Reklama

chci sex (jenže pořád)

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2009 - 13:06)

anebo si najít bokovku - ten s větší potřebou sexu je uspokojen, ten s menší potřebou sexu má zase klid....

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2009 - 13:06)

Největší problém asi bude ten, že těm co nepotřebují sex asi vůbec nedochází, že to někomu může chybět. A ty kteří sex potřebují nebo vyžadují potom mají za prasáky a úchyly.Bohužel k tomu napomáhají i z odborných kruhů doporučení, že frekvence pohlavních styků by se měla přizpůsobit tomu, kdo má menší potřebu. Podle mě je to blbost a myslím si, že přizpůsobit by se měli oba dva partneři. Prostě ten co má větší potřebu to musí občas bez sexu vydržet (případně si to sám udělat) a ten co má menší potřebu by se měl občas přemoci a druhému vyhovět.

Kája (Čt, 4. 6. 2009 - 11:06)

Souhlasim,ale na druhou stranu nechapu,proc takovehle zeny setrvavaji ve svazku.Musi jim byt jasne,ze clovek sex potrebuje.At jsou tedy bez chlapa a nemusi nikoho obelhavat nebo sami trpet.Jinak jsme na tom stejne.Muj pritel je take 2-3 tydny pracovne na cestach.Takze rozumim velmi dobre.

Nesouhlasím (Čt, 4. 6. 2009 - 09:06)

Já si myslím Kájo,že je to taky hodně vše o toleranci a o vyhovění tomu druhému.Jenže,když je některé ženě sex nepříjemný nebo ji to dokonce bolí,potom se neustále vymlouvá a lže.Je to hrozně těžké a na doktorce už je hodně takových témat.Je hrozné někoho nutit do sexu,když je mu to vyloženě nepříjemné.A na druhou stranu je hrozné,když někdo sexuálně strádá a je pořád odmítaný.Např..,když můj partner musí někam odjet na 3 týdny...po 3 týdnech úplně šílím a už to nemůžu vydržet.Tak se dovedu vžít do situace,když je někdo odmítaný měsíce.

Kája (St, 3. 6. 2009 - 20:06)

Takze podle Tebe je zcela v poradku a normalni,kdyz zeny "bolehlavky" soustavne odmitaji muze,se lzi na rtech?!Sama pises,ze obcas stradas,tak si predstav,kdyby to nebylo jen obcas,ale permanentne.A navrch by Ti muz jeste lhal a vytacel se,jen aby s Tebou nemusel spat.Jak by se Ti to libilo?Je to ponizujici.Takovy zensky at jdou do klastera,nebo do p....e!Pak se strasne divi a cumi,jak je mozny,ze si ten jejich nasel bokovku a nebo uplne odesel!

Nesouhlasím (St, 3. 6. 2009 - 16:06)

s Kamilem.Proč by ženy--bolehlavky měly chodit k psychiatrovi.Každý má jiný sex.apetit a jestli má někdo potřebu 1-krát za 2 měsíce,není to důvod k náštěvě psychiatra...a k tomu "defektní"..Prosímtě,važ slova.Ty zřejmě máš málo sexu doma,proto píšeš to...co píšeš.A jestli mě nazveš taky defektní...neboj,já mám sex.apetit v pořádku a spíš někdy strádám,ale tohle bych nenapsala.

Nella (St, 3. 6. 2009 - 14:06)

;oP

Klidně (St, 3. 6. 2009 - 14:06)

jdi blbko!

Nella (St, 3. 6. 2009 - 13:06)

Presne tak Kamile!Naprosto s Tebou souhlasim ;o) Bud to clovek v sobe ma a nebo nema.A nejaky vymluvy jsou vazne trapne pokrytecky.Treba ze zena po diteti ztrati apetit.Pekna kravina!Me je 28 let,mam dve deti a nic se u me nezmenilo.At si rika kdo chce co chce,ja se o svoji rozkos nenecham pripravit.Zivot je jen jeden a pokud mi partner neda co potrebuji,pujdu jinam!

Uf (St, 3. 6. 2009 - 13:06)

Nechápu to taky,že někdo může denně....,tedy doma,to bych ty bokovky nezvládal...

Kamil (St, 3. 6. 2009 - 13:06)

Jó, sex musí být, ženský "bolehlavky" ať jdou k psychiatrovi, resp. ať si připadají jako defektní. Normální zdravý člověk prostě funguje dle přírody a rozmnožovací pud k ní prostě patří ! :-))

Nella (St, 3. 6. 2009 - 13:06)

Ja sex tedy primo miluju a neumim si zivot bez nej predstavit!Mam rada sex se vsim co k nemu patri,zadna tabu.Klidne nekolikrat denne,kdyz je moznost.Rozhodne nikdy neodmitam sex se slovy "boli me hlava" ,nebo neco jineho.Na stesti mam fajn partnera,ktery ma rad sex jako ja.Nikdy nepochopim lidi,co tvrdi,ze to nepotrebuji.Muze to tak byt,ale neumim si to predstavit.Hlavne zeny.Pak nemaji byt muzi neverni,kdyz maji doma frigidni lednici!

fero (St, 3. 6. 2009 - 12:06)

Mě už teď vyhovuje každý třetí den, máme s manželkou takovou pravidelnost bez upomínání. Máme prostě na to chut, člověk je nabitý energií,kterou příjemně uvolní.Už mi je 41, čas letí..

Marek (Po, 16. 3. 2009 - 18:03)

Jezisi, ja bych to delal furt, ale neni s kym, hezky se mazlit hm a pak...

petra (Pá, 27. 2. 2009 - 20:02)

Pavle:já mám 31 a jsem na tom podobně.Bez sexu se klidně obejdu.Pořád o tom všichni mluví jak můžou i každý den...já nevím mně příroda takový apetyt nanadělila.

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 18:08)

jasně Petro stačí hlazení zad a prdýlky a dráždění bradavek a hlazení bobra. proč hned šukat? jo a samozřejmě líbání na rty taky

trubka (Pá, 27. 2. 2009 - 00:02)

Jsem muž a také mi stačí sex bohatě jednou za dva měsíce, klidně i za delší dobu. Partnerka je na tom podobně, tak je to super:-).

Jenda (Čt, 26. 2. 2009 - 21:02)

Ahoj mám taky strašně rád sex! Tak mi napis na john312"seznam.cz a můžeme se domluvit.

Pavla (Pá, 13. 2. 2009 - 15:02)

No, protiklady se přitahují. Mně stačí sex jednou za týden, 14 dní, kdybych to neměla vůbec, obešla bych se bez toho, k životu sex nepotřebuju. A mám partnera, který ho potřebuje nejlépe pořád, nedivím se tomu, kdybych ho chtěla pořád, měla bych zase partnera, který ho nepotřebuje.Masturbace mi neříká nic, když už mám chuť, tak k tomu potřebuji partnera a ne imaginární představy, prostě mě to nebaví.

jakub janousek (Po, 1. 11. 2021 - 10:11)

tak to jsi lzes sama sabe kazdej potrebuje sex bez sexu nejde zit jak myslis ze si se narodila nebo spis diki cemu ses narodila rek bych ze diky sexu jak vidis be sukani to nejde sukat se nusi to by tu zachvili nikdo nebyl

Reklama

Přidat komentář