pohrudnice. Takže lechtejte, ale uvažujte!

Linda (Ne, 4. 1. 2009 - 01:01)

Lechtání miluji!Úplně všude. Nejsem lechtivá nikde, akorát když se úplně jemně přejede po zadečku, přesné nad rýhou :).Jinak je velice příjemné na ruce pod podpažím a na krku. Nejlepší je lechtání večer u televize, když mě partner hladinká úplně všude :) ..Kdyby existoval lechtací stroj už ho mám :))

Jojo (St, 19. 8. 2020 - 10:08)

Ahoj Lindo lechtáni taky moc miluju ale musim bejt pripoutanej k posteli a pak lechtanej a lechtaci stroj existuje

Návštěvník (So, 3. 1. 2009 - 19:01)

nesnášim lechtání! brrr...

Last Warrior (So, 3. 1. 2009 - 13:01)

Pánové kde jsou vaše drahé polovičky nejlechtivější?... Případně dámy... lechtání jaké části těla vás spolehlivě dostane?

...... (Ne, 28. 7. 2019 - 09:07)

Já jsem kluk, a strašně moc bych toužil po tom, se nechat spoutat, a nechat lechtat, líbí se mi ten pocit bezmoci, mám přítelkyni, která se taky nechá dobrovolně zlechatat, tak jsme se domluvili, že si někdy uděláme den, kdy zůstaneme v našich overalech, a budeme se celých den navzájem lechtat :-)

Kluk (Pá, 29. 3. 2019 - 08:03)

Lechtani holky sem zažil jen jednou a to ještě setrenky a ne partnerku, jako kluk za pomoci jejich vlastních kamarádem.

Filip (Út, 8. 5. 2012 - 14:05)

Nejlepší je pořádně...Já se klidně nechám spoutat a zlechtat. Nemá některá zájem?

Kotě: (Út, 24. 4. 2012 - 19:04)

Můj přítel mě lochtá všude a lochtal mě i mezi až sem ho počurala.

Ivana (Út, 24. 4. 2012 - 18:04)

Nejlepší je pořádně spoutat a zlechtat kluka- třeba až se počůrá

Reklama

Přidat komentář