Reklama

hledám romskou ženu

Aleš (Út, 5. 8. 2008 - 18:08)

To je ono! Jsou cílevědomé a sebejisté ačkoliv nemají důvod. Diskriminací mužů se dostaly do pozic, kterým vůbec nerozumí.Ženy by měly dělat práci na kterou stačí jejich intelekt. Např. v kravíně, na poli, jako služky, nebo jinou lehkou manuální práci.Ta doba je však bohužel už pryč. Místo toho budují kariéru(většinou přes postel)a tak nadělají víc škody než užitku. Viz. naše političky, státní zaměstnankyně na úřadech, nebo v ústavech pro přestárlé a nemohoucí.Jediné na co mají opravdu talent je plkání o ničem. To umí dokonale. Viz diskuze Panická porucha 8.Prostě dostaly moc prostoru a z chlapů se stali bábovky.Bohužel žijeme ve společnosti, kde jsou pravidla vytvářeny náhodně a člověk ztratil pojem o svém místě na světě.'

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 12:08)

provokuješ?'

Buchar (Út, 5. 8. 2008 - 12:08)

Romskou ženu? Nejsi idiot?!?'

anonym (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Idiot jsi ty.Tady ze sebe děláš, ale kdyby se na tebe jen nějaká Romka usmála tak bys za n dolejzal.

Michale (Út, 5. 8. 2008 - 10:08)

a proč zrovna romskou? Proč ne něco exotičtějšího černošku, mulatku nebo číňanku?'

Eva (Út, 5. 8. 2008 - 07:08)

Proboha Aleši, čím zůstaly cikánky ženami? Co to plácáš? Česých emancipovaných žen máš plné zuby a nás tady osočuješ z povrchnosti a povýšenosti? V jednom máš pravdu, cikánky zůstaly ženami, které jen kynou, rodí jedno dítě za druhým, jelikož to od státu docela slušně sype, v životě nebudou poctivě dělat a ta jejich komunita je vždy ovládne i kdyby měly sebevětší snahu. Dnešní "emancipované" fifleny nerodí od 16 let, jsou cílevědomé a vyrovnané ženy, které si po dovršení plnoletosti nestoupnou hned ke sporáku a pračce.Co vlastně ty od ženy očekáváš, že tě tak štvou ty "emancipované fifleny".-))'

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 03:08)

To je pravda,prase je na vytírače cikánských jeskyní příliš inteligentní!'

Prase jsi Ty (Út, 5. 8. 2008 - 03:08)

BLBE!

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 03:08)

To může chtít jen prase'

Návštěvník (Po, 4. 8. 2008 - 23:08)

Aleši, Aleši, kam to chodíš s faleší??Do cigory zasuň pták, bude z toho cigáňák.'

Jmenuji se Aleš (Po, 4. 8. 2008 - 22:08)

To abyste se měli do koho strefovat.'

Návštěvník (Po, 4. 8. 2008 - 22:08)

Nedivím se že hledáš cigánku. Mě už taky unavují bílé emancipované fifleny.Cigánky zůstaly i v tomto šíleném světě ženami a navíc jsou živočišně krásné.Já mám kamarádku cigánku(oslovil jsem ji na ulici) a je to skvělá, upřímná holka. Na rozdíl od "gadžovek", které chlapy jenom používají jako schody své vlastní kariéry.Jana a Eva jsou jasné případy povrchnosti a povýšenosti.Je mi z vás špatně!'

Rád bych si s tebou vyměnil pár písmenka,,Ervin

pro Michala (Po, 4. 8. 2008 - 17:08)

přejdi se po městě a nájdeš co hledáš,tady nic nenajdeš'

Eva (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

Pokud si někde "vypůjčí" PC, tak ano.'

Jana (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

No, nevím, jestli romské ženy pracují s internetem.'

anonym (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Proč by neměli umět na PC.Pohybuji se v prostředí, kde se hodně pracuje s PC a když vidím české ženy jak využívají PC tak se mi z toho chce brečet.

michal (Ne, 27. 7. 2008 - 17:07)

hledám romskou ženu na seznámení na věku vzhledu a postavě nezáleží,je mi 27 let když tak pište na motorek"email.cz dík'

Reklama

Přidat komentář