Reklama

Jsem děvka. Jsem děvka?

:-) ? (St, 17. 11. 2010 - 19:11)

děvky to budou mít výdycky v životě nejjednoduší, nejsnadnější - to dá rozum který ty děvky nemají !! a vooo tooom to je

Jste děvky a př (St, 17. 11. 2010 - 19:11)

Vy kurvy zmrdaný se modlete aby se doba nevrátila o sto let zpátky a nebo aby jste nežily v arabských státech - tam je vaše místo a tak se méněcenný tvor jako vy,který v ráji hřešil a je rádoby in může radovat,že žije v této době-což je v prdeli děvky...

Klára (So, 5. 1. 2013 - 13:01)

Miluju svého monžela, ale...stejný problém.

Aleš (Čt, 3. 1. 2013 - 22:01)

Držet pěsti mohu, ale raději bych Ti držel kozy, pardon, ňadra. :)

Jedna (Čt, 3. 1. 2013 - 20:01)

a co já? Přišla jsem menželovi na nevěru a toužím mu splatit stejnou mincí-o nápadníky nouze není, i když nejsem žádné poupě, ale zralá žena...už jsem si smluvila rande a těším se na ně , jsem děvka ?? Nebo manželka kurevníka? kdo vlastně jsem?? Asi nejlepší je neřešit a užít si-jako to dělají ti kolem mně...jistě jsem se trápila, ale kupodivu krátce, asi si uvědomuji, že můj čas se krátí a smutnění a slzy cenu nemají a jen mi berou čas, který mi nikdy nikdo nevrátí...ano, byla jsem věrná, pokušení bylo, ale bála jsem se chodit po tenkém ledě, nyní se všechno změnilo, chci jiného muže a milování s ním, zakázané ovoce a výčitky svědomí by se jistě nekonaly, to vím. Jistě to není řešení, ale ani to neublíží, když to bude opatrně a potají-jdu do toho, držte pěsti,.

Milan (Čt, 3. 1. 2013 - 19:01)

Miluju svého monžela, ale...Nesmíš pít alkohol :D

??? (Čt, 3. 1. 2013 - 19:01)

Tak nechlastej? A jestli ti to dělá dobře a jsi spokojená tak chlastej dál! Pak jsi ale opravdu děvka! A nejsi sama, taky jednu takovou znám, že jak se napije tak by vošukala i pánské kolo!

SILVO máš pravd (St, 2. 1. 2013 - 23:01)

jsi děvka :D

Marek (St, 2. 1. 2013 - 23:01)

A jsi nyní také opilá? Že bych toho také využil. :)

Jana (St, 2. 1. 2013 - 22:01)

Miluju svého monžela, ale mam problem, že když jse opiji tak oblézam kazdého chlapa a oni to využívají.

David Škvor (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Napis

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 00:11)

Si děvka!!!

Rentiér (Čt, 8. 10. 2009 - 05:10)

Dříve jsem měl rád děvky,co mám hovno prachy,mám raději mrchy.......jsou takové upřímnější!

quido (Čt, 8. 10. 2009 - 03:10)

Děvka je taková žena,která za to bere prachy.Ta,která to dělá pro vlastní potěchu je jen mrcha.

Tinka (St, 7. 10. 2009 - 09:10)

Pokud o tom jenom sníš, jsi...ať už jsi muž nebo žena, napsáno přesně a pravdivě.

324 (St, 7. 10. 2009 - 08:10)

Pokud o tom jenom sníš, jsi normální žena. Až to uskutečníš, budeš nevěrná žena. Teprve až za to začneš brát paníze, tk potom budeš děvka.

Mrouskejte se a (St, 7. 10. 2009 - 02:10)

Je to paráda,mám rád náruživé děvky!

Tinka (Út, 6. 10. 2009 - 21:10)

Už jen to, že o tom přemýslí...ale chlapi to dělají v reálu, zahýbají ostošest, to je dobře, Lbore ? Pálí mosty, mnozí opouštějí rodiny a děti, třeba po čtvrt století manželství pro mladší, to je dobře, to je správné ? Vidím to kolem sebe. To není nic špatného snít-jeden spisovatel řekl, že už jen o něčem snít je důvod žít. Sny neublíží. Taky sním, každý sní. Jen je potřeba být opatrný při uvádění snů do reality. Ty nesníš nikdy v tomto duchu Libore ? Asi nejsi léta ženat, že ?Kolik je tady žen, kterým manžel po kupříkladu dvaceti letech manželství, nebo i méně, dá, o čem ony sní ? A naopak, ty ženy svým mužům ? Vidíte-a proto sníme.

Zita (Út, 6. 10. 2009 - 19:10)

A ja uz to dokonce delam ....

Ava (Út, 6. 10. 2009 - 18:10)

Ja o tom taky premyslim. O jednom zcela konkretnim muzi a barvite si predstavuji, co bych s nim mohla delat......

Reklama

Přidat komentář