Reklama

Nazí před návštěvami ? Jak na to ?

Michal (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Tak v tech plavkach je videt dost :))

Hanka (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Kamarádka by se třeba ráda podívala :-)))

Hanka (Po, 20. 5. 2019 - 08:05)

Doma a po zahradě chodíme normálně ve vedru nazí. Návštěvy cca nad 50 let, to jsme oblečení, mladší, tj. kamarádi, brácha a příbuzní do té cca 50, jsme nazí. Před cizími ne. Do bazénu normálně nazí. Když přijede někdo s balíčkem, tak jdu pro něj nahá. Už jsou zvyklí a když ne, tak se nedá nic dělat. Tady v okolí to o nás všichni vědí a nemám se za co stydět.

Jiřina Bohdalov (Po, 23. 7. 2018 - 19:07)

Jak na to?Svleknete se a jděte nahatý na balkon.Bude o vás vědět celej národ .

Fernando (Út, 12. 7. 2016 - 01:07)

A co my jako s tím???No Alenka to zřejmě uvádí jako zkušenost, že to běžně jde. A pro povzbuzení těm nejistým a nesmělým.

A? (Po, 11. 7. 2016 - 16:07)

Ahoj naháči. Já ted nevím...A co my jako s tím???

Alenka (Po, 11. 7. 2016 - 15:07)

Ahoj naháči. Já ted nevím proč být nahá před ostatníma, ale také nevím proč ne. Máme doma větší bazén a dost známých, co k nám chodí na koupačku. Považujeme za normální, když jdeme do bazénu všichni naahatí. Dospělí, děti i pubertální mládež. Nikoho to nepohoršuje a je to hezké.

j (Po, 20. 5. 2019 - 07:05)

Doma v bazénu se koupem nazi pořád a když se někdo dorazí v létě schladit tak jdeme stejně nahatí. Nevidím na tom nic špatného. Mimo bazén samozřejmě nazí nepobíháme ale ve vodě jedině bez je to příjemné

Holky na návště (Po, 4. 7. 2016 - 16:07)

Ahoj, budu rád, pokud ke mě občas přijdou nějaké holky na návštěvu a já před nimi budu moct chodit nahý ... [email protected]

David (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Já myslím, že některým lidem je jedno, kolik jim je, takže Šmirgl je asi stále stejnej Nevím, mně je dnes čtyřicet -a vidím, jak se to stále posouvá. Jo, i ve svém věku se rád podívám po mladé holce. Ale zjistil jsem, že mi to je jedno. Nedávno jsem byl na koupališti - a byla tam ženská, který mohlo být pomalu padesát - a nahoře bez. Ale byla hezká, měla dobrou udržovanou postavu - a jo, hodně mne přitahovala. Takže proč by sei někdo nevyváděl nahatej, i když je mu pětačtyřicet, případně padesát? Předpokládám, že i já v tom věku budu mít tendenci koukat se po ženách a sexovat

Kikouš (Čt, 11. 7. 2013 - 08:07)

No pravda je, že Šmirgl už trochu povyrostl. Jen mě fascinuje, že ho nenapadlo tak jednoduché řešení: do vstupních dveří (nebo jinak upraveného vstupního prostoru) dát vždy ceduli s nápisem "soukromý nudistický bazén, oblečeným vstup zakázán".Myslím, že každému by bylo jasné o co go.Časem by si lidé zvykli a buď by přestali opruzovat, nebo by automaticky vstupovalinazí. Kikouš

Eduard Nud (So, 4. 7. 2015 - 08:07)

Být nahý je krásná věc. Ale ještě lepší je být nahý s někým, protože ve dvou se to lépe táhne. Taky je třeba rozlišovat mezi nudismem a exhibicionismem. Jo, ještě. K čemu nahota, když není možnost se s ní s nikým podělit?

Zlata (Ne, 23. 6. 2013 - 14:06)

Zlatej Šmirgl i se svou Šmirglovou. Kde je jim konec

Iva (Ne, 23. 6. 2013 - 12:06)

Proč reagujete na tak starý příspěvek? Tomu magorovi je už 45 let. Tak ať dál běhá po zahradě, ať nadále běhá doma, vždyť je to jedno. Aspoň neztloustne. Jen jestli ho při tom běhání už neklepla pepka.

Honza (So, 22. 6. 2013 - 22:06)

Počitám, že tendle tejden, když byly tropický teploty, tak Šmirgl byl určitě ve svym živlu.

Honza (Po, 28. 7. 2014 - 16:07)

Já myslím, že některým...Jo, at' si klidně každej vyvádí nahatej, co chce.Ale Šmirglovi šlo vo to, aby moh něco vyvádět nahatej doma před návštěvama, a nevěděl, jak na to.

Návštěvník (Ne, 25. 1. 2009 - 17:01)

Šmirgle a nejsi tak nějak šmír...nebo by jsi se ním rád stal?

to (Ne, 25. 1. 2009 - 16:01)

Jsou tak mastná?

bezdomovec z Kl (Ne, 25. 1. 2009 - 16:01)

Když je vedro a máme co pít, poskakujeme na palouku kolem našich přístřešků, vesele křepčíme a naše nahá těla se bliští na slunci, jen nemáme ty čtyřky, ale to nám neva.

Návštěvník (Ne, 25. 1. 2009 - 16:01)

No mě by se to líbilo,ale do určitého věku,hlavně sousedek.

Reklama

Přidat komentář