Reklama

ZESVĚTLENÍ TMAVÝCH CHLOUPKŮ

Lara (St, 21. 6. 2006 - 06:06)

A kde jsi ho Ivo koupila? Nebo to je jen přes internet? A dávala sis to i na obličej?Dík za odpověď

Iva (Út, 20. 6. 2006 - 21:06)

Po přečtení vašich příspěvků, jsem neodolala a koupila zesvětlovač od Sally Hansen a jsem spokojena jako nikdy. Holky díky !!!!!!

Petra (Pá, 9. 6. 2006 - 06:06)

Ahoj Dito,tak to je super, určitě pak ještě napiš. Budu na Tebe myslet, doufam, že to dobře dopadne. Pak to zkusim taky. Tak zatim papa

Dita (Čt, 8. 6. 2006 - 15:06)

Ahojky Petro. Tak už to má za sebou. Chtěla sem si zesvětlit proužek chloupků na břiše, protože už jsem s tím vypadala skoro jako chlap a bála jsem se jít do plavek. "Operaci" jsem provedla dneska, vlastně před chvilkou. Použití bylo velmi snadné a výsledek je taky docela dobrý, chloupky jsou světlé. Některé úplně bílé, skoro neviditelné, ty hodně odolné a tmavé jsou teď světle hnědé, ale myslím, že při dalším použití už by se mohly zesvětlit úplně. Taky doufám, že to nějakou tu dobu vydrží. Dám třeba zase vědět po nějakém čase, jak dlouho budu spokojená... tak zatím

Petra (Po, 5. 6. 2006 - 13:06)

Ahoj Dito, pak napiš, jak jsi dopadla.Držim palce.P.

Dita (Po, 5. 6. 2006 - 11:06)

Objednala jsem si přes internet zesvětlovač chloupků od Sally Hansen, dnes mi to přišlo. Měla jsem ale šok z toho, že to bylo zabaleno v krabičce od müsli!! Mám teď úplnou hrůzu to na sebe napatlat, protože bůhví, co v tom je... :(

Jana (So, 25. 3. 2006 - 12:03)

Já používám na tmavé chloupky na obličeji již řadu let Zesvětlovač chloupků v obličeji od Sally Hansen a jsem spokojená. Chloupky se mi navíc používáním znatelně ztenčily. Kupuji hopřes internet na adrese www.depilace.com

Julie (Út, 12. 4. 2005 - 19:04)

Na zesvětlování používám zesvětlovač na vlasy Palette odstín E20. zatím papa

joey (So, 2. 4. 2005 - 20:04)

Ahoj, já tento problém taky často řeším. Většinou nenosím halenky s krátkými rukávy dokud si ruce dostatečně neopálím - čili trošku nezesvětlí. Kdysi jsme s kamarádkou zkoušeli peroxid vodíku, někde jsme to tehdy slyšeli, výsledek byl mizivý, ale možná, že jsme to dělali špatně - nevím. Prosím, jakou barvu na zesvětlování vlasů používáte? Jsem z toho taky velice nešťastná, paradoxně nemám tmavé vlasy, jen světlé oči, je fajn mít černé řasy ale to ostatní....:(

Julie (So, 2. 4. 2005 - 13:04)

Ahoj!Mám stejný problém jako vy. Také mám tmvé chloupky na rukou. Už asi tak rok si je barvím zesvětlovačem na vlasy. Výsledek je celkem fajn.Na druhou stranu zase moc dlouho nevydrží. Ale příde mi to docela nepřirozené, protože obarvené chloupky mají velice lesklou barvu, a příde mi, že jsou také více houževnaté, tvrdé. Máte s tím někdo také zkušenosti?

Jana (Po, 25. 10. 2004 - 14:10)

Myslím,že by se možná dal použít i zesvětlovač na vlasy. Obvykle na nich sice píšou, že se nemají aplikovat nikam jinam než na vlasy,ale podle mně by to třeba na rukách moc paseky nadělat nemohlo.Samozřejmě bych to nedávala na obličej, to by asi fakt nedopadlo dobře...Mám taky problém s černými chloupky, mám sice skvělou výraznou barvu vlasů,ale ten zbytek se mi jaksi už hodí méně...Odbarvovat jsem je ještě nezkoušela, ačkoliv už jsem na to párkrát pomýšlela. Na ty ruce bych ale případně určitě použila obyčejný zesvětlovač na vlasy...Kamarádka to tak myslím dělávala a bez problémů.

anicka (Pá, 24. 9. 2004 - 19:09)

Ahoj Markétko,tak mám pocit, že se toho trápení stejně nikdy nezbavíme. Každopádně napiš, jak dlouho ti to vydrželo, jestli má vůbec cenu se do toho pouštět.Pa Anicka

marketa (Pá, 17. 9. 2004 - 13:09)

Tak hezký den!No..vlastně nevím,jak začít:)Zesvětlení mám za sebou a musím přiznat, že mám smíšené pocity. Zkusím to nějak sesumírovat do bodů:1.Přesně jak jsem předpokládala-balení je malé.Obsahuje nějaký přípravný kondicionér, aby ses neosypala,potom práškový aktivátor a zesvětlovací krém. Problém je v tom, že krému je málo,zatímco toho ostatního moc. Takže výsledek takový, že jsem vypotřebovala tubu a půl krému a teď mám aktivátor a kondicionér navíc. Vždycky si to ale musíš koupit všechno, takže je to problém.2.Mám pocit, že je to vhodné spíš pro ty, které si chtějí zesvětlit jen pár chloupků-např.proužek na bříšku, nebo"knírek" pod nosem.Pokud jsi na tom tak jak já,tedy chceš zesvětlit ruce,paže až po ramena, budeš toho mít málo a málokdo je ochotný vyhodit tolik peněz-jeden balíček 299Kč(a to je to ještě zrovna ve slevě).3.Byla to docela patlačka a zabralo to dost času.4. Výsledek byl ale fajn. Mám chloupky jemňounké a světlé, jako bych byla blondýna a ne brunetka.Otázkou je jak dlouho to vydrží. Píšou, že pro udržení je dobré celou tu hororovou akci každý týden až dva zopáknout. Tak fakt nevím,kde na to brát:(.

marketa (Pá, 3. 9. 2004 - 17:09)

Ahoj!Tak mi to dneska přišlo domů, byli docela rychlí.Sice je to malinké, nedokážu odhadnout na kolik použití to vyjde, ale uvidím. Dám vědět, hezký den.

anicka (St, 1. 9. 2004 - 20:09)

Ahojky, určitě napiš, jak jsi dopadla.

marketa (Út, 31. 8. 2004 - 14:08)

Hezký den...tak nevím, jestli už nejdu s křížkem po funuse, ale třeba sem ještě někdy koukneš...Já mám stejný problém-už spoustu let.Protože jsem docela výrazná tmavovláska, všechny chloupky jsou samozřejmě taky tmavé a to docela dost. Od patnácti jsem to tedy řešila nejprve pomocí žiletky, potom strojku a na konec i epilátoru...výsledek je sice fajn, ale jne pár prvních dnů a pak zase znovu..už mě to nebaví a navíc ty tečky, které na kůži potom zůstávají jsou děsné. Takže jsem si teď chloupky na rukou nechala znovu narůst a chystám se je obarvit. Přečetla jsem spoustu časopisů a našla odkaz na kosmetiku Sally Hansen. Mají v nabídce přímo zesvětlovače chloupků-na obličej, nohy, ruce, prostě na všechno, co je potřeba. Cena kolem 300Kč a použití docela jednoduché. Ještě jsem to nezkoušela, ale dneska se to chystám objednat, tak uvidím. Kdyby to nevyšlo, musela bych chloupky zase začít odstraňovat..a to se mi opravdu nechce!!

anicka (Čt, 5. 8. 2004 - 20:08)

Dají se nějakým způsobem zesvětlit tmavé chloupky? Existuje nějaká speciální barva, která se dá pořídit, aniž by člověk musel ke kosmetičce? Chtěla bych zesvětlit chlupy na rukou, nevadí mi, že tam jsou, ale že jsou tmavý! Kdyby to mělo fungovat, klidně si nechám zarůst i nohy a obarvím si je na "blond", protože to věčný mordování s epilátorem (po kterém mi mimochodem zůstaly tmavý jizvy po zarostlých chloupcích) a žiletkama už mě ničí. Pokud s barvením máte někdo zkušenosti, prosím poraďte!

Tereza (St, 15. 5. 2019 - 18:05)

Ahoj já si ve 12 2x oholila chloupky na rukou a na nohou a teď je mam 5x tmavší než predtim takže nejhorsi věc co se mi mohla stát.

Reklama

Přidat komentář