Reklama

Bušení srdce po alkoholu a průjem

David (Ne, 24. 7. 2011 - 20:07)

Taky dost chlastám a po větším množství piv mívám někdy průjem. Bušení srdce po chlastu je asi normální, mám to taky.

! (Ne, 24. 7. 2011 - 20:07)

Pij s Mírou.

katka (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

si tady vsichni delate prdel...Tahle debata vypadá jako z protialkoholické léčebny... Jediné, co opravdu pomůže, je pít s rozumem nebo nejlépe vůbec... Zkuste si to po sobě přečíst, někteří... Vždyť to hraničí s alkoholismem

Natura (St, 22. 10. 2008 - 10:10)

Dano, ...si snad děláš srandu.?Huntuješ si tělo od dětství, a pak se ptáš, jestli Tvé zdravotní potíže můžou souviset s tímto životním stylem? Potřebuješ ještě jasnější důkaz, než jsou zdravotní problémy?'

dana (St, 22. 10. 2008 - 07:10)

dobry den..uz dlouhou dobu trpim prujmem..je mi 21 a da se rict ze od 15 hodne piju alkohol a kourim..treba kdyz jeden den piju tak druhy den me boli bricho a dokud se znowu nenapiju tak strawim cely den na zachode..byla jsem i na operaci s klickama na strewech,chwily to bylo dobry a pak zas po mesici je to to same..ma to i wic mych kamaradu..co to muze byt??muze to byt tim mym stylem ziwota??dekuju

Natura (St, 8. 10. 2008 - 07:10)

Na to je jediná rada, kterou znáš. nechlastat. :o)Ženský metabolismus je citlivější na alkohol a hůže se s tím vyrovnává.Průjmy druhý den po požití tvrdého alkoholu znám moc dobře. Vím, že to tak dělá více lidem ženám). A z vína bolí hlava. Ty to máš trochu jinak, tak zkus poslechnout své tělo, co Ti říká. Moje setra se třeba našla v jednom pití, které může a ostatní jí nedělá dobře. Když je na oslavě, pije jen bavoráky (Fernet+Tonic), po tom bezpečně ví, že se neopije a nebude jí zle. Třeba najdeš taky nějakou kombinaci, kterou tělo zvládne. Řekla bych, že tam roli bude hrát nedostatek tekutin (a alkohol ještě dehydratuje), tak něco jednoduchého-míchaného. třeba vinný střik. Co?'

jancicuja (St, 8. 10. 2008 - 00:10)

Také by mě zajímalo co to způsobuje?Nemůže to mít souvislost se štítnou žlázou?'

matylda (So, 27. 9. 2008 - 18:09)

Problém s bušením srdce v souvislosti s alkoholem mám už nějaký ten rok. Tvrdý alkohol nemůžu pít vůbec..stačí jeden panák třeba rumu ale i něčeho sladšího jako je polar atd a srdce mi jede jak splašené... A kolik hodin ještě potém, takže většinou nemůžu usnout a jen se převaluji a pozoruji a říkám si, že mě snad klepne. To samé když piji víno, jedině po piu mi to snad nedělá, ale to mám zase po pivu v poslední době průjem... Jsem zvyklá pít a to celkem dost, alespoň o víkendu..pátek sobota tak 6,7 piv, vždycky mi bylo třeba druhý den akorát špatně (kocovina) ale poslední době jsem po 3 piech 2x zvracela a od té doby (cca měsíc) stačí když si dám dvě piva a už letím na WC třeba 5x za večer..a průjem jak bič... Nevíte čím to může být? Hnusným pivem ne, mám to ať piju lahvové nebo točené, v tamté hospodě nebo tamté....'

Kusinda (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

Z piva mám průjem taky vypiju tři malé a ráno jsem na záchodě, možná toje kvůli tomu kovidu nebo špinavé trubky, není hospoda jako hospoda.

Reklama

Přidat komentář