Reklama

Dispoziční prognostika

Ford (Ne, 4. 11. 2007 - 19:11)

Hallo je to tu uz mrtve alebo tu sem niekto chodi?

Ford (St, 12. 9. 2007 - 16:09)

2. 9. 2007 21:09:51, MabltejDokzete uviest aspon jeden zrozumitelny priklad?

Mabltej (Ne, 2. 9. 2007 - 21:09)

Ano, znam Noetis, mnohokrat mi pomohli.

pro Petra (Po, 20. 8. 2007 - 20:08)

To je uzasny takhle vymyty mozek...

E B O L A (St, 15. 8. 2007 - 17:08)

Dokáže někdo z oboru kybernetiky tuto větu přepsat do kybernetiky? V neokybernetice zní takto *** cizí program, který negativně ovlivňuje správnou funkci systému.*** a ještě by jsem prosím potřeboval přeložit tuto větu ***pojistný program strukturálně nadřazen programu pro standardní funkci, který je automaticky aktivován jako záložní v případě selhávání systému vlivem vnějších nebo vnitřních odchylek kontrolovaných hodnot***

Ford (So, 4. 8. 2007 - 18:08)

Pre 28. 7. 2007 20:25:11, petr.Dakujem Petrovi za jeho vycerpavajucu odpoved ktora vobec nedala odpoved na moje otazky ktore som polozil v prispevku este raz a opakovane. Co sa tyka padania lietadiel tak to dokaze ovplyvnit len clovek svojim nedbalym spravanim a nie niekto kto sedi niekde v teple kancelarie a kruti vyrgulou okolo seba. Ked si clovek pozrie TV spravy tak na neho vysypu najvacsi hnoj ktory za ten den pozberali reporteri z celeho sveta a z domova , pritom nikdy predtym clovek nezil v tak bezpecnej spolocnosti ako je tato. Jeho najvacsim nebezpecenstvo je on sam pretoze sa preziera nedba o seba a dava si vymyvat mozok televiziou. Nie je ani divu ze v europe najprogresivnejsie rastie poistny trh kde positovne uz dokazu poistit skoro vsetko. Strach ktory je vyvolany masirovanim medii je umely a preco by sa nemali na nom prizivovat aj ostani ezoterici a ludia ktori sa vynoria z mraveniska s prirobenou ziarou na hlave. Niektori z nich maju moj obdiv pretoze s ludskym strachom dokazu manipulovat genialne a tak to je so vsetkym tzv. vednymi odbormi. Hned za vasim prispevkom je velmi pekne vysvetlene co prognostika nedokaze garantovat. Zhodou okolnosti dostal som aj ja za ulohu dat vycistit cestu na dovolenku a ked som nabuduce prisiel reklamovat ze auto sa pokazilo tak som dostal odpoved ze som mu mal povedat co vsetko by sa mohlo pokazit na mojom aute a to ma uz riadne dopali pretoze aby on mohol povedat ze tento zoznam suciastok sa moze pokazit tak to som za nim nemusel ani ist to som vedel aj bez neho.Ak ste v tomto smere vzdelany tak vysvetlit ako zapada kliatba a klatba do kybernetickeho systemu bude pre vas hracka.Ja sa len pytam a stale dostavam odpved na nieco co som sa nepytal.Mozeme diskutovat aj o inom samozrejme ale v kontexte dispozicnej prognostiky.

pro Petra (St, 1. 8. 2007 - 10:08)

Jestli si myslíš,že ti co píšou tady příspěvky neumí dojít na záchod,tak jsi dost arogantní.Budeš asi studentem TA a odhaduji to dle tvého příspěvku na druhý ročník.Protože od třetího a výš se s nikým nikdo nebaví a jen měří.Zatím nevím o tom,že by "pán tvorstva" měl takové senzory jako sloni,psy,krysy a uměl rozpoznat druh nebezpečí v takovém rozsahu jako tsunami v Thajsku.Zřejmě i sloni,psy a krysy se nezachránili všichni.Ještě štěstí,že vznikla firma Noetis,teď víme,že tyto senzory májí i někteří vystudovaní v TA.Doufám,že to před veřejností obhájí.Kde tedy byli před vznikem katastrofy v Thajsku?Zřejmě měli zamknuté virgule,nebo si asi užívali zasloužené dovolené.Přeji jim to po náročné práci.Že by někdo jásal se mi taky nezdá.Lidstvo to dokázalo svou humanitární(materiální)pomocí.Proč seděli prognostici na prdeli doma a neletěli do Thajska mávat virgulí za 600Kč/h,chytráku?Do servisu chodí lidé,kteří dnešním motorům aut nerozumí,ale mají garantovaný odborný servis.Pokud si vyměním šroubek za 1000Kč/hod.tak jsem jako spotřebitel chráněný zákonem formou reklamace.Podepíše prognostik na papír výsledek své práce a bude možnost eventuální nekvalitní práci reklamovat?Poskytne prognostik vzniklou náhradu škody,když svou práci neodvede dobře.To bych asi nenašel ani jednoho.Kdo posoudí jeho práci?Servis svou práci podepíše a lze jí objektivně posoudit.To je rozdíl mezi servisem a lidmi,kteří moc dobře vědí jak zahýbat s lidskou slabostí a jejími bolestmi,protože to je nejslapší stránka psychologie člověka.Lidský osud a duševní zdraví není na prodej.Tak nevidím důvod proč bych měl platit u lidí,kteří tvrdí,že mi osud umí udajně upravit.Neměj obavy,posměváčci a opilci ezoteriku nikdy dělat nebudou a myslím si,že na konec světa má vliv úplně jiné faktory než tito lidé.Víme dnes,že lidská činnost je jeden z významných faktorů zániku svého druhu,ale ne planety.Vesmír funguval bez naší planety,prognostiků,tak nevím proč by nefungoval dál v jiné hmatatelné formě.Spíš by mě zajímalo, jestli umí prognostici zjistit, proč evoluce přidělila způsob myšlení jako má lidský mozek právě jemu.Když se umí hrabat v minulosti,tak zřejmě někdo z prognostiků tady napíše nějakou analýzu založenou na svém učení.Budu se těšit a nechám se zase poučit jak hospodští filozofové padají pod stůl.

petr (So, 28. 7. 2007 - 20:07)

dispoziční prog. si opravdu v červenci užívají dovolenou.Je léto,takže se to zdá být logické.A co se týká toho ošetření tolik omílaného pádu letadla. Už v dávných dobách měli králové své rádce,kteří se zabývali ezoterikou,ať už to byli hvězdopravci,alchymisté,mágové, nebo šamani. Takže v dějinách to fungovalo stejně jako dnes.Když hvězdy napověděly že není vhodná doba,tak se rozumná bytost na cestu nevydala. Kolem našich cest hoří čím dál více svíček. Kartářky,mistři Reiki a dokonce i církevní hodnostáři ošetřují dopředu své cesty a kroky. Nevidím na tom nic pobuřujícího a už vůbec ne směšného. A tudíž bych rád napsal posměváčkům. Nemusí nutně jít o padající letadlo,už když vám někdo ukrade peněženku s doklady, tak se vám dovolená změní v peklo.A proto si vážím všech lidí,kteří mají schopnost odklonit,či zrušit blížící se nebezpečí. Je jedno zda modlitbou, Reiki či zásahem dip-u. Při katastrofě v Thajsku věděl každý slon,každý pes a dokonce i každá krysa, že se na ně valí hrůza. Jen,, páni tvorstva" leželi na plážích. Tak se nesmějte těm, kteří dokáží identifikovat pohromu dříve než udeří. Oni se na rozdíl od mnohých totiž nejásají nad tím,že sousedovi pošla kráva. Napravit to co napáchala lisdká zlomyslnost dá hodně práce a ne vždy se to povede. Mají se tito lidé přidak k posměváčkům? Ti co je potřebují, jsou za jejich ůsilí vděční. A ti šťastní,kterým nic nechybí, ti by se snad mohli radovat z toho,že nemusí řešit tyto problémy,protože jsou šťastní. Ať to teda převracíte jakkoliv nechazáním nikde důvod k posměchu.A co se týká výtek ohledně finančního ohodnocení. To,že ve značkovém servisu platíme za hodinu práce mnohdy 1000kč to je v normě. Ale oprava našich osudů by patrně měla být zdarma? Pokud je tedy lidský osud a zdraví,složitější než 1000kg šroubků,skla a drátů- je logické,že i jeho úprava dá hodně práce. Místo posměšků bych tedy radil. Zkuste vystudovat teologii,Dip,či jiný ezoter obor. Garantuji Vám že po 5-6letech studia vás přejde chuť na posměch.Budete se vysmívat pouze tehdy, když budete soudit druhé zpoza prázdné pivní sklenice v hospodě. Odsud totiž každý čech ví,jak se hraje fotbal,ale sám mnohdy nedoběhne na WC. Takže se klidně vykašlete na ,,padjící letadla" a zkuste také jednou udělat své okolí šťastnější. už třeba tím,že přestanete šířit blbou náladu kolem sebe. Ezoterika je proto opředena tajemstvím, aby do jejích tajů nevstupovali ti, kteří ji zneužívají k ničení a ke zkáze. Pokud by ji praktikovali posměváčci a opilci, nastal by nejspíš konec světa. Pak by nám letadla padaly na hlavu stejně často, jako hospodští ,,filozofové pod stůl"

Ford (Ne, 22. 7. 2007 - 11:07)

"4. 7. 2007 17:10:23, Pro FordaPtal jste se na rozdíl mezi Klatbou a Kletbou. Opravdu je to tak nesrozumitelné? Bohužel jednodušeji už to vysvětlit neumím.E B O L A " Moze mi niekto vysvetlit ako to je podrobnejsie. Tak sa zda ze uz nema nikto sil vysvetlit taku jednoduchu vec?Tak sa zda ze vsetci dispozicny prognostici si uzivaju poctivo zarobene peniaze spolu s prezidentom na cele niekde v zahranici.Dufam ze si vycistili cestu na dovolenku aby im lietadlo nespadlo a ked uz budu spat tak veci budu lahsie vysvetlovat.

pro stenlyho (Út, 10. 7. 2007 - 12:07)

Reakce na článek z 29.4.2007 20:07:29.Stenly asi četl stanovy Noetisu.Žádám Stenlyho,aby je zveřejnil. Na Noetisu je nechtějí vydat, na Ministerstvu vnitra,kde jsou registrováni,bez souhlasu taky ne.Předpokládám,že Stenly bude asi student TA a na přečtení stanov měl buď asi jen 1min.,nebo mu z nich někdo předčítal jak Korán. Čeho se tedy pořád bojí vládci ezoteriky?

Ostravák (Út, 10. 7. 2007 - 09:07)

Předcjozí příspěvek je reakce na článek z 22.5.07 člověku,který má stejnou zkušenost jako já. Na klientele jsem byl celkem 4x.Jednou dokonce na partnerské. Moje žena se dokonce rozbrečela nad svým verdiktem.Zajímavé bylo, že názor na sebe od prognostika brala vážně a byla velmi ochotna na sobě pracovat,můj názor co vlastně chci od vztahu brala velmi pohrdavě.Asi jí nenabízím neuvěřitelné věci,ale jen poctivý,generacemi ošlehaný,zbůsob života.Dneska už chce dokonce ovlivňovat podnikání svých nejbližších, způsobem, že nebudou bourat auta,stroje se nebudou kazit,zakázky se budou jen hrnout,budou mít jen radost z práce.No bludy

Ostravák (Út, 10. 7. 2007 - 09:07)

Na klientelu mě taky nutila. je to totiž naše jediná cesta k vzájemnému porozumění a tam nám vysvětlí jak se máme k sobě chovat. Mimochodem byli jsme u prognostika,k terý má obrovské problémy v rodině.Moje žena se chtěla dokonce rozvést, že jsem duchovní barbar. Tak jsem jí to doporučil a ona se lekla.Nechtěla se vzdát zázemí a prostředků na své duševní experimenty.

Ford (Čt, 5. 7. 2007 - 08:07)

4. 7. 2007 17:10:23, Pro FordaMoze mi to niekto z osadenstva vysvetlit blizsie co je to Kliatba a Kladba v suvislosti DIPU a NEOKYBERMETIKY?Predpokladal som ze vysvetlenie bude v takomto duchu : Kazdy kyberneticky system ma v sebe spatnu vazbu, vedla toho je Kladba a Kliadba ktora zabezpecuju ...... je to novy zakladny prvok ..... je mozne si to overit tak a tak .... ak nie je mozno overit pozri literaturu Sohr (je to tak prostoucke a jednoduche .....).Myslim si ze jednoduchy priklad ma byt uvedeny v kontexte kybernetiky. Kliatba som priblizne vedel co to je ale v suvislosti kybernetik nie .Klatba pripustam ze to som nemal ani sajnu az ten priklad mi osvetlil co je to asi, ale bez kontextu Dipu a Kybernetiky a to by som rad uvidel v jasnom svetle.KED JE TO SYSTEM TAK TEN SA DA POPISAT A POUZIT ZAKLADNU DEFINICIU OPAKOVANE NA DALSIE SYSTEMY, KTORE SA Z TEJTO DEFINICIE DAJU ODVODIT.

Pro Forda (St, 4. 7. 2007 - 17:07)

Ptal jste se na rozdíl mezi Klatbou a Kletbou. Opravdu je to tak nesrozumitelné? Bohužel jednodušeji už to vysvětlit neumím.E B O L A

Ford (Po, 2. 7. 2007 - 22:07)

30. 6. 2007 20:08:20, E B O L ADobre, zadefinovali ste pojmy a teraz tieto pojmy uvedte do suvislosti v kybernetike. Staci, ked budete pouzivat jednoduche a zrozumitelne vetne spojenia.Vesmirni rozhodcovia mi tam nepasuju ked je to kybernetika.

Ford (Po, 2. 7. 2007 - 22:07)

1. 7. 2007 21:55:22, H?adač pravdySkuste byt miernejsi tito ludia niekedy nechapu logicke argumenty aj keby boli akokolvek bijuce do oci.

H?adač pravdy (Po, 2. 7. 2007 - 00:07)

Fu ha, nejako mi usla klavesnica, neber si to osobne. Nepodarilo sa mi odperzonifikovať to, čo si mi napisala. PS: Ako si predstavujes fungujuci vztah ked nie tak, ze ludia su v nom stastni? Aky ma vyznam odist od toho, s kym si stastna za niekym, s kym budes stastna? Tohto uz poznas a mas rada, on teba tiez. O tamtom nevies od nikadial inokadial nez z virgule ci z coho...

H?adač pravdy (Ne, 1. 7. 2007 - 21:07)

No Ebola, z toho, co si pisala

E B O L A (So, 30. 6. 2007 - 20:06)

Pro Forda.KLETBAPřed popravou Kozina zvolal:

Ford (Pá, 29. 6. 2007 - 00:06)

Pre EBOLUMyslim si ze sme sa velmi vzdialili od temy.Prosim mohli by ste mi vysvetlit pojem dat niekoho do Kladby a kliatba v kontexte dipu?

Reklama

Přidat komentář