Reklama

Vadim Zeland - vše o jeho knihách

lulik (Pá, 16. 9. 2011 - 23:09)

Uplne nesouhlasim, takhle se to neda shrnout. muzes si vizualizovat i cil, tim prece nic nepokazis.. ale ptas-li se na cestu uvedu priklad. chces si poridit nove auto, vizualizujes (a zaroven i postupne realizujes) navstevu salonu, vyber doplnku, barvy, jak jednas s prodejci.. zacnes zit tak, jako by to auto bylo vyrobeno pro tebe- v predstave a nasledne i v realite. ale opakuji, tohle je uz nepresne zjednodusovani jeho filozofie.

Alena (Ne, 11. 9. 2011 - 18:09)

v transurfingu nachazim hodne...Jak vypadá prosím ta "cesta" na příkladu v reálu? Zeland říká, že bychom si měli vizualizovat ne cíl, ale cestu, kroky.. Můžeš mi prozradit tvé pojetí jeho teorie?Děkuji

lulik (Pá, 9. 9. 2011 - 14:09)

v transurfingu nachazim hodne paralel s budhismem.takove pristupy by se meli deti ucit na zakladni skole a svet by byl krasnejsi a jednodussi.ano zmenilo mi to zivot od zakladu, uz jej prirozene a zlehka pouzivam tak 3 roky a ziju stastny zivot.

frenky (Út, 5. 7. 2011 - 16:07)

Knizky Vadima Zelanda mi...tak snad o 180 stupnov...

danaka (St, 2. 3. 2011 - 13:03)

na Václaváku http://www.neoluxor.cz/

Mila (Po, 28. 2. 2011 - 15:02)

Kde koupit jeho knihy-Ovlivňování reality VI,VII,VIII.Díky

Michaela Kyjonk (St, 26. 1. 2011 - 20:01)

Knizky Vadima Zelanda mi zmenily zivot o 360stupnu. Dnes muzu tvrdit, ze je to me nejvetsi bohatstvi, ctu je stale a stale dokola a vzdy se najde neco co me inspiruje na me ceste uspechu. Do budoucna bych toto vedeni rada predala lidem v podobe kurzu. Je to neuveritelna metoda probuzeni. Stale se ucim a svet me fascinuje svou dokonalosti..Zacla jsem opet pocitovat detskou radost z byti a vse se opravdu zacalo otacet, tak jak chci ja..Budu velice rada, kdyz se tady najde nekdo, kdo bude mit zajem se semnou o sve zkusenosti podelit. Momentalne ziji v Kalifornii tudiz jedine spojeni je skype nebo mail. [email protected] se tesit..xoxo

EJ (Po, 1. 12. 2008 - 19:12)

Knihy mi priniesli ve?mi pozitívneho a som rád, že mi ich kamarát odporučil. Zatia? som nečítal VII. diel, no doteraz SUPER!!!

EJ (Po, 1. 12. 2008 - 19:12)

Knihy mi priniesli ve?mi pozitívneho a som rád, že mi ich kamarát odporučil. Zatia? som nečítal VII. diel, no doteraz SUPER!!!

Ola (Út, 11. 11. 2008 - 09:11)

Lidi, ono je to ale fakt těžké nedat se zatáhnout do hry kyvadel. Můj případ z nynější doby: Před naším domem byla taková krásná zahrada, ale přišla jedna vypasená podnikatelka, stomy vykácela a teď je tady planina....a já píšu stížnosti na všechny strany a tu hnusnou babu děsně nenávidím - a tím se tedy vesele "houpu na kyvadle". Ale řekněte mi, jak je možno zůstat v takovém to případě mimo a má člověk vůbec právo nevystoupit proti zlu a nabubřelé tupé zpupnosti ?

Pavlina (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Jsem sice zatim v polovine prvního dilu ale co jsem tak pochopila tal v teto situaci by jste se měla zachovat prese naopak nez činite, zkrátka ignorovat to co se kolem vas deje a nevkladat do toho zadne pocity (coz je jak pisete opravdu tezke) ale pokud uplnr odmerite energii z tohoto problému pryc na nevo jineho pozitivniho melo by se to samo vyresit

Bikama (St, 8. 10. 2008 - 19:10)

Všem, co to čtou a tzv. bojují s negativismem, chci říct, že se mi to dlouho taky nedařilo, jeho radami už se zabývám asi dva roky a teprve teď se mi podařilo sladit trochu rozum a duši a čím dál častěji vidím výsledky. Takže lidičky, zkuste vydržet a najít si svoji cestu, jak tyto věci používat, stojí to za to - bez ohledu, jak na vás koukají ostatní.

JK (Čt, 25. 9. 2008 - 15:09)

Ahoj, čtu již Zelandovu druhou knížku a přijde mi skvělá. Mohu jen doporučit.

Olča (Čt, 25. 9. 2008 - 12:09)

Ahoj "transurfingáčové", mě se dostal do rukou jen 2. a 3. díl...., mohu ale říct, že uvést Zélandovu teorii do praxe je dost fuška, zatím se mi stále jen daří to mé tradiční - vyvolávat si katastrofy. Jsem totiž ta "negativistka" ( jak se tam o tom píše) a v tom jsem fakt dobrá.

Bikama (So, 20. 9. 2008 - 22:09)

já mám všech jeho 7 dí?ů a čtu je průběžně pořád dokola, protože to není knížka, která se přečte jednou, ale je třeba to číct vícekrát, aby sis určitě věci sám v sobě upevnil a uvědomil. Je to na delší dobu, ale mnně v hodně věcech funguje.

Návštěvník (Ne, 14. 9. 2008 - 21:09)

přestaňte se tolik vrtat sami v sobě

nicholas (Ne, 14. 9. 2008 - 20:09)

prave jsem docet prvni dil a zaujalo me to jenom mi pripada ze na to abych to zacal uplatnovat musim si to precist nejmin 2× ale nemate nekdo nejaky skusenosti v praxi?

Bikama (Ne, 10. 8. 2008 - 00:08)

A ty nějaký pozivní máš? Klidně se o něj poděl, budu ráda...

Lucky (Pá, 8. 8. 2008 - 14:08)

myslím, že jeho knihy se čtou velice úspěšně, ale ne všichni (všechny) napíší svůj názor na tomto webu :-)

Bikama (Ne, 3. 8. 2008 - 13:08)

...koukám, že jeho knihy asi moc lidí nečte...

Reklama

Přidat komentář