337 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
• Ahoj, tak se mi povedla první samovolná ejakulace. Díky moc za super radu s tím lízáním před sexem, povedlo se to díky tomu. Musím říct, že jsem měl za sebou již vlastně devátý den bez orgazmu protože jsme se s přítelkyní celou tu dobu neviděli. Takže už když jsme se mazlili a svlékali se, byl jsem hodně vzrušený, ale nějak to ještě moje hlava automaticky zablokovala, prostě jsem se nechtěně stejně soustředil na oddálení orgazmu a ne jeho urychlení. Ale když jsem se pak s již nahou přítelkyní líbal a hladil ji tak moje vzrušení bylo větší a větší a když jsem začal lízat tak jsem prostě najednou ucítil že to přijde a okamžitě nastala ejakulace a vůbec jsem neměl šanci to oddálit. A to aniž bych se jen dotknul penisu nebo aby mě přítelkyně nejak hladila. Ona byla úplně nadšená a pokračování lízání si užila dokonale. Klasický sex už pak samozřejmě nebyl, když jsem se udělal takhle brzo, ale ten ograzmus byl neskutečně silný a celý ten zážitek i nadšení a vzrušení přítelkyně stál za to.
22. Prosinec 2013 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
i (anonym)
http://www.italiedoskrine.cz/
24. Prosinec 2013 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
• Ahoj, tak se mi povedla...Ahoj Petře, četla jsem vaši diskuzi (a nechtěla rušit) a tvůj záměr vytrénovat si co nejrychlejší ejakulaci mi přijde hodně vzrušující a jsem ráda že děláš pokroky ;-) Budu držet palce, aby ses jednou opravdu udělal jen z toho, že si tvá holka sundá podprsenku :-)A myslím že jsi na dobré cestě
28. Prosinec 2013 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já měla přítele u kterého mě vyloženě bavilo zkracovat mu výdrž, prostě jsem byla sama zvědavá, jak rychle ho dokážu udělat. Pro mě to bylo o pocitu jak moc jsem sexy a taky o určité síle a sebevědomí že i když se ten kluk snaží vydržet déle tak proti mě a tomu jak jsem šikovná nemá šanci. Ale asi to není zábava na pořád, po nějakých rekordech mě to už pak nebavilo tolik, občas prostě chyběl pořádný sexík ...
28. Prosinec 2013 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Evo mám také přítele,který ohromnou výdrž a nikdy se neudělá dřív jak já protože má od mala udělanou obřízku a ta je na předčasnou ejakulaci suprová.
28. Prosinec 2013 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Evo mám také...Co vím tak pak už z toho měl trvale předčasnou ejakulaci po tom našem hraní a na obřízku šel asi kvůli tomu.Myslím že s tím měl problémy u jiných holek. Ale dva roky po rozchodu když už byl obřezaný jsem s ním ještě jednou spala a udělal se do minuty, tak to asi nepomohlo.
28. Prosinec 2013 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Evy tak to je asi u každého možná trochu jiné.Možná,že na to má vliv i to,že má obřízku od mala a když jdou na to kluci nebo chlapi v pozdějším věku tak už to nehraje takovou roli.Jinak mě se obřízka u kluka líbí,penis má v čistotě,krásně velký žalud ,mám ráda orál to nemá chybu.Jaký máš názor na to?
28. Prosinec 2013 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Evy tak to je asi u každého...Taky asi záleží na druhu obřízky, ten můj ex měl jizvu až za polovinou penisu a při erekci měl vlastně úplně napnutou kůži. Jeho penis díky tomu vypadal menší a takový roztomilejší, líbilo se mi to. Podle mě když má kluk citlivý žalud a pak díky ořízce přijde o předkožku která mu ho tlumí tak se jako obřezaný může udělat i rychleji.
28. Prosinec 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Evy já si zase myslím,když kluk má od mala obřízku,že žalud zhrubne,pokud je celý odhalený a má větší výdrž.Můj kluk má jizvu asi půl centimetru za žaludem,tu kůži tak naplou nemá,ale má celý žalud odhalený a krásně narostlý.Hrozně ráda mu ho saju,to je blahem bez sebe.Také si myslím,že když už se u kluků dělá obřízka měla by se odstranit celá,ale máš pravdu že druhů je více.Jinak mu při tom ušmikli také uzdičku,tu nemá.
28. Prosinec 2013 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Evy já si zase myslím,když...JJ, to máš pravdu. No každopádně jsem ráda, že jich obřezaných není tolik. Na pořádný sex je delší výdrž fajn ale jinak mě mnohem víc baví, když se kluk udělá brzo. Takže Petrovi držím palce, aby se předčasná ejakulace stala součástí jejich sexíku ;-)
28. Prosinec 2013 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Evy já mám radši zase trochu výdrž,když se kluk udělá brzo to není ono,to si moc neužiji.Hodně kluků je z předčasné ejakulace neštastných.Obřezaných sice tolik není,ale v současné době je to i taková modní záležitost a dělá se to u kluků častěji,aspoň co vím od mé kamarádky,která pracuje jako zdrav.sestra.
28. Prosinec 2013 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Taky jsem měl holku, kterou to bavilo. V sexu byla ráda nahoře, byla hodně hlasitá a rajcovala jak pohyby tak tím co říkala. Bylo to takové porno v přímém přenosu a to se prostě nedalo vydržet tolik, co obvykle. Ale vypadalo to, že je na to zvyklá a na to že jsou s ní kluci brzo byla svým způsobem hrdá. Časem vyloženě říkala, že si to nemusím hlídat, že chce, abych si to užil. Na druhou stranu vyžadovala vždy udělat orálně, to měla častěji ode mně pusou než jí s ní normální sex. Ke konci jsem s ní byl při sexu tak do půl minuty a měla z toho spíš radost. Hned potom jsem měl jinou holku která naopak měla ten častějí přístup, chtěla abych ji udělal při sexu a zezačátkujsem naopak ze zvyku stříkal btro. Museli jsme nějakou dobu trénovat výdrž. Už zae holku v sexu udělat dokážu, ale občas se mi stane že se udělám za těch pád desítek vteřin. Takže mám na tu bývalku trochu takovou vzpomínku.
28. Prosinec 2013 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Leoš (anonym)
Co vím tak pak už z toho...Trvá roky až se citlivost žaludu zníží. Ne každý ale po obřízce dlouho vydrží. Žalud obřezaný v dětství je v dospělosti škaredý - keratinizovaný. Dejte si do Obrázky Google termíny: glans keratinized" a budete mít stejný názor.
28. Prosinec 2013 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Dnes večer by měl snad být další pokus. Ale jak jsem šest dní úplně bez toho tak mám skoro chuť pokusit se o normální sex. Uvidíme.
29. Prosinec 2013 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Co to je předčasná ejakulace? Prý když žena nedosáhne při styku orgasmus, to je předčasná ejakulace. Tak to bych potom jednou měl předčasnou ejakulaci, jednou neměl.:)))
29. Prosinec 2013 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Trvá roky až se citlivost...Navic si myslim, ze citlivost zaludu nema s predcasnou ejakulaci co delat, spis je to asi psychologicky. Poprve jsem se udelal jeste pred zasunutim do vaginy a pak vzdycky hned po zasunuti, ani nikdy nevim, co se stalo a je po vsem. Proste mam vaznou poruchu a tak mne ceka zivot bez sexu.
29. Prosinec 2013 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Navic si myslim, ze citlivost...Jakube, v tom ti může pomoct sexuolog. Jsou na to i léky, fakt. A taky bys nevěřil, ale pravidelným sexem se stálou parnerkou se to prostě zlepší. Jasně že je teď blbé, když každý pokus s nějakou holkou skončí tak, jak píšeš. Proto bych doporučil nejprve vztah, alespoň měsíc dva a pak s tím pomalu začít. Bude to chtít ale chápavou partnerku. V sexu ji můžeš udělat i jinak, neříkám, že to každá holka unese,mít sexuální život založený hlavně na orálu, ale jsou takové, které to zvládnou. A pak jsou i holky, kterým sex vyhovuje co nejkratší.
29. Prosinec 2013 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jukub (anonym)
Jakube, v tom ti může...Diky Petre. Da se rict, ze mam jeste holku i kdyz se ji ted zacinam vyhybat. Ujistuje mne, ze bude trpeliva, tak mozna nejdriv ten sexuaolog a pak nejak s jeji pomoci. Trapasu jsem zazil uz hodne, tak u toho sexuaologa to horsi byt nemuze.
29. Prosinec 2013 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakube (anonym)
Diky Petre. Da se rict, ze...není důvod se jí vyhýbat, většinou to holky berou rozumně a jsou trpělivé. Rychlou ejakulaci má snad většina mladých mužů, do minuty, hned po zásunu nebo i před zasunutím. To je poměrně častá věc. Existují techniky, jak čas prodloužit, nejdřív masturbací, pak masturbací od partnerky, nakonec i při souloži. Zahledej na internetu po názvem předčasná ejakulace, najdeš ty návody vícekrát.
29. Prosinec 2013 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Z jiného soudku: dnes byl další pokus s přítelkyní. Musím říct, že mám pořád ještě nějak zafixované to že sex je pro mně několik ideálně i desítek minut se sténající dívkou pode mnou samozřemě užívající si orgazmus. A i když sem měl snahu zkracovat pro ni svou výdrž, když se to jí (a mě ostatně taky) tak líbí, dneska to bylo jiné a rozhodl jsem se že nezačnu lízáním u kterého jsem se posledně poprvé samovolně udělal, ale zkusím to normálně. Ale už když jsme začali s líbáním tak jsem cítil nervozitu a silné vzrušení. Když jsem přítelkyni sundal podprsenku a začal hladit její nádherná prsa, vzrušení bylo šílené a měl jsem maximální erekci. Když jsem jí sundával kalhotky, tak jsem je sotva držel v půlce jejích stehen a ucítil jsem že to začíná a nastala ejakulace. Nedalo se s tím dělat vůbec nic a byl to asi nejsilnější orgazmus co jsem kdy měl. Přítelkyně poznala že jsem trochu zklamaný a zároveň se stydím, že jsem byl takhle rychle, takže mě pak utěšovala, ale zároveň se u toho usmívala a bylo jasné, jak moc z toho má radost. Nezbylo mi pak než ji udělat zase jen pusou a ještě po sexu mi říkala, ať si z toho nic nedělám, že to takhle má nejradši a že je moc ráda že se mi tak líbí. Musím říct, že i mě samotného vzrušuje taková ta moje bezmoc a to že jsem rychle hotový, zvlášť když to srovnám s tím jak jsem to měl s holkama dřív a vydržel dlouho. Ale zároveň je to dost nezvyk.
29. Prosinec 2013 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Z jiného soudku: dnes byl...Přijde mi že z toho nejsi tak nadšený proč? Vždyť se děje to co se tvé holce líbí a co jsi chtěl ne? Já myslím že je úplně super že ses udělal sotva jsi jí trochu stáhnul kalhotky. Je pro tebe tak sexy že už ani nedokážeš mít s ní sex normálně, to pro ni musí být úžasný pocit pokud má něco takového ráda. Podle mě na to tvé tělo reaguje tak dobře že vám teď stačí takto trénovat a brzo budeš s železnou pravidelností hotový jen při pohledu na ni.
30. Prosinec 2013 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Přijde mi že z toho nejsi...Já nevím, asi je to o tom zvyku, prostě mi chtě nechtě přijde nepatřičné že se udělám ještě před zasunutím a pak ji jen lížu.Ono je to vzrušující předtava a tak ale asi je to o nějaké té mužské ješitnosti. Rozdíl byl v tom že před tím jsem se o to vlastně aktivně snažil abych by co nejdřív ale teď jsem chtěl normální sex a místo toho jsem měl "opravdovou" předčasnou ejakulaci. Asi jsem si dostatečně neuvědomil že pokud to budeme takto trénovat tak už pak nebudu mít na výběr jestli budu brzo nebo pozdě, protože předčaná ejakulace není o tom aby si chlap vybral kdy nastane a kdy ne.
30. Prosinec 2013 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Já nevím, asi je to o tom...Jé, no jo mužská ješitnost :-P Tak přece si zas nebudeš trénovat abys měl výdrž jako dřív když vám to teď takhle dobře šlo. Ber to prostě tak, že máš předčasnou ejakulaci a normální sex s holkou mít nemůžeš, protože se prostě hned uděláš, a můžeš být jen rád že to tvoje holka bere a líbí se jí to. Jasně, nebudeš za největšího postelového machra, ale sám jsi říkal že tě ta bezmoc trochu vzrušuje taky tak co. Spíš si na to zvykej, zvykej si na to že tůj sex bude vypadat takto. Ona by asi nebyla ráda, kdybys teď šel zase opačným směrem.
30. Prosinec 2013 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárka a Hanka (anonym)
Kristýnko,co říkáš na obřízku,ta by pomohla předčasné ejakulaci,ale někdo to nemusí.ale nám se líbí
30. Prosinec 2013 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Jé, no jo mužská...Díky, asi máš pravdu. A je to rajcovní, uznávám, ale ještě nad tím budu trochu přemýšlet. Jako vypadá to že tělo už se nějak přizpůsobuje samo, tak tomu možná nechám volný průběh, ale to by asi jen znamenalo že se to fakt stane pravidlem.
30. Prosinec 2013 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já musím říct že se mi to dost líbí, Petře.To že se ze samce který má dlouhou výdrž a holku umí v sexu udělat stal nervózní klouček který se udělá jen při pohledu na její nahé tělo mi přijde super a určitě by mě to ze začátku dost bavilo. Je možné že později bych uvažovala občas o milenci nebo aspoň o vibrátoru :-) No když se to tvé holce líbí a ty sám máš mnohem víc vzrušení než dřív tak myslím, že byste to mohli tak nechat. Oběma vám to evidentně vyhovuje, akorát ty se musíš trochu srovnat s tím že teď už budeš v posteli prostě jen ten nervózní klouček co potřebuje partnerčino pochopení a útěchu. A sem tam asi i to poškádlení ;-) PS: Neotravujte mě prosím nikdo s otázkami o tom co si myslím o obřízce, na to je tu jiné téma.
31. Prosinec 2013 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Já musím říct že se mi...Nakonec jsem se rozhodl že teda nebudu dnělat žádné cviky na prodloužení výdrže ale ai se nebudu snažit ji nějak zkrátit. Příště se teda zase pokusím o sex a uvidíme. Když to nepůjde tak to budu prostě brát jako fakt.
31. Prosinec 2013 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr2 (anonym)
Včera jsem měl přítelkyni zase u sebe na noc. Po silvestrovských oslavách jsme dorazili k nám. Pokoušel jsem se o sex ale ona nechěla s tím, že je unavená a ať vydržím aspoň do zítra.Ráno jsem se probudil, zrovna když se oblíkala. Stála ke mně zády už v tangách a zrovna si zapínala podprsenku. Ihned jsem měl rekeci, ale hned v okamžiku, jak se mi postavil, jsem ucítil že bude i orgazmus. Prostě rychlá erekce a okamžitá ejakulace, přesně jak kdysi vzpomínal ten kluk, co mi tady radil, že se mu to stávalo ve vodě na nudistické pláži. Nikdy bych nevěřil, že se mi tohle začne stávat, navíc už takhle brzo. Prostě jsem se udělal jen z pohledu na ni, bez jakékoli stimulace. Stačilo jen vidět zády otočenou holku ve spodním prádle a už jsem stříkal. Když si toho přítelkyně všimla, tak se usmívala a trochu to komentovala a bylo vidět jak je s tím spokojená a jak jí to dělá dobře. Já zase zažíval silný mix pocitů vzrušení a zároveň studu za to, že jsem takto hned hotový. Zajímalo by mě jestli někdy ještě vůbec vydržím tak dlouho, abych stihnul aspoň zasunout, uvědomil jsem si, že už je to několik týdnů, co se mi to povedlo naposledy...
1. Leden 2014 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasek (anonym)
Panove vy jste asi vsichni zapomeli na starou dobrou vakuovou pumpu...kazdy to chce jednoduse v pilulce. Zadna chemie a dobre vysledky, prokrveni penisu je uzasne a vydrz bude take. Pokud se udelate poprve a mate problem s druhou erekci, tak i zde vam pomuze. Snad vam tento prispevek pomuze...
3. Leden 2014 - 1:25
Obrázek uživatele Návštěvník
předčasná ejaku (anonym)
Je to pouhé přírodní nastavení za účelem oplození!
3. Leden 2014 - 12:28

Stránky

Přidat komentář