Reklama

Umělé řasy

klára (So, 4. 7. 2020 - 12:07)

ahoj holky, máte některá zkušenosti s magnetickými řasami? jsou lepší než nalepovací?

!!! (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

A ještě si nechte voperovat novej mozek. Místa je v těch vašich hlavinkách dost, aspoň vám ten slepičí v hlavě nebude kloktat!

Hana (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Mozek chybí tobě. Jinak by jsi nezabíjel svůj chytrý čas, čtením "tupych" diskuzí..

Hana (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Mozek chybí tobě. Jinak by jsi nezabíjel svůj chytrý čas, čtením "tupych" diskuzí..

Radana H (St, 25. 4. 2018 - 10:04)

já si objednala umělé řasy na www.clipinhair.cz, jsou super.Nalepení zabere jen pár minut a jsou super.

Junicka (Čt, 22. 12. 2016 - 13:12)

Já si objednávám své umělé řasy a lepidlo ze stránky drogerie Aego, konkrétně https://www.ageo.cz/kategorie/umele-rasy-oci#f&page=1&pageSize=36&sort=countsales

BackoraM (Čt, 22. 12. 2016 - 13:12)

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o nějaký odkaz na spolehlivou stránku, kde lze objednat řasy vcelku včetně nějakýho kvalitního lepidla?

Junicka (Čt, 22. 12. 2016 - 13:12)

Já používám umělé řasy značky Artdeco. Nejčastěji je kupuji v dorogerii Aego. A zatím jsem s nimi byla vždy spokojená :)

Dai (Pá, 28. 6. 2013 - 10:06)

Chtěla bych se zeptat těch,...Ahoj, je to půl roku, co mi samy odpadly a stále mám řasy v katastrofílním stavu. Své jsem měla husté a dlouhé, ale teď tam mám pár řas a přijde mi, že i víc vypadávaj.. NEDOPORUČUJI!

Vilík (Út, 28. 5. 2013 - 21:05)

Ano, mám podobnou...chtěla bych zkusit sama si nalepit pernamentní řasy,ale nevím jakou velikost zvolit.PORAĎTE MI

Veverka (Út, 4. 2. 2014 - 12:02)

Já mohu doporučit prodloužení řas v kosmetickém a laserovém centru ForeverYoung Medical Center v Praze v galerii Harfa.Více informací najdete na jejich stránkáchhttp://www.fymc.cz/sluzby/prodlouzeni-ras-diamond-lashes/

Zuza (So, 4. 1. 2014 - 19:01)

Chtěla bych se zeptat těch,...Taky mám husté a světlé řasy..:) pokaždé když si je dám citím se 100x lépe plus úšetřený čas:)Necítím ani po sundání řas, nic co by mě odradilo dát si je znovu možná tak cena:)Avšak znám pár žen co jsou alergické na lepidlo ale ty se dá řešit:) většinou výměnou lepidla:)

ema (St, 21. 7. 2010 - 05:07)

Ve Státech jsou kapky jen na lékařský předpis a jsou dražší než domácí nabídka, která se pouze odvolává na jejich reklamní stránky. Ale - co to ve skutečnosti nabízíte a prodáváte????

Slávuš (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

jak dlouho vydrží?tak cca 4 dny

Nicole (Út, 29. 1. 2013 - 10:01)

Chtěla bych se zeptat těch, co mají zkušenosti s umělými řasami metodou řasa na řasu jak dlouho se regenerovaly řasy po sundání umělých? Rozhoduji se, zda si řasy nechat dát, své mám husté a dlouhé, ale hodně světlé, tak se musím každý den líčit, což mě nebaví, ale mám velký strach, že si své řasy zničím a už nebudou jako teď. Je mi jasné, že regenerace chvíli potrvá, ale aby nebyly zničené na dobro.

Martina (Pá, 30. 10. 2009 - 07:10)

Betty, udělat vzorek z 3ml kapiček je bohužel úkol nelehký. Na první efekt je třeba si počkat 4-6 týdnů, což znamená použít více než polovinu balení. Výhoda je, že při požadované délce stačí kapičky aplikovat cca 1x týdně pro udržení efektu, což už je finančně mnohem přijatelnější. Momontálně pobývám v US, což mě mnohem ulehčilo práci s hledáním přijatelných zdojů na pořízení svých kapiček, ale když jsem bimatoprost poprvé vyzkoušela, také jsem za pouhý "pokus" utratila více než je můj běžný rozpočet. Ale to je asi věc každé z nás, kolik jsme schopné utratit za "krásu" (nebo "přirozenost" pro ty, které neměly tolik štěstí, aby měly řasy alespoň obvyklé délky). Pokud chci (alespoň já) něco nového vyzkoušet, zkusím si najít co nejvíce zdrojů, které o věci pojednávají (v češtině, angličtině, nebo třeba i v čínštině:) zvážím všechna pro a proti a udělám rozhodnutí:)

Betty (So, 24. 10. 2009 - 12:10)

Martino, je od tebe určitě dost vynalézavý, dávat tenhle příspěvek do většiny diskuzí, ale tenhle přpravek je docela drahý, nestálo by za to nabízet to i jako vzorek, na vyzkoušení?

Martina (Pá, 23. 10. 2009 - 20:10)

Měla jsem možnost vyzkoušet na klinice NeoVize novou metodu prodlužování řas - kapičkami bimatoprost 0,03% (v USA se nazívají LATISSE a je to nejpopulárnější prodlužování a zhušťování řas své doby). Na kapičkách jsem od té doby "závislá", sehnala jsem si je soukromě (nižší cena než na klinice) a vytvořila jsem si pořádnou zásobu:). Řasy mám teď krásně dlouhé, opravdu zhoustly a jsou i tmavší. A nejlepší na tom je, že jsou to moje řasy a taky že už nemusím používat řasenku, která se mi pokaždé rozmazala při mých potížích s alergiemi. Pokud se budete chtít dozvědět více info o této nové metodě zvětšování vlastních řas, mrkněte na stránky www.latisse.com,(v ANJ) nebo na inzerát na aukru:http://www.aukro.cz/item793343835_latisse_nejvetsi_americky_hit_kapicky_na_rust_ras.html

natali (Út, 20. 10. 2009 - 12:10)

ahojky...chtěla jsem se...Jo, ale může se stát, že budou zpřehýbané a takové rozcuchané - zničené.

Martina (Út, 31. 3. 2009 - 13:03)

Zkoušeli jste někdo X treme lashes, nebo I lashes?

Reklama

Přidat komentář