Reklama

Dispoziční prognostika

Petr (So, 5. 1. 2008 - 20:01)

Dobrý večer, Forde. Ještě jste se nesetkal s člověkem, kterému by DIP pomohl? Tak jsem zde. Před 7lety jsem dost tvrdě,,narazil" a při hledání příčin jsem se dostal, jak říkáte vy,, k ,,DIPAKOVI". Od té doby se mnohé změnilo, mnohé se v mém životě zlepšilo. Nepovažuji DIP za všespasitelný. Mě však pomohl vyrovnat se s takovou ranou, po které si moji ,, přátelé" vsázeli na to,zda se dokážu znovu zvednout, nebo zda si ,,hodím mašli" Píše se rok 2008, jsem zde, bez dluhů,zdravý a živý. Jestli se Vám to zdá málo, tak ještě malý přídavek. Od 4 let mám oční vadu,bez brýlí jsem už ve druhé třídě zš nečetl. Po zásahu DPN v srpnu 2007 se můj zrak zlepšil natolik,že za denního světla čtu bez brýlí, což za posledních 35let nepamatuji. Pokud je Vám i toto málo,ustaly u mě potíže s krevním oběhem ( mám tzv vasoneurozu),neberu léky,nejezdím do lázní, pracuji manuálně a to dost tvrdě. Přesto již pár let dobře spím, bez trnutí a bolestí rukou.Nedávno jsem absolvoval vstupní prohlídku do zaměstnání při které lékařka zírala do mojí zdravotní dikumentace s údivem, že ještě mám chuť a sílu pracovat. Při troše snahy bych prý okamžitě dostal plný důchod. Musela chtě-nechtě, vypsat pár omezení a i přezto jsem tuto dobrou,ikdyž fyzicky namáhavou práci dostal. Tak tohle všechno jsou moje osobnně prožité zázraky, kterých se stále dožívám ve spolupráci s DIPem, s tím DIPem, který Vám milý Forde tolik ublížil. Pokud je Vám i tohle málo, tak ještě před 5ti lety jsem vykouřil 40 cigaret za den. Už 3 roky si občas zapálím dýmku,ale tu již tzv nešlukuji! Tak tady je příběh jednoho obyčejného člověka který měl 35let sakra velkou smůlu a teď je konečně šťastný. Takže pane Forde, přičiň se a zázrak se dostaví. Obrátit štamprli trvá sekundu,velkou loď hodiny a obrátit lidský osud trvá mnohem déle. A to poslední stojí opravdu za to. Nemohu prokázat,že to způsobil ,,DIPák",ale já to nehodlám dokazovat. Já se jen raduji, že se to vůbec stalo a ikdybych bych byl jediný,kterému DIP pomohl,už nemůže nikdo nikdy blábolit, že to nefunguje. Zkuste vy obrátit svoji bárku a nevolejte po identifikaci, já na rozdíl od Vás používám své pravé jméno. Až seberu odvahu napíšu celé jméno i s adresou, nebo raději ne,vyznělo by to blbě,mezi mravokárci typu BMW, Žiguli atd... Petr

Pro Forda (So, 29. 12. 2007 - 12:12)

Forde....DIP je obor. Argument, že obor je jen to co je státem uznáno je ukázka mechanicko-robotického myšlení a je zpátečnické. Není pravdou, že stát má funkci chránit ostatní před samozvanci a spasiteli. Má funkci společenskou a tam patří i rozvoj vzdělání a poznání člověka. Stát je společnost v rámci dalších státních společností. Jasnovidectví nebo telepatie není vůbec silné slovo. Je to standardní vlastnost každého člověka. Je jen otázkou jak hluboce je v něm potlačena. DIP patří mezi obory, který s touto vlastností pracuje.Mluvíte, že jste absolvoval seanci u DIPáka a něco o reklamaci na auto, které se vám porouchalo. Při určení prognózy je třeba určit vozidlo, které se má proměřit, cestu, kterou má absolvovat, čas ve kterém se má cesta uskutečnit a posádku vozidla (plus kdo bude řídit). Potom to stačí pouze vyměřit a určit jednotlivé dispozice realizace cesty. Není to nic složitého na pochopení. Jestli jste dostal špatnou informaci tak je to pochybení jednotlivce, ne oboru. Není pravda, že nemáte možnost si ověřit stupeň vzdělání prognostika. Stačí požádat ať vám předloží osvědčení o studiu.Slovo sekta používáte stále dokola a mám pocit, že mu moc nerozumíte. Používáte ho účelově, aby jste strašil lidi něčím z čeho máte hrozný strach. Strach z nového myšlení. Mícháte způsob organizace jedné společnosti s DIPem. Jestli se chcete bavit o někom konkrétním tak prosím, ale nemíchejte do toho obor.DIP měl vůdce podle odborníků s velice vysokou technickou inteligencí? Podle kterých odborníků? Odborníků na DIP? Kde jste přišel na to, že DIP měl někdy vůdce?Píšete o fotce Stanislava Sohra s figurínou Regana, kdy byl na dovolené v USA se svojí dcerou. Vyšla v interním časopise pro členy Noetis. Všichni ví, že je to fotka s figurinou v zábavném parku a nikomu to nepřipadalo divné. Prostě je to pouze fotka z dovolené a nikdy nebyla použita k reklamě!!! Je ubohé to překrucovat tak jak jste to Forde udělal. DIP funguje podle úrovně znalostí a schopností DIPáka. Nejnižší úroveň je například měření teplot na dálku a odpověď na jednoduché otázky. Vyšší stupeň již dokáže měřit složitější věci jako jsou stroje, události, lidi. DIP je stále ještě ve vývoji, takže nemá zatím hranice. Píšete Forde, že každý kdo hovoří o tom, že vyléčí vaše choroby a odstraní z vašeho života disharmonii s vámi manipuluje? Opravte prosím tuto větu, protože jinak je další diskuse zbytečná a zhasne tak jako zhasnula jinde.Poslední váš odstavec: rozeberte to prosím podrobněji. Jak to přesně DIP dělá? Jak lákají lidi?

27. 12. 2007 13 (Čt, 27. 12. 2007 - 17:12)

Kazdy kto hovori ze vylieci vase choroby a odstrani z vaseho zivota disharmoniu tak s vami manipuluje a dost nechutnym sposobom pretoze niektori ludia su fakt vo vaznej situacii a taketo sekty takto nalomenych ludi lakaju do svojich osidiel.K DIPu ako ku spaseniu sa obracaju ludia z rozvratenych rodin, matky chorych deti, ludom ktorym chyba smer v zivote a podobne.Neviem kto ste prosim identifikujte sa. O tri mesiace to bude rok kedy som tu zacal prispievat, hladam ludi ktori sa s tou sektou uz stretli a mozeme si takto verejne vymienat informacie. Tento server ja preplneny alternativami roznych smerov tak predpokladam ze sa najdu dalsi ktori prispeju spolocnej veci(vsetky ostatne servre sa ma ktorych sa preberal DIP tak uz prestali zit ). Ak neviete ake su moje nazory tak si ich precitajte v prispevkoch za posledny rok. Viem ze je to tazke citanie pretoze tato sekta veci zakryva a robi zdanie tajuplnosti atd.Nechapem vasu narazku na nevyspele dite.Viete ju vysvetlit blizsie, slapol som vam na vase kurie oko, alebo ako si to mam vysvetlit? Mne nadavat mozete ja to ho vela znesiem ale skuste pouzivat aj nejake argumenty inak vase nadavky nepadaju na urodnu podu.FORD

.... (Čt, 27. 12. 2007 - 13:12)

A taky nikde není důkaz, že existuje bůh a taky tomu spousta lidí věří a pomáhá jim to...tak co tady řešíte... nechcete nevěřte...ale nechápu o co vám přesně jde.. nikdo s nikým nemanipuluje...nikdo vás do ničeho nenutí...ovšem zřejmě je tady nějaké nevyspělé dítě, které se chce hádat...a ani neví o čem je řeč..

22. 12. 2007 19 (St, 26. 12. 2007 - 16:12)

DIP nepovazuje za odbor pretoz na to aby bol odbor by musel byt uznany statom iked sa to nezda ale ten stat ma fumkciu chranit obcanova pred roznymi samozvancami a spasitelami.Fenomen jasnovidectva alebo telepatie je prilis silne slovo. Verim ze niektori ludia maju dar od boha pomahat ludom ale viac je tych ktori veria ze na svete su jasnovidci a telepati ako tych ktori skutocne ludom pomahaju(a mozete ich nazyvat ako chcete).Ak by jasnovidectvo malo vacsiu pravdepodobnost ako ked si ja nieco zmyslym ze tak to bude uz davno by vznikli seriozne institucie ktore by sa tymto "fenomenom" zaoberali na plno(medzi ludmi je dost pragmatickych ludi ktori by to vyuzili okamzite ak by to bola pravada) zial zatial nepoznam krajinu kde by bolo ministerstvo jasnovidectva.Ja som absolvoval seancu u DIPaka a povedal mi rozne veci dokonca mi vyscistil cestu autom a ked som reklamoval ze sa auto pokazilo tak som bol obvineny ze som nepopisal na seance presne technicky stav svojho vozidla.Takych rad som tam dostal viac co stali za deravy gros. Ja som maximalne realisticky clovek niekedy som sa venoval viac esoterike ale potom som dosiel k nazoru "co sa babe chcelo to sa babe snilo". Ak niekto robi klientelu a nepozna dobre DIP tak dakujem velmi pekne za take nieco. U lekara clovek vie ze sa musel zamestnat v nemocnici kde sa na neho dohliadalo ale u DIPaka nieco take neexistuje. Vystuduje akademiu ktoru nikto neuznava dostane do ruk papier potom si vylepi tabulku som DIPak vyriesim vam vsetky vase problemy.Slovo sekta ma svoj vyznam www.sekty.cz DIP je zaradeny do tejto kategorie. Ma vodcu(podla odbornikov na sekty mal velmi dobru technicku inteligenciu ) ktory odisiel uz na onen svet nastastie a uz nemoze balamutit(napriklad fotka s Ronaldom Reganom uz neviem v ktorom zosite DIP , je to taka fotomontaz ze az zle na to pozerat) ludom rozum. Ja nie som ziaden sektar ale mi beha mraz po chrbte ak niekto mimo mojho rodinneho kruhu rozhoduje o zivote rodiny v ktorej zijem. Tato sekta sa zacina sirit a znakom toho je aj to ze ludia vo vacsom mnozstve vyhladavuju pomoc u odbornikov rozpadaju sa manzelstva. Niektori si myslia ze mozu riadit majitelom firiem ako maju riadit firmy atd atd..Zatial nikto nepreukazal ani v naznakoch ze DIPak niekoh vyliecil alebo pomohol.FORD

Neford (So, 22. 12. 2007 - 19:12)

Forde jelikož jsem v opačné pozici vůči vám při tomto dopisování, použiji nick Neford. Nemá smysl rozebírat příspěvek co je na nule a co je chemie. To už je v příspěvku popsáno. Hlavní problém není ani v dispoziční prognostice jelikož to je pouze obor. Problém je pouze v jednotlivci jak s oborem zachází. To, že existuje fenomen jasnovidectví, telepatie apod. je staré jako lidstvo. Jsou lidé, kteří věří v něco více než tento krátký život a jsou lidé, kteří se bojí, protože konec bude v kremaci. DIP patří mězi esoterické směry a to, že něčemu nevěříte ještě neznamená, že to není. Pokuste se odprostit od toho, že za návštěvu u dipáka zaplatíte, že tam byl nepříjemný muž nebo žena, že tam byl možná člověk, který sám dip ještě úplně nezná, protože jej nedostatečně studoval. Tak jako u medícíny nemá smysl hovořit o jednom panu MUDr.XXX, jak byl na pacienta sprostý, chtěl za vyšetření peníze, předepsal prášky po kterých vám bylo blbě atd. Chcete-li vědět něco o medicíně je třeba hovořit o oboru ne o panu XXX. Padlo zde také hodněkrát slovo sekta. Zavání to nečím strašidelným, ale ve své podstatě má jedna skupina strach z druhé skupiny. Doktor z léčitele a léčitel z doktora nebo třeba astrolog vs. astronom. V podstatě vy jste pane Ford pro mne možná stejně sekta jako já pro vás. Takže i diskuze o sektě je zbytečná a zbytečně mlží. Pišme o dipu, o tom čemu nerozumíte. Ps. mimochodem je dobře, že sem píšete.

17. 12. 2007 00 (Pá, 21. 12. 2007 - 16:12)

Nechapem, sice ako ste prisli na to ze nechcem nic menit. Mne sa zda, ze ked chodim na taketo fora tak za ucelom najst ludi ktori maju taky isty problem resp. niekoho kto aspon v naznakoch vie co sa ma robit.Neviem co myslite udrzovat vsetko na nule? Ked je niekto na nule tak to je u mna mrtvy clovek.Zijeme v chemickom svete prostriedky typu samanizmu, alternativy zaposobia len vtedy ak clovek zmeni styl zivota vacsina alternativ v modernom svete toto neriesi. Ludia sa na to obracaju ako keby to bolo spasonostna vec(alibisticky). Ked zijete v chemii tak bud ju liecite chemiou alebo sa odstahujete do hor budete sediet v dome kde nie je elektrika, budete jest kazdy den zemiaky a raz ma vianoce si date maso. Tym pochvalenim som mieril ktomu ze DIPak hlada len negativa pozitiva mu nevynasaju peniaze do vacku.Inak Vas musim pochvalit pisete velmi dobre. Tesim sa na Vase dalsie prispevky ja tak pekne zaobalene neviem pisat co ma niekdy hneva mozno preto ludia prestali prispievat.Porosil by som Vas o Nck lebo potom Vas neviem identifikovat .FORD

šarlatánka Jana (Po, 17. 12. 2007 - 23:12)

A v čem máte paní Navrátilová pocit, že jste jiná? Tím, že kolujete po fórech? ...zmíněná léčitelka???? chodí na vsechna fora,kde se scházejí SKUTECNE závážně nemocní lidé a blábolí tam, že by možná!!! uměla jejich nemoci léčit, přitom o těch nemocech nemá ani tuchu.. No a ti nemocní ji obcas poslou do haje,coz se jim vubec nedivim...ono nechat si treba rozhodit Crohna od nejake osoby, ktera nevi o nemoci ani tuk neni jen tak...

Jana M. Navrati (Po, 17. 12. 2007 - 00:12)

Dobrý večer. Já se přiznám, že docela žasnu na tím, jakým způsobem také lidé řeší zdravotní problémy.. O "DIP" se přiznám, že jsem nic nevěděla a po přečtení všech příspěvků asi nadále nebudu chtít.. ehm. Jsem ráda, že existují i jiné možnosti a že jich celá řada lidí využívá. Myslím tím dobré lékaře nebo léčitele. Zatím nashledanou. Jana M.N.www.lecitel-navratilova.cz

Forde (Po, 17. 12. 2007 - 00:12)

Už víme, že máte vážný problém v rodině, při realizaci ve společnosti. I vaše zdraví je smutná záležitost jak píšete. Je těžké existovat v rodině, kde na vás tlačí a musíte se stále dokola podřizovat. Utrácet vydělané peníze u DIPáků, kteří o vás vůbec nestojí, protože vůbec nemáte chuť, aby vám někdo pomohl. Nesouhlasíte, aby vás někdo měnil, pomáhal vám a vlasně máte i radost, že jste dosáhl toho, že se to nikomu nepodaří. Snad, kromě té rodiny, to bude chtít ještě čas. Alespoň v jednom jste silný, dokážete udržovat vše tak ať je to na nule. Snad jen ty prášky v lékárně zabírají, na 20%. Je to prostě chemie a ta se nedá zcela zlikvidovat.Jste stále více "otupělejší" a přitom žijete v čím dál vyspělejší společnosti. Nikdo vás nechce pochválit. Ani DIPák. Tak snad Ježíšek. Jestli jste, ale jinak nezlobil.

Ford (St, 12. 12. 2007 - 12:12)

12. 12. 2007 08:02:46, .........Noetis je spolocenske sdruzenie ktore je zaregistrovane na MV a propaguje DIP.Ako spolocenske zdruzenie by malo kazdy rok vypisovat vysledky svojho hospodarenia samozrejme ze to nerobia .

......... (St, 12. 12. 2007 - 08:12)

Děkuji za odkaz na knihu. Ještě jsem se chtěl zeptat jestli je tam něco napsáno i o společnosti Noetis?.Děkuji moc.

Ford (Út, 11. 12. 2007 - 21:12)

7. 12. 2007 20:38:06, ...Zdravim konecne jeden zavan rozumnych slov.K DIP-akovi som musel chodit aby bol v rodine pokoj. K Dipakovi chodia ludia ktori maju vazne problemi ci po zdravotnej alebo po spolocenskej stranke. DIP-ak vedome manipuluje na seanse bol som tam asi 5 krat ani raz ma nepochvalil ze som vporiadku vzdy sa nieco naslo co treba upravit prekliatie , bremeno z minulych zivotov , system je naruseny ....Ked som sa ho opytal ci je to vporiadku{po uprave systemu } tak mi dal odpoved ze uvidime a ze sa na to nabuduce pozrieme ze ma rad uvidi(BRR este teraz ma strasie ) 1600 korun za dve hodiny to je sadzba.Do zdravotnictva vrazam prostrednictvom svojich dani velke peniaze ale aspon viem ze sa za ne nakupia lieky(mozno 20 % ide spravne oproti nule v DIPe) ale v tomto pripade je efekt vietor v penazenke. Vy si myslite ze tomu sa neda rozumiet , po starocia sa zaraba na ludskom nestasti aj napriek tomu ze zijeme v takzvanej vyspelej spolocnosti tak sme cim dalej tym viac otupelejsi a hladame nieco co nam pomoze co si mozeme kupit a bude nam dobre.Ked sa mi nieco zle stane tak si musim pomoct v tomto svete sam kde hlavnou modlou su peniaze.

Ford (Út, 11. 12. 2007 - 20:12)

5. 12. 2007 10:49:33, pro Fordahttp://www.neoluxor.cz/ucebnice/stredni-skoly/spolecenske-vedy/encyklopedie-nabozenskych-smer-d3t23548

... (Pá, 7. 12. 2007 - 20:12)

Můžeš tomu věřit nebo ne, každopádně k návštěvě u DIP-áka tě nikdo nenutí. Ti lidé tam chodí ze svobodné vůle. Oni si s ním promluví, možná najdou společné řešení daného problému a člověku se uleví... Není důležité jestli je DIP řazen do sekty nebo někam jinam... důležité je, že se snaží pomoci a pomáhají. Tito lidé nemanipulují s lidmi..snaží se pomáhat. Rozumím i tomu, že návštěva stojí 800Kč..čas jsou peníze..i u praktického doktora budeme platit od nového roku za předpis a návštěvu, tak to v dnešní době chodí..smiřme se s tím, že nic není zadarmo. Znám lidi kterým návštěva DIPu pomohla.. sama si myslím, že zásah je spíš placebo efekt než cokoli jiného, každopádně pomohlo to, tak co řešit víc.. Nemyslím si, že je vhodné shazovat něco, čemu člověk nerozumí jen proto aby byl důležitý.. nikdy nemůžete vědět, kdy se Vám něco špatného stane a koho budete nebo co budete potřebovat a zkoušet, aby Vám to pomohlo..

pro Forda (St, 5. 12. 2007 - 10:12)

Ahojky Forde...mohl by jsi mi prosím říct název knihy, kde se pojednává o této sektě? Rád bych si ji koupil....Díky moc.

Ford (St, 28. 11. 2007 - 15:11)

18. 11. 2007 10:02:12, KláraKed som ja mal 17rokov tak som veril kde comu. Nastastie taketo za mojich mladych ciasv neexistovalo a bol som od toho uchraneny . Hovorit s takym presvedcenim o tom ze DIP-ak niekoho za 800 czk odradil od samovrazdy je dost odvazne tvrdenie. Este mi nebol ukazany ani jediny clovek ktory by mi ukazal presvedcive dokazy o tom ze ho DIP-ak vyliecil bez pomoci lekarskej vedy. Niektori DIP-aci sa oznacuju za umelcov ktori tvoria a nie liecia.Doporucujem si precitat o tejsto sekte nieco v knihach Zdenka Vojtiska ktory sa zaobera sektami na uzemi byvaleho Ceskoslovenska je ich okolo 120 na tomto uzemi. Myslim si ze cca 800 czk za knihu kde sa o tejto tematike pojednava z oborneho hladiska je minimum ktore je treba vediet.Tipujem ze si z rozvedenj rodiny kde vam chyba otec a tvoja mamka sa musim niekomu vyrozpravat(a mozno ze sa mylim ). Dnesna doba je tazka pretoze v nej niet miesto na pokoj a rozhovor s inymi ludmi. U DIP-ka sa mozes vzdy rozpravat on je univerzalny od zaludocnych vredov az po padanie lietadiel.

pro Klaru (Ne, 18. 11. 2007 - 15:11)

Chudak holka, takhle mlada a takhle zblbla...psychologove nikoho praskama nenarvavaji,devce,to delaji psychiatri...no nic, stastny zivot v sekte..neni to mj. trestny, takhle blbnout nezletile? Aby to pak nedopadlo jako odnoz Gralu + spol.v Kurimi...

Klára (Ne, 18. 11. 2007 - 10:11)

mrtvé to tu spíš je proto, že o dispoziční prognostice málokdo opravdu něco ví. Já jsem sice ještě děcko (je mi 17), ale zaujala mne natolik, že jsem se rozhodla ji studovat...kamarád mojí mamky je dispoziční prognostik. Neznám vyrovnanějšího člověka. Mého strejdu zachránil před sebevraždou - žádný psycholog ani psychiatr mu nepomohli z těžkých depresí, jen ho narvali práškama. Ale on mu opravdu pomohl se znovu postavit na nohy a jít dál. Moje mami k němu taky chodí a těch peněz za sezení jí opravdu líto není. Nevím, do jaké míry umí dispoziční prognostikové odvrátit povodně neby co jste myslela tou katastrofou, ale nemoci těla umějí léčit rozhodně. Já v jejich metody věřím. A ani jsem za to nemusela dostat zaplaceno, pane "pro forde".

pro Forda (Út, 6. 11. 2007 - 08:11)

Ahojky Forde....nediv se, že tu nikdo nechodí......prognostikům a jejich příznivcům došly argumenty....a taky...proč by diskutovali...nemají za to zaplaceno:-)

Reklama

Přidat komentář