Reklama

Sex v ponožkách

ju (Čt, 24. 7. 2008 - 19:07)

a mne to prijde treba sexy..bily ponozky na chlapovi..snad proti gustu zadny disputat pratele..

viliman (Čt, 24. 7. 2008 - 18:07)

ponožky nejsou podstatné -jak říká taky ženská. Rozhodně bych nebyl připuštěn s nemytým penisem ale ponožky, třeba v zimě na horách manželce nevadí

Návštěvník (Čt, 24. 7. 2008 - 17:07)

holky vite ze 90% zen nosi prez noc ponozky a ja taky a ani na sex je kolikrat nesundavam teda kdyz nejsem s nejakym novym pritelem to se nechci strapnit ale jinak porad je mi teploucko na nozicky a nicemu to nevadi a pride mi to legracni kdyz je ma i chlap no nevim nevadi mi to naopak je to prakticke:-))

taky ženská:-) (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Micka, no tak nechytej za slovo.:DMyslí se tím relativně čisté. Tomu mému nohy nesmrdí a když je má půl dne na sobě, tak mi to fakt nevadí. Jak tu někdo poznamenal, tou částí těla, kde jsou ponožky, se nesouloží- teda obvykle.:D Mě zajímá čistota jeho rukou a údu.Sama jsem taky zimouřivka - studený ruce a nohy. V zimě často nosím čistý bílý ponožky do postele. A na sex si je nesvlíkám, protože na přání mého partnera se v ložnici téměř netopí.:)

Petra (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Já mám věčně studené nohy a už od mala nerada chodím na boso takže ani při sexu si je nesundávám..Nosím ale ty ťapky co nelezou z bot

Návštěvník (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Já mám věčně studené nohy a už od mala nerada chodím na boso takže ani při sexu si je nesundávám..Nosím ale ty ťapky co nelezou z bot

Micka (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Holky, píšete, že vám sex s ponožkama nevadí, když jsou čisté a voňavé....a to si jako myslíte že si chlap před souloží valí umejt nohy a vzít čistý ponožky????? poněkud naivní ne?

Kofr (Čt, 24. 7. 2008 - 13:07)

Jedině v ponožkách,ty mě vždycky nejvíc zdržovaly,kdo je má hledat v tom fofru....i ty boty mi dávají zabrat....ale co nadělám...když mě sex baví..:-)

Jan (Čt, 24. 7. 2008 - 12:07)

V ponožkách je to lepší.

taky ženská :-) (Čt, 24. 7. 2008 - 10:07)

Mě čisté ponožky taky nevadí. Dohady o tom nakolik jsou ponožky jako jediný oděv na těle asexuální mi připadá stejná pitomost jako že by si muž měl po sobě dávat dolů záchodové prkýnko.:-))

viliman (Čt, 24. 7. 2008 - 09:07)

čisté ponožky - nevadí, smradlavé to vadí !

Tereza (Čt, 24. 7. 2008 - 09:07)

Taky jsem si to vždycky říkala, jak je to hrozný, ale včera mě můj miláček tak rozpálil, že jsem si ponožek všimla, až když bylo dááávno po :o)

Monica (Čt, 24. 7. 2008 - 01:07)

Tak to jestli má přítel při sexu ponožky nebo ne, mě opravdu nijak netrápí :-) Když teda v nich někde nechodil celej den, že? :-) Ale já doma v ponožkách spim běžně (samozřejmě v čistejch), protože máme v bytě celkem chladno... Tak mi nevaděj ani při sexu - jak na něm, tak na mně, stejně mu na nohy při tom nevidim, tak co :-)

Micka (St, 23. 7. 2008 - 23:07)

Tak chlapům bez ponožek při sexu ZDAR :-) Sundavejte si je prosíííím....

Azra (St, 23. 7. 2008 - 20:07)

Jj, je to opravdu strasny :-)). Taky nechapu, proc to delaji. Nereknu, kdyz je to nejaka rychlovka venku, ale takhle .... Muj predchozi pritel (pred tim, co si je nesundaval) si ponozky vzdycky dával pryc a byl moc sexy ...

Micka (St, 23. 7. 2008 - 19:07)

čauky, jojo, uuuplně souhlasím, taky mi to přijde divný, když je chlap celý nahý ale ponožky si nechá, fujky:( Proč to chlapi děláte?????dokonce můj přítel si nechával ponožky i přes noc, sundal je akorát když se sprchoval, sice todle nebyl duvod kvůlu kteremu jsme se rozešli, ale i tak - chlapi jen v ponožkách nejsou fakt přitažliví!!!a navic když je maj vyhrnuty až ke kolenům :-D

Azra (St, 23. 7. 2008 - 16:07)

Také vám přijede sex v ponožkách naprosto asexuální? Měla jsem několik měsíců přítele, který si při sexu ponožky nikdy nesundaval, ač byl celý nahý. Hrozné ....

Hedvika (Po, 22. 11. 2021 - 23:11)

A co je na tom? Já jsem žena a když je mi zima tak si taky při tom nechávám ponožky. Nějak nechápu ten dotaz. Proč by to mělo být hrozné? Hrozné jsou jiné věci...

Jadro (Pá, 26. 11. 2021 - 22:11)

Nič nie je na tom hrozné. Mne sa páčia ponožky aj podkolienky, je to super.

Reklama

Přidat komentář