Reklama

Sex po operaci prostaty

luci (Ne, 22. 7. 2018 - 14:07)

S rakovinou prostaty sex? Po...Má pravdu. Pokud chlapovi vyšmiknou prostatu i kulky tak může být rád když to přežije a může chodit sám bez asistence čurat.

No (Ne, 22. 7. 2018 - 13:07)

Po operaci prostaty jste bez sexu. Tečka.

Mám taky neblah (So, 21. 7. 2018 - 13:07)

Rizika operace mi zatajili. Byla to operace střev. Ale přerušili mi nervy, takže už nemám ejakulaci a orgasmus jen částečný. Taktéž erekce je po operaci obtížně navoditelná.

luba (So, 21. 7. 2018 - 13:07)

jasem po operasi prostaty pul roku a vpohobě erekce je menší ale super

Chlap 51 (St, 21. 3. 2018 - 18:03)

S rakovinou prostaty sex? Po operaci? To už fakt nevím, co byste chtěli. Žijete? tak si toho važte.

jen tak (St, 21. 3. 2018 - 17:03)

Kecy. Kolegu v lednu...Tvůj příspěvek beru s velkou rezrvou. Sám vývod mám, takže se v této problematice velmi dobře orientuji. Takže bys první musel napsat čeho má vlastně vývod a proč. Při operaci prostaty není jediný důvod dělat vývod střeva, pač to spolu vůbec nesouvisí.

Pavel (St, 21. 3. 2018 - 14:03)

Rakovina prostaty se operuje...Kecy. Kolegu v lednu operovali, taky mu řekli, že je to banální zákrok a poleží si jen přes víkend a ve skutečnosti ho vykastrovali a také mu udělali vývod. Ten doktor říkal, že chirurg řeže vše, o čem má podezření, že by mohlo být prekancerozní adenom a ještě hodně tkáně kolem. A že se s tím tady nemazal, protože Jarda má porušeny i nervy vedoucí do penisu a kus střeva pryč. Nevnímá i začátek močení. A to neměl rakovinu, jen bylo podezření, že by se z toho mohla stát a ještě mu nebylo šedesát..

luci (Út, 20. 3. 2018 - 18:03)

Rakovina prostaty se operuje...Ona není operace jako operace.Pokud mu s prostatou odstraní i varlata,tak u někoho to může být definitivní konec erekce.

ta sestra psala (Út, 20. 3. 2018 - 17:03)

Hlavně s vývodem se moc...Rakovina prostaty se operuje dnes roboticky s minimem nežádoucích zásahů jinam, takže ten vývod musel být z jiného důvodu, třeba rakovina močového měchýře.

Milan (Út, 20. 3. 2018 - 14:03)

Přesně. A nejde o peníze....Hlavně s vývodem se moc nikde neseznámíte, i kdyby to šlo.

dmdm (Út, 20. 3. 2018 - 12:03)

Je to asi případ od...Tak tomu moc nevěřím, manžel je 1,5 roku po operaci - odstranění prostaty a nejde to.....

luci (Út, 23. 1. 2018 - 23:01)

Přesně. A nejde o peníze....Je to asi případ od případu.Sousedovi odstranily prostatu i varlata a sousedka říká že může,sice ne tak často jako dřív,ale jde to.

Jirka (Út, 23. 1. 2018 - 16:01)

Praxe je trošku jiná....Ta banda gauneru mi slibila že se vše navrati do normalu, po třech letech je všechno k ničemu, hlavně že zhrabli penize za operaci

k. (Pá, 4. 11. 2016 - 22:11)

Jaký asi může být sex po...Blbečci.Ty vždy chtěj něco nenormálního. Hořící led a podobný kraviny. Myslím, že jsou už tak mimo, že nevědí ani, jestli jsou kluk nebo holka.

Robert (Pá, 4. 11. 2016 - 11:11)

Jaký asi může být sex po...Tak ono téma je Sex po operaci prostaty a ta ne vzdy znamena kastraci. Nejprve budte spravne informovana, nez se hanlove vyjadrite.

Jitka (Pá, 4. 11. 2016 - 10:11)

Jaký asi může být sex po kastraci. Který vůl tyhle tématy vymýšlí.

Gilbert (St, 20. 5. 2020 - 18:05)

Mám za sebou operaci prostaty, totální prostektomii, čili odstranění prostaty, semenných váčků a chámovodů, tedy taková poloviční kastrace. Četl jsem si o tom hodně, než jsem nastoupil k operaci, nic z toho, co psali není, bohužel pravda. Půl roku po operaci (a to ani s dopomocí léků!) nejsem schopen erekce, tedy sexu, holt, daň za život. další problémy, jako inkontinence atd. radši ani nezmiňuji.... Nic moc....

Dan (Čt, 3. 11. 2016 - 17:11)

Kastrace většinou nutná není a jde poměrně dobře posoudit velikost nádůrku. Chirurgové to většinou řežou vše jako své alibi, protože mohou říci, že to nezanedbali, i když ke kastraci není důvod.

Lada (Čt, 3. 11. 2016 - 10:11)

A ta kasttrace je nutná vždy? slyšela jsem, že známého operovali a ten byl naštěstí informován kamarádem lékařem a dopředu kastraci opakovaně i písemně odmítal. Operovali ho tedy na prostatě a nekastrovali.V jiném případě to bohužel končilo kastrací a vývoden, přestože pacientovi řekli, že je to banální operace a za tři dny půjde domů. Pak se divil a teď žaluje nemocnici a ty šarlatánské doktory.

Ano (Čt, 3. 11. 2016 - 09:11)

Jiná možnost je rakovina, nemožnost moči a metastsze. Pozor na bylináře a šarlatany.

Reklama

Přidat komentář