Reklama

operace kyčelního kloubu

jarda (Ne, 28. 6. 2009 - 11:06)

odpovět na dotas z 8.4. jarky

Denda (So, 13. 6. 2009 - 14:06)

Ahoj Láďo, více k resurfacingu se dovíš na tomto odkazu http://surfacehippy.yc.cz Mě osobně je 45 let a jsem po operaci TEP kyčle. Dostala jsem titanovou náhradu jenž má životnost 30 let a vzhledem k mé nízké váze je předpoklad, že vydrží i 40 let-záleží to také jak ji člověk bude zatěžovat.Na resurfacing jsem se rovněž ptala, ale vzhledem k mé diagnoze (revmatoidní artritida)nebyl doporučen.

Líza (Út, 26. 5. 2009 - 15:05)

upřesňuji název dikuse:Totální endoprotéza kyčle

Líza (Po, 25. 5. 2009 - 20:05)

Běží tu diskuse Endoprotéza kyčelního kloubu, tam asi najdete odpovědi na vaše otázky!

Štefan Šíšo (Po, 25. 5. 2009 - 12:05)

Chtěl bych vědět také odpověď na tuto otázku? Prosím o odpověď na E-mail: ivunkasisova"seznam.cz

tomasmarny (Ne, 24. 5. 2009 - 21:05)

jdete do haje s lecitelema energii, je to hovadina. Tihle lecitele jen tahaji z nemocnych lidi prachy, ze se nestydi.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2009 - 11:05)

Dobrý den, manžel půjde na operaci kyč. kloubu a nevíme jak dál potom bude vše probíhat.Rehabilitace, zda bude moci sedět, zda bude muset mít zvýšené lůžko atd. Kdo má nejaké zkušenosti, prosím poraďte. Vlasta

Láďa (Čt, 23. 4. 2009 - 20:04)

Můžete mi Lenko říct,co jste měla za problémy,že Vám ve věku 37 let dávali nový kloub?Já mám Bechtěreva(už jsem psal podobných příspěvků mnoho),je mi 35 a nedovedu si představit,že by endoprotéza daná v tomto věku,vydržela až do konce života bez komplikací!Co potom?!Novou endoprotézu?Půjde to ještě?Oni dělají také jakýsi resurfacing kdy dají umělou misku a umělý klobouček na hlavici(zjednodušeně).

Lenka (Čt, 23. 4. 2009 - 09:04)

Milá Evo,Lázně v Darkově doporučuji.Jsem to operaci TEP kyčelního kloubu je mi 37 let a v lázních Darkov jsem byla letos v únoru. Jsou ale dvoje lázně Darkov.Já byla v těch nových. Byla jsem spokojena. Dobře mě tam rozcvičili. Jsou tam příjemní a taky se tam dobře vaří. Ráda se tam zase někdy podívám.

Libuše (Út, 14. 4. 2009 - 19:04)

V Karvinském sanatoriu lázní Darkov se specializují i na překlad z lůžka na lůžko. Já jela po operaci osmý den přímo do Karviné, kde jsem pobyla 6 týdnů. Je to dle mého názoru nejlepší způsob rehabilitace. Karvinou vřele doporučuji!

Jarka (St, 8. 4. 2009 - 14:04)

Jsem po operaci kyčelního kloubu,byla jsem tři týdny na rehabilitaci kam jsem byla převezena rovnou z nemocnice,mám nárok na lázně?Děkuji

Eva (Čt, 2. 4. 2009 - 06:04)

Dobrý den nemohl by mě někdo napsat jaké má zkušenosti s lázněmi v Darkově?Děkuji

Marie (Út, 3. 3. 2009 - 23:03)

Je mi 35let a mam vrozenou vadu, chybi mi strisky. Zacinam zvazovat operaci. Muzete mi poradit jak dlouho trva rekonvalescence, za jak dlouho po zakroku me postavi na nohy, jak dlouho po zakroku je bolest "nesnesitelna", berou se pred operaci nejake leky? Mam male deti a musim vse skloubit s jejich hlidanim. Dekuji

Marie (Út, 3. 3. 2009 - 15:03)

Jsem od června po operaci levé kyčle.Od té doby mám nohu od kolene dolů téměř necitlivou asi prý poškozen nerv ale prohlídky nic nedokázaly ani rehabilitace nepomohla a to jsem už zapsaná na operaci druhé kyčle,mám hrozný boleti.Nevím co mám dělat jest-li jsou na to někde lázně na tu necitlivost v noze.Děkuji poraďte.

laco (Ne, 1. 3. 2009 - 00:03)

Dobrý den. Moje teta které je 84 let byla na operaci kyčelního kloubu, už pomalu chodí o francouzských holích, ale z rány jí stále teče hnis. Nevíte jak pomoci, léčí ji jenom prášky, nepomohla by infuze? Děkuji. mail:ladislav.meduna"seznam.cz

TEP (Po, 9. 2. 2009 - 00:02)

Doporučuji souběžnou diskusi ENDOPROTÉZA KYČLE, je hojně navštěvována, příspěvků hodně a najdete tam odpověi od tepkařů na téměř všechny dotazy týkající se operace a rehabilitace po totální endoprotéze kyčle.

Petr (Út, 27. 1. 2009 - 14:01)

Jsem po operaci kyčle levé nohy druhý měsíc.Mám již operovanou pravou nohu od března 2007.Obě operace provedli v Motolské nemocnici.Mohu jen tuto operaci všem čekatelům jen doporučit.Po všech předchozích bolestech, se nyní cítím jako v ráji.Pilně cvičím a těším se až zase zahodím berle.A pak už budou moje nohy v bezbolestném pohybu.Ještě jednou musím poděkovat operatérovi Motolské nemocnice.

Zora (Pá, 8. 11. 2019 - 15:11)

Dobry den. Mohu se zeptat kdo v motolske nemocnici vas operoval?

PAVEL FUSI (St, 12. 12. 2012 - 16:12)

Dobrý večer, ráda bych...jemi sedesat a ceka me operace kyc, kloubu.Bojim se ze ne bu du mo ci ridit auto.Je uplne nove.

Jan (Út, 11. 12. 2012 - 12:12)

Je mi 18... v 9 letech jsem...Jsem po výměně kyč.kloubu.Jaké jsou vhodné polohy při sexu.Děkuji.

Reklama

Přidat komentář