Reklama

Lechtání

10 (Út, 29. 3. 2011 - 11:03)

myslím, že na fotbal se Španělskem budu asi dlouho vzpomínat. Byl totiž u nás na návštěvě kámoš s manželkou a za každý gól jsem obě holky slušně zlechtali. Jeho žena po té penaltě hodně rychle odběhla na záchod, tak doufám, že jsme to nějak nepřehnali :-). Ale bylo to super a kromě pár komentářů, že jsme jak malí haranti, to ženské vzaly taky v pohodě, asi jim pomohla ta flaška vína, co už měly v sobě :-)

ondrys912@sezna (Pá, 25. 3. 2011 - 17:03)

Ono lechtání je vlastně...To je přesně ono, je důležitý, aby se to té lechtané líbilo, aby ten, kdo jí lechtá, věděl, kde jsou hranice, za které by neměl jít. Myslím že pak si to užijou všichni, protože máš pravdu Lucko, lechtání je opravdu fajn.

Anonym (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Já bych taky chtela aby me nekdo lechtal. Ale za nikým chodit nemůžu.

Default User Image
Anonimník (Út, 23. 1. 2024 - 00:01)

Já těrád zzlechtam nnapiš kkde bbydlíš aa eemail

Default User Image
Anonimník (Út, 23. 1. 2024 - 00:01)

Já těrád zzlechtam nnapiš kkde bbydlíš aa eemail

Vincek Peléšek (Čt, 24. 3. 2011 - 19:03)

Ono lechtání je vlastně......enem estli ty itrnico...

Lucka (Čt, 24. 3. 2011 - 19:03)

Ono lechtání je vlastně docela fajn ale ten pocit bezmoci to kazí, když je ho moc. Taky jsem měla dva starší bráchy a když jsem jim lezla na nervy tak mě prostě jeden držel a druhý lechtal tak dlouho, dokud jsem se nepočurala, což se mi pochopitelně líbit nemohlo.

ondrys912@sezna (Čt, 24. 3. 2011 - 17:03)

Já zase velmi rád lechtám...Já bych řekl, že holek, které jsou rády lechtané, možná není tak málo. Ale aby si troufly se samy od někoho nechat zlechtat, tam je třeba přeci jen silnější vztah k lechtání, a takových holek asi bohužel zas tolik není. Některé to možná ani nepřiznají, že se jim to líbí, což je škoda - pro ně i pro nás. Mě jde v podstatě o totéž co tobě Ludku - lechtat holky tak, jak by se jim to líbilo, ale zatím se taky nedaří takové najít. Přeju úspěch nám oběma.

Kluk (Čt, 24. 3. 2011 - 15:03)

Já zase velmi rád lechtám...Taky bych se nechal lechtat po celém těle, včetně toho nejlepšího mezi nohama to si myslím že asi každý kluk.

Ludek (Čt, 24. 3. 2011 - 13:03)

Já zase velmi rád lechtám holky kdekoliv na těle, ale zatím se žádná nenechala.Ilono, Petro - strašně rád bych někdy narazil na takové holky jako jste vy, že se rády necháte lechtat.Kdyby měla nějaká zájem nechat se lechtat, tak napište na [email protected]. Budu lechtat jak a kde si budete přát.

Henry (St, 16. 2. 2011 - 13:02)

Též bych se moc rád nechal zlechtat nějakou chutnou holkou. Když ženy chtějí, můžu lechtat velice rajcovne. A pak si to mužů skutečně užít.Vím, že více kluku by chtěli zažít takové lechtání. Ale věřím, že i některé holky aspoň nekdy lechtají bezmocný kluky, len proto, že sa im líbí ten pocit vládkyne, nebo proto, že se to vynutí kluk. Škoda, že tych holek je len tak málo.Konec konců , jejich dlouhé drápky a jemný, citlivý, menší, ale rychlý prstíky jsou na lechtání jako stvořené. Dle mně holky, když jich to baví, lechtají mnohem lépe jako kluky, kterých zajímá lechtání poloviček ovšem mnohem víc. Proto třeba potenciální holky nejenom lechtat, ale i nechat lechtat, ať se jim to zalíbí.

tickler (Ne, 30. 1. 2011 - 17:01)

Já bych se ráda nechala...Já bych tě lechtal jak je libo. Když tak mi napiš na mail [email protected] a domluvíme se.

jan (Po, 6. 10. 2008 - 10:10)

Láká mě představa, že mě nějaká holka, nebo ještě lépe 2, 3, 4 kamarádky přivážou k posteli a mučí lechtáním. Máte někdo podobné představy? Znáte někoho, koho to láká?

Adam (So, 12. 8. 2023 - 01:08)

ano, chci byt zlechtany 16letymi holkami ktere si se mnou delaji uplne co chcou, pak bychom se prostridali a byla by legrace na cely den

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 14:09)

Přál bych si aby na mě seděla starší dáma alechtala mě pod paží a fackovala

Vietcong_CZ_773 (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

petr (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Mě taky

Pavel kotas (St, 20. 11. 2019 - 15:11)

Ahoj našel by se někdo mladý kdo by mě staršího kluka přišel domů pořádně polechtat? Mám to moc rád ale nemám nikoho kdo by mě polechtal Když tak odvážlivci pište na email [email protected] Díky Pavlík

Dominik Lochman (Út, 22. 1. 2019 - 19:01)

Jo mám no

Dominicek (Čt, 27. 12. 2018 - 20:12)

Jo já taky a nechceš mě zlechtat

Reklama

Přidat komentář