Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

xy (Ne, 16. 10. 2011 - 04:10)

jseš!

Rex (Ne, 16. 10. 2011 - 02:10)

Lákají tu kalhotky i naprosto normální heterosexuály?Tedy bez zájmu o jiné kluky (i v kalhotkách) a bez zájmu o jiné poženšťování typu šminky, podprda, sukně a podobně?Já jestli nejsem jediný ...

jozef (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

ja nosim modré trenýrky.to sú modré trenírky čo nosili dievčatá na telesnu výchovu.

Filip (Čt, 29. 9. 2011 - 11:09)

Já nosím kalhotky velmi rád a to jsem kluk nejraději mám tanga a rád se v nich i udělám

nick (Pá, 15. 7. 2011 - 08:07)

Nebojte se ,za to nikdo ne... a jaké nabízíš

maruška (Út, 12. 7. 2011 - 22:07)

Nebojte se ,za to nikdo ne muže jak se n rodí na tento svět neznám nikoho kdo by neměl žádnou vadu soucítím svá mi a touto cestou klidně nabízím své prádlo mám značkové potrpím si na krásném oblečením

Doktor Mengele (Út, 12. 7. 2011 - 22:07)

Já taky rád nosím dámské...Ano máš pravdu. Je to skutečně o něčem jiném. Je to o příšerných depresích, ztrátě zájmu o sex, a to i o ten fetišistický, spočívající v nošení dámských kalhotek. Víme pane idiote?

Gerlach (Ne, 8. 5. 2011 - 14:05)

A kde bereš ty hormony ? To...Hormony zatím kupuji různě na internetu nebo ve fitnesscentrech to co berou kulturisti, ale jednou k doktorovi zajít budu muset, přece jen to leze do peněz. A že stříkám je pro mě taky záhada. Nejdřív jsem myslel , že jsou to nějaké zbytky, ale už je to přes půl roku a pořád stříkám dál. Tak nevím kde se to bere. Některé ženské také stříkaj í a nemají koule . Asi to pochází odjinud.

xxx (Ne, 8. 5. 2011 - 14:05)

A co asi tak strikas kdyz nemas koule che??? Tuhle bachorku vypravej holubum buziku!

Udivený (Ne, 8. 5. 2011 - 13:05)

A kde bereš ty hormony ? To si jako šel k doktorovi že nemáš koule at ti da hormony ?

Gerlach (Ne, 8. 5. 2011 - 13:05)

Jo, to je super, ale bez...Ale jde. Beru hormony a jde. Úplně normálně i stříkám. Akorát je to pro ně dost překvápko když to zjistí. I to si užívám když vidím jejich reakce a údiv že to jde i bez koulí. Je to naprostá bomba nechat se vykastrovat, už bych neměnil.

Nechápavý (Ne, 8. 5. 2011 - 12:05)

Já taky rád nosím dámské...Jo, to je super, ale bez koulí si život nedovedu představit. Nejde pak mrdat holky.

Gerlach (Ne, 8. 5. 2011 - 12:05)

Já taky rád nosím dámské kalhotky. Je mi příjemné jak krásně přiléhají na tělo a mají příjemný materiál. Akorát mě štvalo, že se mi tam nevešly koule a pořád vylézaly ven tak jsem se nechal vykastrovat a už mi sedí krásně pohodlně. I dámské těsné džíny nebo kraťásky můžu nosit. Cítím se v nich moc báječně a lidé zírají jak se mi tam ty koule mohou vejít a jak asi trpím když si je tam mačkám. Ale já vůbec netrpím, jen si ten příjemný pocit užívám. Klidně si dám nohu přes nohu a vůbec nic nepříjemného jako s koulema necítím. Doporučuji kastraci i ostatním, je to úplně o něčem jiném! Uvažuji si na léto koupit dámské plavky. Možnosti bez koulí jsou v tomhle směru obrovské!

Sub Jiri (Po, 2. 5. 2011 - 14:05)

Já taky. Nosím dámská tanga pod normální oblečení. Občas si v autobuse sednu před nějakou ženu (ne puberťačku, to by bylo hned haló) tak, ať jsou vidět. Když se zvedám, tak se na ni podívám a vidím, že si toho všimla. Alespoň malá radost.

A zkoušel sis t (So, 30. 4. 2011 - 23:04)

JO JA TAKY NOSÍM DÁMSKÉ...tampón?Doporučuju, vysoce absorpční!

JAN (So, 30. 4. 2011 - 21:04)

JO JA TAKY NOSÍM DÁMSKÉ KALHOTKY A CO JE NA TOM.DOKONCE SI JE I KUPUJI SÁM.TI KALHOTKY JSOU VYROBENY Z JEMNÉHO MATERIÁLU,KDYŽ TO SLIPY NE.K TĚM KALHOTKÁM SI KUPUJI I VLOŽKY,BÁJEČNE SE DÁ DO NICH VYSTŘÍKAT VŘELE VŠEM DOPORUČUJI.

pepe9 (Po, 10. 8. 2020 - 09:08)

TAKY TEL 728 285 330 SMS

eman (Út, 11. 1. 2011 - 17:01)

taky rád někdy v dámských trnkách

honza (Ne, 28. 12. 2008 - 13:12)

mě také vzrušují dámské kalhotky na sobě

ivan (Čt, 25. 12. 2008 - 11:12)

také nosím dámská tanga

Reklama

Přidat komentář