Reklama

Dá se tu najít partnerka pro život?

Janíček (St, 26. 5. 2004 - 02:05)

P.s. nesmělý? Ne to rozhodně není problém, do společnosti také chodím, přijde mi prostě docela jednoduché to, že nikdo nemá na čele napsáno, že je sám....a tak mu to tady to hledání třeba jen ulehčí...i když možná právě díky těm nepřejícím to má zřejmě kontraproduktivní efekt.Já myslím, že co mělo být z mé strany vyřčeno, vyřčeno bylo, nehodlám se tu už pouštět do žádných konfrontací se samozvanými psychology a chci jen prostě využít toho, co fenomén internetu nabízí.Využít, nikoliv zneužít, jak to tu často bývá....To co chci psát, o čem mluvit, co cítím a jak přemýšlím není určeno pro veřejné forum těch, kteří o to v podstatě ani nestojí.Jestli chceš , ozvi se, jinak hodně štěstí:-)J.'

Janíček (St, 26. 5. 2004 - 02:05)

Pokud nechceš, nedá se nic dělat....Já po určitých zkušenostech, které mám, nehodlám už ventilovat své pocity před těmi, kteří toho jen zneužívají, bůhví k jakému prospěchu.Svoji kůži jsem na trh vynesl, jestli o to stojíš, rád Ti na mailovou adresu napíšu víc.A ten kdo je zlý, se určitě navenek projeví...O tobě si to rozhodně nemyslím.Jestli chceš, ozvi se mi na mail, alespoň adresou....'

Terezka (Út, 25. 5. 2004 - 09:05)

Ty, ty, ty, Janicku, ty uz me nechces???

Ramada (Út, 25. 5. 2004 - 09:05)

Janičku,nezlob se,nechci psát soukromě.Řekni mi,jak poznáš,že nejsem zlá,jak to tu píšeš?Vždyť napsat tu člověk může cokoli,ale skutečnou povahu nepoznáš.Proč hledáš seznámení prostřednictvím netu?Jsi nesmělý,nebo nechodíš do společnosti,nebo jiná překážka??'

Janicek (Po, 24. 5. 2004 - 19:05)

Ne, určitě nemám žádné extra požadavky, ani na věk, ani na vzdělání.Snad jen, aby ta dotyčná nebyla tak zlá, nepřející a plná mindráků, jako ty zřejmě a zjevně poznamenané dámy, které mají neustále pocit, že sem musí psát své zoufalé komentáře.Jsem v poho a tak snad aby taky byla v poho...:-)A za překlep se Ramado omlouvám.Tak jak, písneš mi??'

Janička (Po, 24. 5. 2004 - 13:05)

Proboha!!! To uz tu dlouho nebylo. Nas stary znamy je tu opet, ze? Mily Jene, jeste jsi na nikoho nenatrefil? Ani na prsatici, ani na Terezku? To je mi lito. Takovej fesak!. Zrejme neco delas spatne. Drzim Ti palce.

Ramada (Po, 24. 5. 2004 - 12:05)

Janičku,tak malá opravička,jsem Ramada.:-)Napsal jsi to moc hezky,s těmi vztahy,to souhlasím.Máš nějaké speciální požadavky na partnerku?Myslím věk,vzdělání??'

Janíček (So, 22. 5. 2004 - 16:05)

Ramando, ozveš se?'

Janiček (Pá, 21. 5. 2004 - 03:05)

For Ramanda....Je to strašně jednoduché....:-)Vůbec to nemám tak koncipované jak by se mohlo zdát.Jasnou minulostí a budoucností myslím to, že by člověk měl mít uzavřeny všechny své dosavadní vztahy, především sám v sobě, protože být plný mindráků a komplexů a léčit si to novým vztahem je nesmysl....a budoucnost? To je jen prostá chuť se zamilovat a vědět, že do vztahu je také nutno dost dávat, nejen brát.Možná to zní dost lopotně, ale ono to vážně mnoho lidí neví....:-úVůbec nejlepší bude, když mi písneš na mailíka a já Ti napíšu daleko více a pošlu fotečku.OK?Janíček:-)'

Ramada (Čt, 20. 5. 2004 - 07:05)

Ahojky Janičku!Jsi přesně ten muž,kterého hledám...jen mi není jasné,co myslíš tím "jasná minulost a budoucnost".Máš snad vypracovaný plán po pětiletkách?Dovolená v Jugoslávii,nové auto a dál už samé klady a pozitiva?Objasni mi to prosím...'

Pavel (St, 19. 5. 2004 - 13:05)

To znamená "ženu, která chce právě to, co já chci, aby chtěla".'

Olga (St, 19. 5. 2004 - 11:05)

Co to znamená "ženu, která ví co chce"? :-O'

Kopřiva,kopí (St, 19. 8. 2020 - 12:08)

,amazonko,to máš jedno:-))))))))teď se směju jako blá,zen:-)))))))))))))))))))))))))))) Já v tom mám maglajz taky:-)To máš jedno už se v tom nebudu ňoumat nebo mě klepne:-)Tak teď nevím jestli ještě k tomu nejsem lesba:-)))))))

Cecilka (St, 19. 5. 2004 - 10:05)

Jezis, ty jsi tu zase a zase s tema stejnejma slintama. Ze to nezkusis jinde, vzdyt te tady vsichni znaji.

Hlava (St, 19. 5. 2004 - 06:05)

No ja myslel, ze tohle je spise diskuzni forum, nez seznamka. Nekteri to tak asi holt neberou :-/

Janicek (St, 19. 5. 2004 - 01:05)

Ahojky:-)Jsem vysoký,urostlý,pohledný sympaťák, tmavovlasý, rozvedený,s vl. bytem, autem,37/185/95,v pohodě a s nohama pevně na zemi, jasnou minulostí a také budoucností.Hledám pro TRVALÝ vztah ženu, která ví co chce, hledá také pohodu, vzájemnou potřebu, kupu lásky a porozumění,kompletní harmonickou rodinu.To vše bez frází.Uvítal bych, kdyby se mi ozvala štíhlejší, menší, drobnější žena,avšak výraznějších, ženských tvarů, není to ale podmínka.Klidně i mamča s prckem, či prcky:-)Existuješ?'

Reklama

Přidat komentář