Reklama

Pocení v noci

daniela (Čt, 3. 1. 2008 - 17:01)

míšo,nech si znovu udělat krevní testy na štítnou žlázu,to se tak mění,že jsi to v listopadu mohla mít ok,a za pár týdnů už je to zase jinak,to co popisuješ jsou fakt jedny z příznaků onemocnění štítné žlázy,ale taky to může být úplně něco jinýho.jen si nech u obvodáka odebrat krev a uvidíš,držím palce'

Návštěvník (Čt, 3. 1. 2008 - 11:01)

tak to jsem znova ja michaelaod listopadu kdy jsem zde psala jsem byla poslana do nemocnice kde měli provést veškeré vyšetření a tim vyločit fyzické onemocnění prošli mi všechny organy moč krevní obraz vše negativní i chclamydie a borelie takže si mužu zopufat dal protože mi bylo řečeno že vše je psychického puvodu že si nemoc vsugeruji ovšem ted se k nočnímu pocení přidaloa bolest svalu kloubu nespavost a motaní hlavy takže už zase nevím jak dal a vubec mi nepřipada že bych si to vymýšlela a vsugerovala'

michaela (Út, 13. 11. 2007 - 09:11)

koukla jasem se na nemoc chlamydie a myslím že se v ní stoprocentně vidím zakoupím si lek pm chlamydil a uvidím jestli nastane nějaka změna'

michaela (Út, 13. 11. 2007 - 09:11)

děkiji za připomínky necham si udělat rozbor krve a uvidím možna to ma něco solečnho s infekcí v těle kterou trím již 13 let ale nikdy se na nic neřišlo bud mam infekci močovych cest nebo v krku jedno vyléčím ale přesune se mi to na to druhé místo ted se k tomu pravě přidalo to pocení skoro nonstop jsem nemocna'

daniela (Ne, 11. 11. 2007 - 18:11)

Já jsem se potila v noci taky strašně,ale jen na krku,hrudníku a hlavě,taky jsem převlíkala postel,košila.No byl to štítná žláza,mám ji pryč už půl roku a už se nepotím.'

Hanka (Ne, 11. 11. 2007 - 16:11)

Pocení v noci by mohlo podle tradiční čínské medicíny ukazovat na nedostatek Yinu (tj. chladné složky organismu). Projevuje se pocením a horkostí hlavně na dlaních, ploskách, na hrudi. Je sice pravda, že nedostatek Y'

Návštěvník (Ne, 11. 11. 2007 - 14:11)

Michaelo,tohle dělají často infekční nemoci ,třeba borelioza,chlamydie,mykoplasma a další.Léčí se to dost obtížně a zdlouhavě.'

michaela (Ne, 11. 11. 2007 - 08:11)

už si nevím rady každou noc se potím tak že mě vzbudí mokré pyžamo a deka musím mít nachystané další převlečení už jsem vyzkoušela změnit deku za tenší deku ale vysledek žadny je mi 33 let a myslím že na přechod je brzy jinak mě častobolí v krku a přes den mivam velké změny teplot chvíli je mi teplo pak trpím zimnicí beru antidepresiva tak nevím jestli to na to nema nějaky vliv poradte prosím'

Martina (Po, 3. 2. 2020 - 21:02)

Dobry den, zkousim reagovat na vas komentar po hodne letech, ale uvidim. Mam stejny problem. Jak jste na tom dnes?

Hanka (Ne, 29. 7. 2007 - 17:07)

Noční pocení podle tradiční čínské medicíny obvykle souvisí s tzv. "nedostatkem Yinu", tj. složky, která organismus ochlazuje. Dalšími příznaky mohou být: bolesti a slabost v bedrech či kolenou, lehké bolesti hlavy, závratě, hučení v uších, zhoršení sluchu, noční výron semene, impotence, častější pobolívání v krku, horké dlaně, chodidla, hruď, zhoršení paměti, vyšší krevní tlak atd. Ale důvody mohou být i jiné, tento je nejčastější. Máte-li zájem, můžete mi napsat na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám konzultační dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.'

lenka (So, 4. 1. 2020 - 20:01)

Dobrý den,
měla bych zájem o dotazník a nějaké doporučení na pocení.

mamča (So, 28. 7. 2007 - 21:07)

Můj manžel se potí doslova tak, že deka, pod kterou spí je na druhý den nepoužitelná, mám v záloze druhou. Je řidičem autobusu a dělá přesčasy "nejsou lidi" takže to přisuzuji únavě.'

MILAN (St, 18. 7. 2007 - 07:07)

DOBRÝ DEN, POTÍM SE V NOCI JEN NA HLAVĚ, ALE STRAŠNĚ MOC, UŽ SI DÁVÁM NA NOC I RUŠNÍK NA PONŠTÁŘ, NEZÁLEŽÍ NA POČASÍ, POTÍM SE POUZE PO CELÉ HLAVĚ. PORADÍTE PROSÍM NĚKDO. DĚKUJI MILAN 28 let'

Denisa (So, 5. 5. 2007 - 22:05)

Mám syna 3 roky, poslední asi 3 měsíce se v noci vždycky zpotí, někdy je následkem toho podchlazený TT33.7. LÉKAŘ TVRDÍ ŽE TO NIC NENÍ. Myslím že se mýlí.'

__utma=48467763 (Út, 24. 4. 2007 - 15:04)

Dobrý den!Trpím již přes rok nočním pocením.Propotím tři noční košile,které se dají ždímat.Byla jsem u lékaře,ale doporučil mi jen nějaké vitamíny.Neskutečně mi to otravuje život.Je mi 44 let.'

Petra (Po, 22. 1. 2007 - 08:01)

Dobrý den,já mám taky problémy s pocením,ale ne v noci,jen nad ránem.Mám to už delší dobu,prostě ráno,když procitám cítím,jak se začínám potit. Než se úplně proberu,vyloženě mě oblije pot a ve chvíli,kdy jsem už vzhůru,pocení skončí tak rychle,jak začalo. Nevíte někdo,čím to může být? Předem děkuji za rady.'

Dana (Út, 21. 11. 2006 - 15:11)

Proti pocení pít čaj z šalvěje dlouhodobě s přestávkami. Mé dceři to pomohlo.'

Vanessa (Po, 28. 8. 2006 - 03:08)

Zajima me odpoved E. Bohace. Je tu stale, a muze mi odpovedet na otazku ohledne tektonicke poruchy? Ale take mi vlastne muze odpovedet nekdo jiny, co to vlastne tato tekt. porucha je, a co se mysli tim ze je zvodnela?

D.Súkeník (Ne, 27. 8. 2006 - 11:08)

je možné, že se jedná dle léčitelky o špatnou funkci ledvin,také tím trpím.Je nutné hodně píta nechat si namíchat bylinné směsi.'

Sara (Čt, 27. 7. 2006 - 21:07)

U zenskych ve strednich letech to muze byt prechodem. Ale slysela jsem, ze ten horcik takjakotak pomaha. Nebo ruzne slozene klimaktericke pripravky, napr. Isoflavone.

Reklama

Přidat komentář