Reklama

Vaše zážitky z psychiatrie

Marek (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, pokud by někdo chtěl něco diskrétně zažít nebo probrat vzájemné zkušenosti, tak se rád domluvím, napište na mail: [email protected]

Neo (Po, 3. 4. 2017 - 10:04)

Mne na psychiatriji rekli...Mě zase že je to chyba v metrixu ale že se nemusím bát že mi daji červenou tobolku a na všechno zapomenu.

reny006 (Po, 3. 4. 2017 - 10:04)

Mne na psychiatriji rekli zetoje chyba me pritelkini zemne vtom podporuje a td

reny006 (Po, 3. 4. 2017 - 10:04)

Dobrý den, prosím,...Ahoj elisko potreboval bych pomoct porad nosim damske obleceni jak se toho mam zbavit porad mneto vzrusuje moji pritelkini to taky vzrusuje ale chcise toho zbavit kolikrat si nato masturbuju moje pritelkine mne utoho sleduje jeste mne provokuje z jejim pradlem

Endží (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

Eliška bude nejspíše odborník,proto uvádí,že by chtěla znát názor obyčejných lidí.Myslím...

R. (Po, 15. 12. 2008 - 11:12)

Ahoj Eliško - odpovědi najdeš - je tu diskuze o depresi, diskuze s názvem Zážitky z psychiatrické léčebny, diskuze Antipsychotika aj. Spousta zajímavých názorů, lidí - zakládat další diskuzi je zbytečné. Ty diskuze slouží i k obecnému povzbuzení se navzájem, k výměně zkušeností. mně pomohla diskuze Deprese velmi. Ale zpovídat se pro potřeby někoho bych nemohla, nevidím důvod. Na diskuzi mezi lidmi, kteří ví, o čem píši a mají stajný nebo podobný problém je to naprosto něco jiného....

Návštěvník (Po, 15. 12. 2008 - 11:12)

Eliško, ty jsi naiva....

Kikina (Po, 15. 12. 2008 - 10:12)

Máš tady témat spoustu. A ty se cítíš nějak neobyčejná ?

Eliška Černá (So, 13. 12. 2008 - 20:12)

Dobrý den, prosím, napiště mi tu vaše zážitky z psychiatrické péče... jak z ústavní tak z jiné... co vás k ní dovedlo, její průběh a výsledek... Zajímám se o toto téma a ráda bych měla k dispozici i zkušenosti obyčejných lidí.

Anonym (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Zařízení by mělo být dostupné občanům aby nedocházelo k poškozování ústavy ČR.

Reklama

Přidat komentář