Reklama

Bydlení v paneláku:(

Zdenek Vláčil (Út, 31. 1. 2023 - 01:01)

Myslel jsem si, že si opravím byt po babičce v Brně. Byl jsem tam s ní často a mám na ten byt krásné vzpomínky. Jenže když jsem tam šel po tom co umřela, tak jsem tam v podstatě nedokázal být a najednou jsem si už ani nedokázal představit, že bych tam bydlel. Proto jsem se rozhodnul byt prodat. Prodal jsem ho za dobré peníze díky realitce vysnenydum z Brna. Vše bez problémů, prostě paráda.

Marta (Pá, 27. 1. 2023 - 22:01)

Se kterou realitní kanceláří máte teda zkušenost jestli se můžu zeptat?

Venda (Po, 27. 2. 2023 - 17:02)

Prodal jsem byt jen přes právníka a notáře, peníze až do převodu na KÚ a nabytí právní moci uloženy v bankovní úschově. Za služby jsem jim zaplatil se vším všudy plus jistotní účet u banky cca, 60 tis. Byt jsem si nafotil a bezplatně zainzeroval sám. Realitky po mě chtěli za prodej bytu 130 až 160 tis. Prodáno vyřízeno a za ten min. rozdíl 70 tis. pro realitku jsem si užil s přítelkyní slušné dovolené.

F (Po, 27. 2. 2023 - 19:02)

Po mě chtěli ty zlodějové z RK za prodej baráku třista tisíc. Hrůza zlodějská. Nakonec to jsem to prodal přes notáře který to to vše zařídil za sto litrů a ještě to udělal tak že vlastně nakonec těch sto tisíc zaplatil ten kupec. Dostal jsem to co jsem za barák požadoval a přitom mi z RK pořád tvrdily že prý je to moc a nikdo mi nedá. Normálně bych jsem napsal jméno těch RK ale nechci mít žádné problémy. Říkám jen bacha na prodej přes RK ale možná nejsou všechny stejné.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 22:01)

Nedělej tu reklamu.

Linda (Čt, 26. 1. 2023 - 00:01)

Nejrychlejší způsob prodeje je určitě s realitní kanceláří. Já měla opravdu štěstí, dokázala jsem najít realitní kancelář, která vyřešila prodej opravdu rychle a výhodně. Dostala jsem nakonec víc, než jsem ze začátku vůbec čekala.

Marta (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

Máte prosím někdo zkušenosti s prodejem nemovitosti? Ideálně teda v Brně? Dokážete mi s prodejem někdo trochu poradit?

:DDDD (Út, 17. 1. 2023 - 20:01)

Ta firma musí být hodně zoufalá, když na toto přistoupí....
Lenka (anonym)
Já jsem si zařizovala bydlení sama. Podařilo se mi sehnat v Kolíně byt za dobrou cenu, jen se musela kompletně zrekonstruovat. Našla jsem si proto firmu na vybourání bytového jádra vyklizenikolin .cz a pak jsem se už do rekonstrukce pustila sama.

Klára (Út, 17. 1. 2023 - 20:01)

Když jsem koupila byt v paneláku v Kolíně, tak jsem rychle začala řešit, kdo by nám vyboural bytové jádro, aby se byt mohl zrekonstruovat. Podařilo se mi celkem rychle sehnat firmu vyklizenikolin .cz, která to udělala perfektně a hlavně i levně.

Renata (St, 20. 7. 2022 - 20:07)

Máme v paneláku feťáka - celé noci prořve, vyhrožuje lidem zabitím, již i několho zmlátil a stejně s ním nikdo nehne, aby se odstěhoval. Takový soused je neštěstí, ale samožzřejmě se to můůže stát i na vesnici v sousedním baráku.

Lenka (Čt, 14. 7. 2022 - 22:07)

Bydlení v paneláku jsem už měla opravdu dost, ale pořídit si bydlení není žádná sranda. Už jsem ale opravdu chtěla vypadnout z toho bytu, a tak jsem se s manželem rozhodla pro pořízení modulového domu, který je cenově dostupný. Máme ho od celorocnimobilnidomy .cz je celoroční a luxusní. Perfektně se v něm bydlí

Evka (Út, 11. 12. 2018 - 12:12)

Zkuste zavolat do realitní kanceláře Edox reality, já jsem s nima prodával dům a dostala jsem dokonce zálohu ještě před prodejem domu.

Karel (Po, 10. 12. 2018 - 14:12)

Ano chci prodávat přes realitní kancelář, nechci to řešit na vlastní pěst, ještě bych se připravil o peníze.

Jirka (Ne, 9. 12. 2018 - 13:12)

A určitě chcete prodávat s realitní kanceláří?

hm (Pá, 7. 12. 2018 - 11:12)

V protější diskusi vystupuješ se stejnou otázkou jako Eva.

Karel (Pá, 7. 12. 2018 - 11:12)

Prosím, můžete mi někdo doporučit realitní kancelář z Prahy? potřeboval bych rychle prodat byt v Praze.

Petr (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

V podstatě je dobré informovat se u více kanceláří. Dnes byty nejsou a tak si můžeš klidně i diktovat cenu.
Naše známá takto prodala v září byt, který má hodnotu cca 4800000 za milionů šest.
Říkala jim pořád dokola: "Mne vůbec nezajímá, jakou má ten byt hodnotu. Pokud ho chcete, tak vám ho prodám za šest".
A skutečně prodala. Byty totiž nejsou a jdou pořád nahoru. Tento byl na Praze 6

Bydlení v panel (St, 22. 8. 2018 - 18:08)

Je děs a hrůza nejhorší co může být, žádnej klid, žádný soukromí, permanentní štěkot čoklů, všude se válí čoklí hovna, všude se válí vajgly od kuřáků, bordel neskutečnej. V paneláku je smrad stařeckej, zatuchlej smrad, starý báby a dědkové jsou smradlavý, nemytý prasata, atd. atd.

Petr (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

To záleří , kdo tam bydlí. Tento problém můžeš mít klidně i v nějakém plesnivém činžáku. A o bydlení v centru Prahy ani nemluvě. Samý ožralý cizinec, co ti tam řve až do rána.
Pokud chceš mít klid, jedině rodinný domek. Akorát nesmí být v okolí dobytek, co pálí uhlí odpad v kotli, který je navíc špatný.
Takže si vlastně nikdy nevybereš.

Karo (St, 22. 8. 2018 - 12:08)

ahoj, zakládám toto téma...Jestli se chceš pustit do větší rekonstrukce například měnit příčky tak je potřeba stavební povolení a to bych ti doporučila využít http://comeflexoffice.cz/sluzby/pravni-sluzby hlavně ušetří čas, který se stráví na úřadech. Jinak musíš mít projektovou dokumentaci. A změna bytu určitě může pomoci, aby ses cítila lépe.

Reklama

Přidat komentář