Reklama

Bílá magie a láska

Ivan (Pá, 21. 8. 2015 - 09:08)

bílá magie je především...Práce na sobě je v každé duch.disciplíně. Mimo vyvolávání duchů.

petra (Čt, 20. 8. 2015 - 23:08)

bílá magie je především o práci sama se sebou (pracuješ na sobě)

Ivan (Čt, 20. 8. 2015 - 13:08)

Ona magie je defakto vše.potom záleží na tom,k jakému účelu určité síly používáme. Je ale pravda, že už používání tzv.nadpřirozených sil,je poměrně osemetna záležitost. Již se tím vyvolávají určité tendence a vztahy.

Martha (St, 19. 8. 2015 - 23:08)

za použití bílé magie se...No, jestli se při ní ovlivňuje někdo jiný, tak se za to platí...

petra (St, 19. 8. 2015 - 23:08)

za použití bílé magie se ničím neplatí, je "bílá" takže to není nic zlého a nic proti něčemu…

Velvyslanec (So, 8. 8. 2015 - 22:08)

http://www.tv7.cz/?vid=2254

Ano (Út, 4. 8. 2015 - 10:08)

Zdravím. Zajímalo by mě,...Na zlé lidi funguje zaklínadlo TÁHNI, ODKUD JSI PŘIŠEL, ZMRDE!

Marianne (Po, 3. 8. 2015 - 23:08)

Zdravím. Zajímalo by mě, jestli existuje nějaké kouzlo nebo prvek, který má zabránit vstupu zlým lidem do bytu, nebo někomu, kdo vchází se špatným úmyslem, nebo kouzlo či prvek, který na nějaké nebezpečí, hrozící od příchozích lidí může upozornit. ?

Anička (St, 10. 6. 2015 - 18:06)

Já jsem na to dřív moc nevěřila nebo jsem nad tím spíš dřív nepřemýšlela. Po dlouhodobých problémech s partnerem jsem si ale domluvila schůzku: http://www.bila-magie.eu/ a pomohli mi vše urovnat a teď jsme oba štastní a vše je jak má být, člověk musí věřit a snažit, ale opravdu to funguje

Sofia (Út, 14. 2. 2023 - 20:02)

Ahoj Anicka.Mozem sa Ta nieco opytat?Mozes mi prosim sa ozvat mi...

Magda (St, 15. 4. 2020 - 19:04)

Ahoj Aničko, mohla bych s tebou mluvit ? Můžeš mi napsat tvůj e-mail. Mám na tebe otázku.

mistr é (St, 18. 6. 2014 - 20:06)

čarodějky se zrodily z...A ty za to šíření poplašné zprávy a strašení lidí přispívej každý měsíc na charitu, pokud to neuděláš, vrátí se ti to všechno obloukem dost rychle.

ii (St, 18. 6. 2014 - 19:06)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musel jsem to napsat jinak bych umřel do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!

}{ (Ne, 5. 5. 2013 - 22:05)

Každý ví, že hloupost je lenost duha lenost hloupost těla? Já to tedy slyším poprvé a veskrze s tím souhlasím, lenost ducha to je jasné ale hloupostí těla by se dalo asi nazvat to že si duch s tělem nějak nerozumí a nejsou spolu propojeni. Potom si každý žije vlastním životem, ke škodě jeho nositele.

Myšlenka (Ne, 5. 5. 2013 - 21:05)

Myslet si, že když tučně někomu zaplatíte a on vás na oplátku za to naučí jak žít nebo vás zbaví toho co vás trápí, je tou největší lží sami sobě. Tím jen začnete hrát hru tohoto světa o moci, o penězích a o zneužívání nevědomosti a beznaděje mnohých. Nedávejte těmto lidem šance. Každý máte v sobě úžasné a velké schopnosti, o kterých nemáte ani tušení a pokud je nezačnete sami rozvíjet, za peníze se to stejně nenaučíte, ani je nekoupíte. Nepochybujte o nich ani o sobě, věřte si, věřte své intuici a učte se být sami sebou... Každý přece ví, že hloupost je lenost ducha a lenost hloupost těla, nebo ne?

Kristýna (Ne, 5. 5. 2013 - 12:05)

Ahoj já vám můžu doporučit i tenhle web www.skola-magie.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly.

Jacob (Út, 14. 1. 2014 - 16:01)

Než začneš...Buďte zdrávi!Pokud máte zájem o magii, která skutečně funguje a kterou jsme osobně vyzkoušel, sledujte mé nově spuštěné stránky http://vyzkousena.mysteria.cz

Mistr Eckhart (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

Láska začíná tam, kde končí přemýšlení. My si ale nepotřebujeme lásku Boží vyprosit, musíme být pro ni pouze připraveni...

Petr (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Dobrý den, také jsem se zajímal o magii zejména karty, čakry. Byl jsem u několika "kartářek" a bohužel mě všechny zklamali, ale potom jsem narazil na p. Janouškovou z Jihlavy a ona mě ač na dálku, ale kvalitně provedla. Mohu jí tedy všem doporučit. Sice je až z Jihlavy, ale dá se s ní domluvit všechno. Nasel jsem jí na teto adrese, ale web má http://www.e-kartarka.cz//

jiriarne (Ne, 11. 4. 2010 - 21:04)

Predovšetkým treba...leyshe:souhlasím.ale co ked už tu magii dáávno pred tím pouzila-ona,-proti mne??hm a já opravdu"kolísal"a ONA,ZENA,toho vy/zneuzila!!!příp.vím ze má zájem ničit ,škodit-HRDOST JE V PRD..!,TADY JE KAZDÁ RADA DRAHÁ,muži chtejí ovládat,ale ŽENY JSOU RAFINYOVANÉ,,_JINAK VRELE SOUHLASÍM se vším,a:víte co je nejhorší?? ye nevím jak z toho VEN!!!JINAK JSEM PRO SI VSE VYRÍKAT,BEZ URÁZEK,A /("FRAJERINEK,"'´=ALE!!!-KDYZ CHYBÍ KOMUNIKACE?,CO ZBÝVÁ?JEN NICOTA,SMRT,díky j.a.

Reklama

Přidat komentář