Reklama

Lechtání

X (Út, 3. 1. 2012 - 19:01)

A čim tu holku připoutáte aby se nehejbala?

Tom (Ne, 1. 1. 2012 - 15:01)

No, jenže i mně se spíš...A nechceš tu soupravu vyzkoušet i na mě? Já se zase radši nechám od holky lechtat a je mi 19.

Kika (Čt, 29. 12. 2011 - 11:12)

hele kolik ti je let.mohli by...No, jenže i mně se spíš líbí někoho lechtat, to bude asi taková má úchylka:)...Na vánoce jsem dostala také lechtací soupravu a na silvestra ji hodlám vyzkoušet:), črtá se nějaká akce...Lechtání klukem jsem si užívala, protože se mi líbilo, jak je přítel nepříčetný jen z pouhého doteku na mých chodidlech...Ten, kdo něco požaduje, musí i dávat.PS: brzy mi bude 24 let, ale nejraději lechtám ještě mladší.

Adam (So, 12. 8. 2023 - 01:08)

Vyzkoušej na me, je mi 17 a bavi me lechtat i byt lechtany.. prosiiim

Dan (Čt, 22. 12. 2011 - 22:12)

Lechtána jsem byla zatím...hele kolik ti je let.mohli by sme si dat schuzku a mohl bych te lechtat..jestli bys chtela pis na:[email protected]

McTickling (So, 3. 12. 2011 - 12:12)

Lechtána jsem byla zatím...Kiko,chtěl bych jednou potkat holku jako si ty!

Karlos (Pá, 2. 12. 2011 - 17:12)

Lechtání mě velmi...Nooo, když to partnerka už nemůže vydržet, tak to teprve začíná ta správná jízda :-)

Jarda (Po, 31. 10. 2011 - 17:10)

Lechtání mě velmi vzrušuje. Když mě partnerka lechtala poprvé, ověřila si, kde všude na těle jsem lechtivý a jak moc. Začala jemnými dotyky na zádech. Pak přešla na boky a začala mi počítat žebra, pěkně shora dolů a zase zpátky několikrát za sebou. Pak se zaměřila na nohy, na vnitřní části stehen. Nakonec skončila na chodidlech. Lechtala obě chodidla najednou od prstů přes klenbu k patám a zpět. Když mě lechtala na žebrech a pak na chodidlech, musel jsem zhluboka dýchat a myslel jsem, že se počůrám. Ale snažil jsem se to vydržet. Začal jsem pociťovat, že mým tělem začala pulzovat zvláštní energie. Pak mě partnerka požádala, abych jí lechtal stejným způsobem. Od té doby se lechtáme pravidelně, jen partnerka je mnohem víc lechtivá na chodidlech. Tam jí lechtám jen když mě o to požádá a přestanu, když mě řekne, že už to nemůže vydržet. Lechtání je prostě famózní zážitek.

Ondrys912 (Čt, 9. 6. 2011 - 13:06)

Lechtána jsem byla zatím...To mě zajímá, mám podobný sny jako ty. Kdybys chtěla, napiš mi na mail: [email protected] a pokecáme o tom.

Kika (St, 8. 6. 2011 - 21:06)

Kiko, a jak ty osobně...Lechtána jsem byla zatím asi jen dvakrát, aj to spíš jen na chodidlech. Bylo to od jednoho sympatického kluka a tak mi to nebylo vysloveně nepříjemné, spíš naopak. Totiž i kluk ví být citlivý. Chtěla jsem si to prostě vyzkoušet a udělat aj jiným radost... Znám ten pocit, když můžu někoho lechtat, je spousta takových lidí. Stává se mi, že se mám sen, v kterém já lechtám libovolnou osobu libovolnou metodou. Pak se vzbudím a prostě musím lechtat. Ještěže mam za kamarády ticklery, který uměj všechno zařídit:)

Adam (So, 12. 8. 2023 - 01:08)

ozvi se mi na IG a_vedra______ tky bych rad nekoho takoveho poznal. kolik ti je prosim let lucko

Ondrys912 (Ne, 5. 6. 2011 - 13:06)

Opravdu jsou holky, které...Kiko, a jak ty osobně prožíváš, když tě někdo lechtá?

Kika (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

Já si teda moc neumím...Opravdu jsou holky, které mají k lechtání pozitivní vztah - za určitých okolností se jim decentní lechtání od kluků může i líbit (je to prý vzrušující), poněkud to zní neuvěřitelně. Vela holek taky v rámci zábavy (taková příležitost se nenaskytne každý den) s radostí zlechtá svého kámoše/kámošku. Takový případ jsem i já, když mám na vybranou, raději si užiji dominantní lechtání, kdy využiji bohatou fantazie můžu jsi pohrát s obětí (stejně jako většina kluků...) Ovšem někdo raději "čeká" spoutaný...ale takových obětí není nikdy dost!

Nikola (So, 4. 6. 2011 - 16:06)

Já bych řekl, že holek,...Já si teda moc neumím představit, že by se nějaké holce líbilo být lechtaná.

kluk (Ne, 1. 5. 2011 - 21:05)

Necháváš se ráda...strašně mě vzrušuje lechtání od holky na břiše, pupíku a bradavek

Máš zájem ? (Ne, 1. 5. 2011 - 03:05)

Necháváš se ráda dobrovolně lechtat po celém těle ?Napiš na [email protected], nebo si mě přidej na ICQ do kontaktů - číslo 616011880 a domluvíme se.

Julie (Po, 8. 3. 2021 - 11:03)

Já se nechávám. Se zlechtat mám to moc a. Moc ráda lechtani od malička julka

Y (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Ahoj, jestli chceš, tak napiš a něco můžem podniknout ;-)
[email protected]

Aleš Petrák St… (Ne, 4. 10. 2020 - 21:10)

Mám zájem o zlechtala na chodidlech nikoho nemám ozvěte na lechtání 606572385

:) (Po, 4. 4. 2011 - 21:04)

Ono lechtání je vlastně...a Lucko jak dlouho trvalo než ses počůrala xD byla jsi jako malá tak lechtivá že ses počůrala během chvíle nebo až po době :)))))))))))))) a kolik ti vůbec bylo??? xD

Reklama

Přidat komentář